pitanie: KTM

spori_lori

New member
pitanje je sljedece; ja imam sm990 i servisirao sam ga kod vikia, medutim doslo je ove zime do neke razlike u stajalistima i raskinuli smo odnose. niko se na nikog ne ljuti al ja trazim sad novog servisera.. preporuke?
 
spori_lori said:
pitanje je sljedece; ja imam sm990 i servisirao sam ga kod vikia, medutim doslo je ove zime do neke razlike u stajalistima i raskinuli smo odnose. niko se na nikog ne ljuti al ja trazim sad novog servisera.. preporuke?

Garage arts, Špica....

Razlika u stajalištima...... :misli:
 
spori_lori said:
pitanje je sljedece; ja imam sm990 i servisirao sam ga kod vikia, medutim doslo je ove zime do neke razlike u stajalistima i raskinuli smo odnose. niko se na nikog ne ljuti al ja trazim sad novog servisera.. preporuke?

Reci da si dobil si po lampi!!!  :spank: :hehehe:
 
koja su stajalista? viki znam osobno i znam kakav je majstor. ja bi da sto se tice motora imam isto pouzdanog majstora. sto se motora tice, on treba redovni servis ali me nesto zeza kad odvrnem pun gas, trokira i cim malo odpustim on opet povuce normalno..
 
:D a mozda su u sumi :D :D
salu nastranu ja trebam dobre ruke za male pare... :)
 
spori_lori said:
:D a mozda su u sumi :D :D
salu nastranu ja trebam dobre ruke za male pare... :)

To ne postoji
 
eeee toga kolko os! jbg ja sam ziher da su i garaza u podsusedu i spica super za svoje frendove, a ja ne poznam tak dobro niti jednog od njih... eee to mene i muci
 
spori_lori said:
eeee toga kolko os! jbg ja sam ziher da su i garaza u podsusedu i spica super za svoje frendove, a ja ne poznam tak dobro niti jednog od njih... eee to mene i muci

Ja imam samo pozitivna iskustva sa Borisom, a nisam ga poznavao prije nego sam prvi put dosao gore...
Tako da s njim neces pogrijesiti!  (y)
 
pa tak nekak sam i cuo za njega... jos dok nije bio u zg sam kupio od njega tonu opreme a i moj motor je on servisirao prvi. medutim kad sam jednom doso kod njega, ladno me otpilio jer nije htio gurat svoje ruke u tudi posao. sto se tog tice, maksimalno je korektan prema konkurenciji... al ja sam sad u kobajagrande
 
spori_lori said:
eeee toga kolko os! jbg ja sam ziher da su i garaza u podsusedu i spica super za svoje frendove, a ja ne poznam tak dobro niti jednog od njih... eee to mene i muci

A Vikija si poznao pa ste se razišli u stajalištima..... :misli:

A ovu dvojicu ne poznaš pa se bojiš da se ne raziđete u stajalištima.... :misli:

Ne kužim te.....
 
Mislim da su sada vremena kada se musterija ne odbija tako da te nista ne kosta pokusati ponovo..  (y)
 
kaj vama sad nije jasno? viki i ja smo se poznavali ali smo se nesto razisli i necemo vise imat kontakta. ja trebam novog pouzdanog mehanicara. kaj je tu tak nemoguce ?
 
spori_lori said:
kaj vama sad nije jasno? viki i ja smo se poznavali ali smo se nesto razisli i necemo vise imat kontakta. ja trebam novog pouzdanog mehanicara. kaj je tu tak nemoguce ?

Zato sto netko ko je dobar u poslu cijeni svoj rad i ulaganje i ti neces naci takvoga kakvoga trazis
 
kompa ja samo hocu da mi niko ne guli kozu s leda. znam ekipu koja je pusila foru kod servisera jer su isli na povjerenje pa kasnije nalazili rabljene reparirane djelove ugradivane u svoje motore pod nove.
i ja sam se napusio slicnih fora pa sad malko pusem na hladno al na ovom forumu tradicionalno kad trazis pomoc i savjet, svi mudruju a niko nis korisno da kaze. ne trazim mehanicara sponzora nego nekog kom kad dam motor, platim, preuzmem ga bez sumnje i sjednem na motor opusten i s povjerenjem u stroj. meni motor nije za na kavu u centar.
vidim da ste vi svi blazeni kad vam je ovo sve strano. jedino ja jelen
 
spori_lori said:
kompa ja samo hocu da mi niko ne guli kozu s leda. znam ekipu koja je pusila foru kod servisera jer su isli na povjerenje pa kasnije nalazili rabljene reparirane djelove ugradivane u svoje motore pod nove.
i ja sam se napusio slicnih fora pa sad malko pusem na hladno al na ovom forumu tradicionalno kad trazis pomoc i savjet, svi mudruju a niko nis korisno da kaze. ne trazim mehanicara sponzora nego nekog kom kad dam motor, platim, preuzmem ga bez sumnje i sjednem na motor opusten i s povjerenjem u stroj. meni motor nije za na kavu u centar.
vidim da ste vi svi blazeni kad vam je ovo sve strano. jedino ja jelen
pa rekli su ti par postova iznad. špica ili garage arts