poginuo nas clan foruma Balki

Status
Not open for further replies.
mozda je prerano..al jel se ima mozda kakav info o sporovodu il nekaj? pa ak familija nije sad zamrzila motore il tak nešto da ga se isprati kak treba...
 
Balki ...   :(

tesko je kad pogine covijek, tesko je kad pogine clan nase zajednice, tesko je kad tog covjeka poznajes ...

nismo se dobro poznavali, ali djelovao si kao jako dobra osoba.

sucut obitelji, djevojci i najblizima.

R.I.P.
 
sprovod je u utorak u 16 sati pretpostavljam u Jaski

evo mi smo se sad vratili s Grobnika ali nažalost bez našeg Ivana :( nemam riječi stoga neću ništa ni pisat :cry:
 
Ne znam sta da napisem, dosli smo oko 1 sat poslje nesrece na to mjesto,s nevjericom primili vijest. Po povratku s Grobnika jos jednom stali na mjestu nesrece. Jos uvijek nisam svjestan sta se dogodilo.
Nisam proveo puno vremena s njim u drustvu, ali svo vrjeme sto smo se druzili bilo je ugodno, pamtit cu ga samo po dobrom
Balki, pocivaj u miru
 
Druže, zbogom!
 
Balki, zajebanciju ćemo nastavit negdje drugdje, a srest ćemo se već...

Počivao u miru...
 
Ivane hvala ti na 16 godina divnog prijateljstava i mnogih lijepih uspomena.
R.I.P.
 
http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/na-hrvatskim-prometnicama-poginula-dva-motociklista.html


Nek ti je laka Hrvatska zemlja.
 
Zasto? Kako? Zasto Balki?
Taj divan decko, uvijek nasmijan, vedar, pristojan, drag, dobar... o njemu mogu pisat i govorit samo pozitivne stvari. U ovih nasih nekoliko susreta, samo je takav dojam ostavljao...pa sve do jucer kada smo isli na voznju i ispijali kavu! A sada...sada samo ocima punih suza i s velikom nevjericom, mogu reci da je ovo jedan veliki sok i da sam neizmjerno zalosna sto se ovo dogodilo. A jos uvijek cekam da nazove, kako je obecao, da isprica kako je bilo danas na voznji kojoj se jos jucer toliko veselio...

Balki dragi, pocivaj u miru i neka te cuvaju anđeli, a s nama ostajes u mislima i uspomenama!
 
nisam ga upoznao, nisam ni pricao sa njim jer vise nisam previse aktivan na forumu...ali znam da sam procitao par postova prije koji su me nasmijali...a opet mi je cudan osjecaj...

R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.