Planovi za ovu godinu

Obelyx said:
Znači i tunel je bio otvoren? Mogao si proći kroz njega?

Čitam sada malo po forumima i ispada kako koju godinu. Kažu da je prošle cesta bila čista sa nešto malo snijega i mogao si do tunela ali ne kroz njega jer valjda ima vrata koja su bila zatvorena do 01.07. a 2016 te, očito kada si ti išao, se moglo proći od 15.06..... Njegov savjet je da se gleda na webcam kod jezera na parkiralište kod hotela. Kaže kada ima automobila da je neslužbeno otvorena. Navodno je prvih dana kada se službeno otvori ludnica, što god to značilo.

Obzirom da nemam drugu opciju ja krećem 21.06. te bih tamo trebao biti 23.06.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Auti su kraj motela na Live CAM
http://www.transfagarasan.net/index.html

Znaci, otvoreno?
 
Getriba said:
Auti su kraj motela na Live CAM
http://www.transfagarasan.net/index.html

Znaci, otvoreno?
He he he...
Znači nisam jedini koji stalno gleda tu kameru :)
Nadam se da to znaci da se moze proci. Tako barem kaze na TripAdvisor-u...


Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
Obelyx said:
He he he...
Znači nisam jedini koji stalno gleda tu kameru :)
Nadam se da to znaci da se moze proci. Tako barem kaze na TripAdvisor-u...


Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Jesi odlucio kad kreces?
 
Obelyx said:
Obzirom da nemam drugu opciju ja krećem 21.06. te bih tamo trebao biti 23.06.

Vidimo se na putu!

:wink:

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
e-mayl said:
Bugarska 0. Turska ne znam.
hvala  (y) ,za tursku sam sazno,kupi se na grani ili na shellu neka vrsta vinjete i napuni se sa tl
 
Ako spavas u Bugarskoj, pazi na motor. Na veliko se kradu vozila. Mi smo spavali kod prijatelja u Sofiji koji svoje aute drži na parkiralištu sa sa stražarom.
 
e-mayl said:
Ako spavas u Bugarskoj, pazi na motor. Na veliko se kradu vozila. Mi smo spavali kod prijatelja u Sofiji koji svoje aute drži na parkiralištu sa sa stražarom.
hvala,cuo sam za to,uzeo sam spavanje u kuci izvan sofije,parking u dvorištu ispod prozora
 
Transfagarasan 27.05.2018. sa njihovog Face-a... Google preveo da su zaobisli upozorenja i probali proci zatvorenim dijelom ceste.
Tako da... Oprez ekipa i sretno!
334fa39469d205ee78709481dce8893e.jpg
e1544f0c87f61ae6266fde502a3aae0d.jpg


Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
Getriba said:
Auti su kraj motela na Live CAM
http://www.transfagarasan.net/index.html

Znaci, otvoreno?

Jucer su bila 4 gs-a na kameri parkirana na jezeru. Jos nema sluzbene obaviesti o otvaranju :misli:
 
vidim da nas dosta ide na Transalpinu i Transfagarašan taj produženi vikend. Nadam se da će cesta bit ok i da će se moći proći
 
I na Alpama ima jos zatvorenih cesta, zbog velikog snijega preko zime. Npr. Gavia jos nije bio očišćen prošli vikend
 
Frend bija u nediju gore, Sustenpass još uvik zaprto....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Obelyx said:
Nego, gdje u Rumunjskoj gledamo utakmicu u četvrtak?

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
nas 10-ak u petak kreće iz Slavonskog Broda. Ima nekih novih informacija o stanju na Transfagarašanu?
 
jopasb said:
nas 10-ak u petak kreće iz Slavonskog Broda. Ima nekih novih informacija o stanju na Transfagarašanu?
Za sada nema osim sto na onoj kameri vidim da su auti stalno gore kod hotela.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

 
? kuda vrtite krug kad idete gore, ja 13ogjula krecem transalpina i transfarasgan, samo sator i kamp neka preporuka  ?
 
crnogorac said:
? kuda vrtite krug kad idete gore, ja 13ogjula krecem transalpina i transfarasgan, samo sator i kamp neka preporuka  ?
krećemo iz Slavonskog Broda i spavamo prvu večer u Targu Jiu. Drugi dan idemo preko Transalpine do Sibiu. I treći dan je plan preći Transfagarašan i spavati u Turnu Severin. Zadnji dan nazad za Slavonski brod.