pitanie: KTM

spori_lori said:
momak citaj sta sam pisao prije u temi.

Jbt jos sam momak  :bis: Takvih sto im je skupo i djele savjete sam odhebo poprilično i gle čuda većina ih se vratila na način na koji sam ti gore napisao .Neki i nisu na taj neki su došli u kombija nakon servisa garaža majstora a to su onda obično bili skupi popravci  :mrgreen:
 
spori_lori said:
boris je reko da NECE zbog vikia!!!!!! jeste ograniceni! meni serete da ne znam kaj ocu a ne citate!
idemo opet: viki i ja smo se posvadili. cmelar je reko da nece slagat moj motor zbog vikia!
pitao sam koja je opcija jos moguca a da nije nuzno 100km od kuce!
nema veze, osim kaj ste mi objasnili nis potrosili smo svi sat vremena.
UPS...ne bih se javio da ne reče ovo.. i da ne bi bilo krivo shvaćeno...nikako krivio interpretirati...NEMAM NIŠTA PROTIV VIKIJA niti protiv bilo kojeg KTM servisera pogotovo..
Sigurno nisam rekao da neću zbog Viikija, a da ne volim za nekim popravljati, ne volim iskreno, ali nije da nisam to već stotinam puta radio , kao i što je netko vjerovatno popravljao poslije mene. Nadalje, uopće se ne sjećam da sam te odhebao, pogotovo ne jer se radi o motoru  koji je kupljen u MMSu i koji sam ja osobno servisirao dok je bio kod Mateja, a zna se da ja "svoje" motore volim. Ako me sjećanje dobro služi, imao si neke ideje o skidanju jednog od cilindara jer se skuplja prašina od uljnih para kod brtve cilindra i sjećam se samo da se nisi složio sa mnom jer sam preporučio da se to još ne dira do slijedećeg servisa jer postoji mogućnost i da stane. Čak mi nešto zuji u u glavi da si rekao i da ćeš doći za par dana, no kasnije sam vidio temu na forumu u kojoj je tvoj motor raskopan...E a šta sad ne štima s motorom ne znam...
No kako Mate kaže, znaš di sam i to je to...
 
kak sam napisao u pocetku, reko si da neces jer je motor kod vikia i neces otimat tudi posao. sve 5, reko sam da je to ful korektno od tebe. da si bio u zg kad sam ja motor uzeo od jane, nebi ni otisao od tebe. ja zivim kilometar od tebe. jos si na glasu jako dobrog majstora. motor sam slozio onda, sve je predihtano itd.. nebitno... kao sto rekoh, nije viki los tip al nismo nasli zajednicki jezik na nekim temama i necemo vise suradivati. ja radim 15 - 20 000 km godisnje i ne zelim da mi motor rikne na stelviu zbog nekog fusa. zato ocu pravog majstora da mi vodi motor jer ja to ne znam niti zelim. cjms ovih dana...
 
Eto vidis da se sve moze dogovorit ,samo treba pitati  :mrgreen:
 
Pa od prvog posta je bila jasna namjera, samo se čekalo tko će Čmekija smekšat. :jesus:
 
spori_lori said:
kak sam napisao u pocetku, reko si da neces jer je motor kod vikia i neces otimat tudi posao. sve 5, reko sam da je to ful korektno od tebe. da si bio u zg kad sam ja motor uzeo od jane, nebi ni otisao od tebe. ja zivim kilometar od tebe. jos si na glasu jako dobrog majstora. motor sam slozio onda, sve je predihtano itd.. nebitno... kao sto rekoh, nije viki los tip al nismo nasli zajednicki jezik na nekim temama i necemo vise suradivati. ja radim 15 - 20 000 km godisnje i ne zelim da mi motor rikne na stelviu zbog nekog fusa. zato ocu pravog majstora da mi vodi motor jer ja to ne znam niti zelim. cjms ovih dana...

Dečec ti si onda definitivno kupio krivi motor!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
pa bas si gledam nekog povoljnog hard endura... znas nekog da ima?
 
vickodu said:
Pucaj vic  :wink:
Jelen: "Medo, je li istina da imaš popis životinja koje ćeš pojesti?"
Medo: "Istina je."
Jelen: "Jesam li ja na popisu?"
Medo: "Jesi."
I slijedeći dan pronađu Jelena mrtvog.
Zatim Vuk skupi hrabrosti i dođe k Medi: "Medo, je li istina da imaš popis životinja koje ćeš pojesti?"
Medo: "Istina je."
Vuk: "Jesam li ja na popisu?"
Medo: "Jesi."
I slijedeći dan pronađu Vuka mrtvog.
Trećeg dana Zeko se uputi Medi: "Medo, li istina da imaš popis životinja koje ćeš pojesti ?"
Medo: "Istina je."
Zeko: " Jesam li ja na popisu?"
Medo: "Jesi."
Zeko: "Možeš li me izbrisati s tog popisa?"
Medo: "Mogu, nema problema."
 
spori_lori said:
pa bas si gledam nekog povoljnog hard endura... znas nekog da ima?

Znam,ali ko bu ti ga servisiral???  :hehehe:
 
Bio sam siguran da kad dođem doma ova tema će biti apsolvirana.

Vidim lori se neda.......... :LOL:
 
makazica said:
Bio sam siguran da kad dođem doma ova tema će biti apsolvirana.

Vidim lori se neda.......... :LOL:

Nije ni on od jucer tu  :mrgreen:
 
vickodu said:
Nije ni on od jucer tu  :mrgreen:

Nije, zato sam i napisao prije o čemu se radi. Mene to podsjeća na treći osnovne kad bi poslali frenda da pita neku curu hoće furat samnom. :mrgreen:
 
mate said:
Nije, zato sam i napisao prije o čemu se radi. Mene to podsjeća na treći osnovne kad bi poslali frenda da pita neku curu hoće furat samnom. :mrgreen:

pa daj nam malo pričaj..... :mrgreen:
 
bajo morat češ prodati KTM jer je pre kompliciran za tebe ili ti za njega