Pitanje u vezi bonusa

ističe za 3 mjeseca pa ću onda i motor prepisat ako mogu to dobit....to mi je super......
kažem pita sam svake godine i uvik su rekli NE.....mamicu im jareću
 
pazdrkan said:
ističe za 3 mjeseca pa ću onda i motor prepisat

Ako imas manje od 50%, onda odjavi skuter nakon isteka police jer u protivnom neces ostvariti novih 5% kod osiguranja motora.
Osim ako nisi u zurbi ili ti tih 5% ne predstavlja problem


pazdrkan said:
kažem pita sam svake godine i uvik su rekli NE.....mamicu im jareću

Pitaj ih samo u kojoj premijskoj grupi je moped, a u kojoj motor pa ce bit zanimljivo nakon toga cuti odgovor da li se moze ili ne prenositi bonus
 
nisam u žurbi, imam punomoć pa mogu kad hoću.......čak mi je i prodavatelj rekao da ostavim na njemu pa
će mi regat na 50 %...rega je tek u 07 mjesecu.....a i ne nemam poreza ovako što je još 1000 kn više za opremu.......

al treba bi prebacit dok se može.....jer će ukinuti preko noći pa sam nadrlja.....pričekat ću dok ne istekne rega skuteru....
 
pazdrkan said:
skuter od 50 ccm?

ako je tako ja svog još sutra odjevljujem i prenašam bonus dok se može...pita sam svake godine i svaki put mi rekli ne....to i je razlog što nisam uzima motor ovih godina jer imam auto 150 ks sa 10 % bonusa :)

et ak nevjeruješ ja ti napravim policu i pošaljem poštom  (y)
 
ivanSB said:
Samo kod osobnih vozila se daje na drugo vozilo 25% bonusa s tim da na prvom imaš 50%  :mrgreen:

Znaći prvi odjavi ili napravi kupoprodajni pa bonus prebaci na drugi, mogu ti napravit i izračun ak te zanima  :wink:

P.S. Kalkulator od croatie je drugačiji nego IMIS u kejem radimo

slabo si naučio domaću zadaću :jesus:

@pazdrkan, koja si ti jelenčina :LOL: :LOL: :LOL: barem na 100 mjesta tj tema možeš naći odgovor na tvoje pitanje, a ti vjeruješ nekom uskoku koji pojma nema :mrgreen:
 
tutankamon said:
@pazdrkan, koja si ti jelenčina :LOL: :LOL: :LOL: barem na 100 mjesta tj tema možeš naći odgovor na tvoje pitanje, a ti vjeruješ nekom uskoku koji pojma nema :mrgreen:

:lolcry:

ma nijeeeee....
 
tutankamon said:
slabo si naučio domaću zadaću :jesus:

@pazdrkan, koja si ti jelenčina :LOL: :LOL: :LOL: barem na 100 mjesta tj tema možeš naći odgovor na tvoje pitanje, a ti vjeruješ nekom uskoku koji pojma nema :mrgreen:



:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: stigao doktor  :LOL: :LOL:
 
sad sam bio:

dobar dan, dobar dan.

da li se može prebaciti bonus sa mopeda na motocikl?
NE! nikad se nije ni moglo!
ja popizdio, reko mamicu vam pol hrvatske može pol ne!
čekaj da nazovem, Zove!!

petra, da li se može prabaciti bonus sa mopeda na motocikli?
može!!..odkad to....aha ok....

može, govor ona meni......
ja: jebote pa zašto tu sidiš....
ona: pa to ti se stalno mijenja.....

katastrofa!!

eto da nije bilo foruma, bilo bi ko i svake godine odgovor NE i ja na peti van....mamicu im
 
pazdrkan said:
sad sam bio:

dobar dan, dobar dan.

da li se može prebaciti bonus sa mopeda na motocikl?
NE! nikad se nije ni moglo!
ja popizdio, reko mamicu vam pol hrvatske može pol ne!
čekaj da nazovem, Zove!!

petra, da li se može prabaciti bonus sa mopeda na motocikli?
može!!..odkad to....aha ok....

može, govor ona meni......
ja: jebote pa zašto tu sidiš....
ona: pa to ti se stalno mijenja.....
katastrofa!!

zadnjih 10 godina se nije mjenjalo 100% a skoro pa bi stavio ruku u vatru da nije nikad :mrgreen: :mrgreen:

za vrijeme yuge su bili bicikli s pomoćnim motorom, kojeg nitko nije registriravao osim ozbiljnih starijih ljudi :LOL: a od kad je HR sve je ujedinjeno u grupu "mopedi i motocikli" :mrgreen: samo šta do prije par godina nikog to nije jebalo jer se pojavom raznoraznih osiguranja počelo poklanjat 50% bonusa odmah na startu, sad još jednom odi kod te ženske i najebi joj se keve :mrgreen:
 
hebem li im mamicu svima nepismenu.....pita sam u 2-3 osiguranja.....stoka šugava....

ja ove godine sve radi toga nisma pomišlja na kupnju ....lažnih 50 % nikad nisam htio