pitanie: KTM

Odi kod Čmelara, ostavi motor i pokupi se u tišini. Ako te je prvi put odjebo, sigurno nije bez razloga. :mrgreen:
 
spori_lori said:
pa tak nekak sam i cuo za njega... jos dok nije bio u zg sam kupio od njega tonu opreme a i moj motor je on servisirao prvi. medutim kad sam jednom doso kod njega, ladno me otpilio jer nije htio gurat svoje ruke u tudi posao. sto se tog tice, maksimalno je korektan prema konkurenciji... al ja sam sad u kobajagrande

i svaka mu čast na tome ...  :wink: :wink:

Problemi ovakve prirode rastu s pojavom interneta i globalnog pametovanja .... jer su na forumu svi pametni i načitani, ali kad dođe do toga da treba uzeti šarafciger u ruke, tu sve staje .... i nastaju problemi ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
strasilo said:
i svaka mu čast na tome ...  :wink: :wink:

Problemi ovakve prirode rastu s pojavom interneta i globalnog pametovanja .... jer su na forumu svi pametni i načitani, ali kad dođe do toga da treba uzeti šarafciger u ruke, tu sve staje .... i nastaju problemi ...  :mrgreen: :mrgreen:

O da, itekako.  (y) Jednom je neki lik u servisu kod Tončija pametovao i rekao da "je Mate na internetu napisao da to nije tako", Tonči mu je jebo mater i oca i skoro ga probio šarafcigerom. :LOL: Drugi problem su kvazi majstori ko ti koji sve sjebu i onda mustera pošalju u ovlašteni servis. :mrgreen:
 
mate said:
O da, itekako.  (y) Jednom je neki lik u servisu kod Tončija pametovao i rekao da "je Mate na internetu napisao da to nije tako", Tonči mu je jebo mater i oca i skoro ga probio šarafcigerom. :LOL: Drugi problem su kvazi majstori ko ti koji sve sjebu i onda mustera pošalju u ovlašteni servis. :mrgreen:

daj mi samo jedan primjer ...  :wink:
 
da ima više "odjebanih", možda bi se i majstorski posao počeo više cijeniti ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Onda ti je najbolje da mi prodaš motor za 2.000€ i riješen problem.


kažeš, rado češ ga udomit, pa na sebe preuzet brigu za traženje servisera    :mrgreen:
 
markookram said:
kaj mene pitaš ... odkud mi soma kuna ?


:mrgreen:


a i red je da prvo vidi s matom... on je prvi dao ponudu,pa ako on neće onda ćemo mi uskočit  :mrgreen:
 
A da se javiš starom Viktoru Blošecu ako si se razišao s mladim , meni je servisirao auto Hondu i mogu reći samo najbolje , ako se s njim raziđeš u mišljenjima tu je Grizli da ispravi krivu drinu :mrgreen:.
U ZD Tomo Marić dobar za te Kmetove i neskup .
 
Jesi kad pomislio da je u tebi problem sto te dobri serviseri odjebavaju  :misli:
 
spori_lori said:
aaaa fakat!!!! u pravu si. hvala na savjetu

Jebate ne valja ti Boris ,ne valja ti Viktor .Pokusaj dogovoriti servis ,ostavi motor,ne ući servisera sto treba napravit,plati i neće biti problema  :mrgreen:
 
boris je reko da NECE zbog vikia!!!!!! jeste ograniceni! meni serete da ne znam kaj ocu a ne citate!
idemo opet: viki i ja smo se posvadili. cmelar je reko da nece slagat moj motor zbog vikia!
pitao sam koja je opcija jos moguca a da nije nuzno 100km od kuce!
nema veze, osim kaj ste mi objasnili nis potrosili smo svi sat vremena.