Planovi za ovu godinu

Getriba said:
Krece li tko krajem 6.-og prema istoku (Rumunjska, Ukrajina)?
20 og ili 21 og 06 og za Beograd pa za Sibiu pa Transalpina.... itd...

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
Obelyx said:
20 og ili 21 og 06 og za Beograd pa za Sibiu pa Transalpina.... itd...

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Planirao i ja u to vrijeme ali transfagarasan je zatvorena do 30.6., pa ću vjerojatno tjedan kasnije  :021:.
 
tom007 said:
Planirao i ja u to vrijeme ali transfagarasan je zatvorena do 30.6., pa ću vjerojatno tjedan kasnije  :021:.
E ovo nisam znao... Ako je stvarno zatvorena možda ću i ja odustati. Gdje to mogu točno provjeriti?
Hvala.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
NemoHR said:
http://www.transfagarasan.net/index.html
Hvala.
Moram priznati da sam sada u problemu. Još mi je i Google maps prije mjesec dana javi da je cesta zatvorena kada sam radio rutu ali mislio sam da je to trenutno. Nazvati ću sutra brojeve sa te stranice pa pitati da li se ipak može proći ili nikako.

Ako netko zna malo više informacija neka slobodno napiše. Nekako mi je u sjećanju da je netko već napisao da je cesta bila zatvorena ali da je prošao bez problema...

Nažalost trenutno nemam druge datume da pomaknem putovanje.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
 
tom007 said:
Nisam još definirao točan datum, kraj 6. početak 7. mjeseca.

Ide jedna ekipa 17og pa se nadam da ce poslat izvjesce s puta tako da znamo kakvo je stanje tamo....
Ja cu ako idem, oko 25og
 
tom007 said:
Nisam još definirao točan datum, kraj 6. početak 7. mjeseca.

Ide jedna ekipa 17og pa se nadam da ce poslat izvjesce s puta tako da znamo kakvo je stanje tamo....
Ja cu ako idem, oko 25og
 
Isao sam prije dvije godine u rumunjsku 20.06 sluzbeno je bilo zatvoreno ali svi su se normano vozili pa tako i ja... :D
 
gpng said:
Isao sam prije dvije godine u rumunjsku 20.06 sluzbeno je bilo zatvoreno ali svi su se normano vozili pa tako i ja... :D
Znači i tunel je bio otvoren? Mogao si proći kroz njega?

Čitam sada malo po forumima i ispada kako koju godinu. Kažu da je prošle cesta bila čista sa nešto malo snijega i mogao si do tunela ali ne kroz njega jer valjda ima vrata koja su bila zatvorena do 01.07. a 2016 te, očito kada si ti išao, se moglo proći od 15.06..... Njegov savjet je da se gleda na webcam kod jezera na parkiralište kod hotela. Kaže kada ima automobila da je neslužbeno otvorena. Navodno je prvih dana kada se službeno otvori ludnica, što god to značilo.

Obzirom da nemam drugu opciju ja krećem 21.06. te bih tamo trebao biti 23.06.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
Imam pajdu u rumunjskoj.dogovorili smo djir krajem 5tog mjeseca po transalpini i transfargarasanu.3-4dana.zvao je sluzbu jos prije tri tjedna.rekli su mu da ce bit najkasnije do 27.5.otvoren transfargarasan.al nista od toga.(vjerojatno su im sluzbe azurne ko i kod nas).transalpina je otvorena.
 
Je, normano smo isli sve bilo otvoreno cak i motora je bilo dosta a i stanovi su radili na vrhu
 
Plan:

Slovenija - Italija - Monaco -  Francuska (Nice, Marseille) - Španjolska (do Barcelone) - Andora - Švicarska(Ženeva, Bern) - Lihtenštajn - Njemačka(Orlovo gnijezdo) - Austrija - Slovenija - Hrvatska...
Od 6.-22. srpnja... Ako je jos netko zainteresiran....


 
Slovačku odradili an opće zadovoljstvo  :0648:, slijedeće na redu Gross - Eagle Nest - Rossfeld - Insbruck - Cortina - Garaža
 
Easy rider said:
Slovačku odradili an opće zadovoljstvo  :0648:, slijedeće na redu Gross - Eagle Nest - Rossfeld - Insbruck - Cortina - Garaža
Daj neke slike Slovačke...mi bili autom ove zime,obilazili onuda. Pa sam se pitao kakva je motorom...