poginuo nas clan foruma Balki

Status
Not open for further replies.
Ljudi ako ste znali covjeka napisite nesto lijepo o njemu u znak sjecanja. Ali stvarno mislim da je trenutno neprimjereno da ljudi koji ga nisu poznavali ama bas nikako, da sad nesto drobe..
 
Oni koji te znaju uvijek će te pamtiti kao vedru i nasmijanu osobu... koju god sliku njegovu imam uvijek je nasmijan bio... Tresem se od kad sam dobio informaciju što se desilo...
 
Nisam ga poznavao, al kad sam pročitao Balki zvučilo mi je poznato :misli: pogledam u avatar i vidim narančastog ZX-a i odmah me srce steglo jer sam u njegovim postovima osjećao njegovu dobrotu :( :?

R.I.P.
 
zadnji put kad sam ga vidjela zezala sam ga da ne parkira to narandžasto čudo na moje mjesto pred faxom..... jer je to moja fleka od ulja.... samo se nasmijao i rekao : ti ono piješ stelu, zar ne ?
nema veze.... platićeš jednu kad se vidimo  :tears:
 
Tommee said:
Ljudi ako ste znali covjeka napisite nesto lijepo o njemu u znak sjecanja. Ali stvarno mislim da je trenutno neprimjereno da ljudi koji ga nisu poznavali ama bas nikako, da sad nesto drobe..

A ekipa koja samo stavlja RIP, pa ljudi jeste vi normalni vec smo milijun puta o tome razgovarali i znate stav admina i moderatora o tome...

U slučaju pogibije člana foruma, kao što se sada dogodilo, dozvoljeno je RIPanje i komentari vezani uz sam događaj. Naravno, i ja apeliram na suzdržanost onih koji ga nisu poznavali.
 
ducati1000s said:
Ivan Balić
n1061960565115445789ct3.jpg


A tek su mu 23

ajme majko. ne vjerujem. :cry:

ovu sliku sam ja slikala sa zajedničke vožnje po zagorju.  :tears:

pokoj ti duši.

budi sada naš anđeo na nebesima.

još uvijek sam u šoku.  :(
 
evo opet se javljam,od kad sam vidio sta se dogodilo cjeli dan mi je katastrofa,danas sam opet trebao ic na grobnik al kad sam vidio sta se dogodilo prosla me volja za voznjom,a jucer sam se upozno sa libertyem na grobniku i bas smo komentirali o tome kako je motor zlo i kako se lako zlo dogodi...ZAO MI JE PRIJATELJU STA SE NISMO UPOZNALI, POCIVAJ U MIRU :(
 
Počivao u miru, čuvali te anđeli i sresčemo se svi u vječnom miru...
 
       Laka ti Hrvatska zemlja.
 
R.I.P.
 
a bokte... ja misliod ame belčić zajebava...  mislim da je balki bil jedini covjek sa kojim sam se po bojama motora mogao voziti u paru... narančasti kawasaki i zeleni ktm... a jebo mu svet mater  u qurac! upozno ga jednom na kratko... aaaaaaaaaaa zake sve mora bit tak glupo?
 
Veceras gledam sivi "offline" znak u Skypeu i razmisljam zasto nije online... kad uvijek jest...
Dolazi SMS od njegove cure, i ne mogu vjerovat... srce mi puca, Balki vise nije s nama.
Nikada nikome ne bih pozelio da se po posljednji put od svog prijatelja pozdravi preko foruma...
Nikada ga nisam uzivio vidio, a opet osjecam kao da se poznajemo 10 godina. Trebali smo se upoznati za 5 dana, kanio je doci kod mene u Bec, ali taj susret se nikada nece desiti. Bio je rijetko druzeljubljiv, spontan i pun humora. Zracio je pozitivnom energijom i zeljom za zivotom. Takvi ljudi su rijetki.
Neka ti je laka zemlja, dragi Ivane.

 
BALKI prijatelju forumski,počivaj u miru!!!!

Javio mi malo prije telefonom Marrko Vtc,presjeklo me kad sam čuo,strašna tragedija.
 
Ne mogu da vjerujem  :( Redovno smo se culi preko foruma, SMS-om. Dogovarali se da dodje u Sarajevo kod mene i Adizonevica, da se upoznamo. Zafrkavali se i dogovarali da se potrkamo, skupa provozamo i odemo na cevape... Covjece, neki dan pricah sa njim preko skype-a...... :(
Neka ti je laka zemlja Ivane, pocivaj u miru....
 
:shock:

Koji šok! Sad sam tek saznao.

Balki prijatelju, toliko mi je teško odgovarati na ovu temu, da je za kakvih 60-tak godina bilo bi mi možda malo lakše, ali ovako.. :x

Žao mi je što nismo više kilometara prošli zajedno, ali i ovi su bili prelijepi s tobom u društvu..




R.I.P.
 
Upravo se vratih s vožnje i pročitam takvu šokantnu vijest. Nisam ga upoznala, ali suze su krenule. R.I.P.  :tears:
 
R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.