Pjeskarenje i plastificiranje?

Znam jednoga, ofarbao auspuh sa motora i zapekao ga u plinskom rostilju. Morao baciti rostilj nakon sto ga je dva mjeseca bezuspjesno provjetravao. Svaki cevap mu imao okus na lak :mrgreen:
 
Znam jednoga, ofarbao auspuh sa motora i zapekao ga u plinskom rostilju. Morao baciti rostilj nakon sto ga je dva mjeseca bezuspjesno provjetravao. Svaki cevap mu imao okus na lak :mrgreen:
Ali auspuh je ostao postojane boje ili?
 
  • Haha
Reactions: WraGG
Ne kužim te šeme s farbanjem ispušnih grana.Mat crno još možda u početku,ali koji to sprej izdrži stalno grijanje i hlađenje grana ,a kak to estetski izgleda ne ću niti misliti😎👍
 
Ne kužim te šeme s farbanjem ispušnih grana.Mat crno još možda u početku,ali koji to sprej izdrži stalno grijanje i hlađenje grana ,a kak to estetski izgleda ne ću niti misliti😎👍
Ja sam pofarbao svoje grane od XT 600....ništ im ne fali. Odradio sam sve po protokolu što je proizvođač napisao. Očistio, odmasto, obojao, zapekao u pećnici. I super su!
 
  • Like
Reactions: enduro
POR15. Po meni jedina opcija ak kao amater ideš radit neka farbanja tipa grane, blok, čeljusti, reparacija tanka, a da bude relativno kvalitetno (pod uvjetom da se pridržava uputa). Estetika je već stvar umijeća....