podmazivanje lanca

speed attack said:
ProfiDryLube



PS
vise u aktualnom broju Motopulsa

Koristim ga vec dugo, na Z750 od 0 km - samo rijeci pohvale.
Mozda jedna mana - totalno je nevidljiv, pa ne znam kada je kompletan lanac podmazan  (y)
 
DVOGLAVI ORAO said:
..di se to sredstvo može kupiti..jer recimo ja koristim od ipone-a i boca velika je 110 kn pa razlika u cijeni i nije neka..a ovaj kojeg imam je bijeli...i ne šprica uokolo puno..ali ipak malo da...
ja to pronašao u yamaha varaždin lovac optujska ulica  (y)
u zg neznam gdi ima
 
Castrol je 100kn boca od 300ml.  Meni se trenutacno pokazao najboljim je jednako dobro lijepi na hladan kao i na ugrijani lanac.
I nema ga po felgi, vec po tablici i meni po leđima :mrgreen:
Silkolene mi opada sa lanca. Evo nisam napravio niti 800km sa motorom otkad sam uzeo Silkolene, a vec sam potrosio bocu. Nakon svake voznje, moram ga nanosit jer na lancu ne ostane nista.
 
Freewave said:
Castrol je 100kn boca od 300ml.  Meni se trenutacno pokazao najboljim je jednako dobro lijepi na hladan kao i na ugrijani lanac.
I nema ga po felgi, vec po tablici i meni po leđima :mrgreen:
Silkolene mi opada sa lanca. Evo nisam napravio niti 800km sa motorom otkad sam uzeo Silkolene, a vec sam potrosio bocu. Nakon svake voznje, moram ga nanosit jer na lancu ne ostane nista.
A na kojem dijelu lanca gledas ima li masti ili ne?
 
Freewave said:
Castrola ne stavljaj previse jer ce ga bit po motoru :mrgreen: ja zajebo prvi put :mrgreen:

Ali sprej je super.

Mislim, ipak je bolje bilo kakav  nego nikakav.

.........u Intersparu.....na akciji 25kn.....
 
meni je Motul OK, al' sam prvo stavio motor na štender, očistio lanac sa WD-om, ispuhao sa kompresorom, malo dao gasa da se razvrti i podmazao, tak' sam ostavio da odstoji najčešće do sljedeće vožnje, vrlo malo je bacalo po štitniku  (y)
 
Meni je Motul pogotovo onaj prozirni jako bacao po felgi a kad je motor po ljeti jako vruć ono što se nakupi kod prednjeg zupčanika je i kapalo ispod motora kad je bio nagnut na nogari...
 
Dođe mi da hitim i lanac i sve  :mrgreen:
 
ak se mjenja sprej za lanac, prije bi se trebo ocitit?