Planovi za ovu godinu

Fale dosta onaj Held dvodijelni kišnjak. Ja sam uzeja Modeku u Noveme al nije još proša pravi test.
 
Cvitalo said:
Fale dosta onaj Held dvodijelni kišnjak. Ja sam uzeja Modeku u Noveme al nije još proša pravi test.

Radije bi jednodijelni, iako i to ok, mozda je prakticnije ako naletis na periode mokro-suho pa drzis hlace stalno a jaketu oblacis po potrebi
 
Dvodijelni je odlican. Ne propusta, lagan za navuc, lagan za skinuti.

Moj je http://www.tucanourbano.com/ iz moto charlie-a.

Na RR motoru radi svoj posao odlicno. Jos uvijek kao nov.
 
Getriba said:
Radije bi jednodijelni, iako i to ok, mozda je prakticnije ako naletis na periode mokro-suho pa drzis hlace stalno a jaketu oblacis po potrebi

Ni slučajno jednodijelni! Ne znam jel to na ovom forumu al sam se načita svugdi o jednodijelnim kišnjacima kako im negdi oko ili iznad muda stvara neki lom oko šavova i da tu svima pušta bez obzira na marku i kvalitetu.
 
Cvitalo said:
Ni slučajno jednodijelni! Ne znam jel to na ovom forumu al sam se načita svugdi o jednodijelnim kišnjacima kako im negdi oko ili iznad muda stvara neki lom oko šavova i da tu svima pušta bez obzira na marku i kvalitetu.

Prvi put cujem to.... pa tu okolo i nema savova :)
 
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=237776.0

Mislim da je to ta tema.
 
KlimaUredzaj said:
Alpe u rujnu? Preciznije dolomiti - Stelvio,Švicarske alpe i Gross. Šta se može očekivat? Ima stabilnih dana da je sunca osim što su dani kraći? Eto pa ako vas ima koji ste bili ili gore živite...Vjerovatno bi išli već 10.09...htjeli u lipnju ali teško je uskladit posao,obaveze itd, pa reko da se ne jebemo svi ajmo rađe poslje sezone kada će svima biti lakše.

Gross bi se dalo odvojiti i odraditi u jedan produženi vikend u 2-3 dana, kada bude neki praznik i sl., a da bude ipak nekog toplijeg datuma. :neznam: :misli:
 
Ja sam bio (sa ekipom) 18.09. i 25.09.
Vrijeme savrseno. Temp od 15-20. Na cesti samo motori. Uglavnom talijani koji uzivaju u voznji. Noci su duze i hladne sto nije problem. Kretanje je oko 9ipo ujutro. Nocenje jeftinije..
U 6.mj redovno padne snijeg. Na prijevojima hladno, maglovito, oblacno. Tesko je potrefiti lijepo vrijeme.
Par fotki iz 9.mj:
 

Attachments

  • 2018-03-06 08.20.24.jpg
    2018-03-06 08.20.24.jpg
    421.3 KB · Views: 141
  • 2018-03-06 08.19.35.jpg
    2018-03-06 08.19.35.jpg
    332 KB · Views: 134
sve češće je u 9 i 10 bolje  (y)
 
31.5 krecem srbija ,rumunjska,bugarska,turska,grcka,makedonija
Nova gradiska -targu jiu
Targu jiu-sibiu.       TRANSALPINA
Sibiu -bukurest.    TRANSFARGASAN
Bukurest ~constanta
Constanta-Nesebar 
Nesebar-tekirdag
Tekirdag-Kavala
Kavala-sofia
Sofia-Nova gradiska
 
Ono sto me brine je pitanje moze li TRANSFARGASAN I TRANSALIPINA biti zatvorena pocetkom 6 mjeseca.
 
vlais ng said:
Ono sto me brine je pitanje moze li TRANSFARGASAN I TRANSALIPINA biti zatvorena pocetkom 6 mjeseca.
Prosle godine pocetak  6mj transalpina je bila otvorena a transfargarasan zatvoren, moglo se samo do tuneala sa sjeverne strane.

6.6.2017
 
Gotovo sigurno ce Transfagarasan tunel biti zatvoren pocetkom lipnja.
Ali mi smo ipak prosli metodom 'nista nas ne smije iznenaditi.'
 
Znaci mogao bi na silu odnosno na svoju odgovornost?
 
većina nas je prošla na vlastitu odgovornost  :mrgreen:
 
Bilo je to pocetkom lipnja 2015, dosli smo do tunela sa juzne strane unatoc zabrani, ulaz u tunel je bio zatrpan snijegom sa obje strane, otvorili smo mala vrata tunela i doslovce progurali/prenjeli motore kroz snijeg.
Bila je to prava avanturica koja se pamti.
Fotke su u temi zg ekipa.
Preporucam dolazak do vrha sa sjeverne strane koja je puno atraktivnija, ako je tunel zatvoren vratis se, jer dvaput je dvaput :mrgreen:
 
Ekipa moze pitanjce?
znam da mozda nije prava tema ali me zanima jeli netko imao iskustva...
Kakva je situacija sa otvorenim topovima u Italiji (jug)?
topovi imaju homologaciju i db killere ali nisam ih upisao u prometnu... oce me "zezat" policija radi toga?
 
Na jugu Italije je općenito malo opuštenija atmosfera, nego na sjeveru.
Ali tko zna da li ćeš baš ti naletiti na organa koji je ustao na lijevu nogu :mrgreen:
 
Babylon said:
Ekipa moze pitanjce?
znam da mozda nije prava tema ali me zanima jeli netko imao iskustva...
Kakva je situacija sa otvorenim topovima u Italiji (jug)?
topovi imaju homologaciju i db killere ali nisam ih upisao u prometnu... oce me "zezat" policija radi toga?

prosle godine obisao i ljevu i desnu stranu obale do pecare i do sorrenta,prije 3 godine korzica i sardinija......cijelo vrijeme otvoreni arrow ,a od prosle godine akrap bez db kilera i nitko nista ne pita....nemas brige...
 
To sam nekako i ocekivao ali nisam bio siguran. svakako valja pripazit da nebi bilo vriske :)
hvala vam na odgovorima! (y)