Pitanje u vezi bonusa

pazdrkan said:
sad sam bio:

dobar dan, dobar dan.

da li se može prebaciti bonus sa mopeda na motocikl?
NE! nikad se nije ni moglo!

Trebao si pitat ovo kaj sam ti napisao na prvoj stranici ovog topika:

3alfa3 said:
Pitaj ih samo u kojoj premijskoj grupi je moped, a u kojoj motor pa ce bit zanimljivo nakon toga cuti odgovor da li se moze ili ne prenositi bonus
 
jesam, to sam prvo pitao, sjetio se odma tebe,  rekla je u istoj al da se ne može prenit....

onda sam popizdio pa je išla zvat....uglavnom kaos :palacdolje:
 
pazdrkan said:
jesam, to sam prvo pitao, sjetio se odma tebe,  rekla je u istoj al da se ne može prenit....

A lude babe....
Ma trazio bi njenog sefa pa malo popricao s njim. Pa ne radi se o zanemarivom iznosu
 
lako za iznos, prošle su mi bar 2 godine.....reklo mi je to u nekoliko osiguranja tu kod mene pa nisma iša nikad dalje ni pitat...srećom da sam naletio na ovu temu, plaćam svima deci kole :)))

ovaj sam uzeo na punomoć jer dečko ima 50 %...mamicu im....sad ću prepisat na sebe jer imam na skuteru oko 40 %...kakve budale
 
deer3_thumb.gif


:mrgreen:
 
izgleda da je bolje bit peder nego ti, pedere karaju samo frajeri a tebe su svi izjebali redom... :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
badblue said:
to svima zajedno dec kole ili pojedinacno....ili si mozda mislio samo za decu kola :D
a gde su deca  :jesus: :LOL:
 
mozda je netko ispod 18 dao odgovor koji mu je trebao.....zna se jelenko izvuc kad treba nesto platit  :jesus:
:mrgreen:
 
badblue said:
mozda je netko ispod 18 dao odgovor koji mu je trebao.....zna se jelenko izvuc kad treba nesto platit   :jesus:
:mrgreen:

žalosno je što u ovoj državi moraš naučiti tuđi posao da te ko ne opljačka.....

 
tutankamon said:
pusti te priče oko kolege, dođem ja po proviziju kod konobarice :LOL: :LOL:


Al više se ne spominju one gratis police poslane poštom  :misli: :misli: :LOL:
 
tutankamon said:
pusti te priče oko kolege, dođem ja po proviziju kod konobarice :LOL: :LOL:

hehehe pa gdje si direktore  :mrgreen:  kad češ do nas u slavoniju  :misli: , duuugo mi je trebalo da saznam tko se krije iza nica  :jesus:
 
Izašla mi je polica osiguranja  za motor, na njoj sam imao bonus 50 % prošlo mi je 3 god, sad sam si kupio drugi motor al nemam više 50%, ne znam šta da radim ,a bez bonusa mi izađe osiguranje 3500 kn ,  na autu imam 50 %  , šta da radim ?
 
neno69 said:
Izašla mi je polica osiguranja  za motor, na njoj sam imao bonus 50 % prošlo mi je 3 god, sad sam si kupio drugi motor al nemam više 50%, ne znam šta da radim ,a bez bonusa mi izađe osiguranje 3500 kn ,  na autu imam 50 %  , šta da radim ?
registriraj samo auto, ko bi pametan plačao 100% za motor... :mrgreen:
 
auto mi je registriran , nije problem u autu nego motoru ! puno mi je dat  4500 kn za reg
. htio sam ga  osigurat na 6 mj. al su mi umanjili samo 500 kn
,