policijska nekorektnost

Status
Not open for further replies.
strasilo said:
stari, a šta je tu čudno.. ? ... pazi, da se razumijemo, ni ja ne volim muriju pogotovo ove kvarnjake... recimo, ovdjena forumu ima ljudi koji su mi pomogli, kojima sam ja pomogao, jer smo "svoji" ... svugdje i na svakom mjestu ima onih koji su "svoji" .... i na taj način prolaze bolje na nekom mjestu od onih drugih.. i ti se vjerovatno baviš nečim i nekom "svom" si to napravio za pivo ili džabe, samo zato jer ste "svoji" .... pa što to onda nebi mogli i policajci, kod manjih prekršaja... a uostalom, garant su i tebi više puta progledali kroz prste.. pa što se i onda nisi bunio..  :misli:

Alal vera, majstore...  (y) (y) (y) (y)
 
Hrvoje said:
Definitivno moraju biti primjer, ali cinkati za sve gluposti koje i sam radiš i koje nikom ne škode je stvarno pederski. Nije li?

pa na neki način je.Ali i među vama ima svakakvih.
Nevezano uz to....znaš onu aferu od neki dan sa onim doktorom u ri,....čuo sam da su njega odali ustvari njegovi doktori (tj. da oni stoje iza svega toga)...jer više niko nije moga ništa njamiti pore njega...ha ha zamisli apsurda.
 
pak said:
Nevezano uz to....znaš onu aferu od neki dan sa onim doktorom u ri,....čuo sam da su njega odali ustvari njegovi doktori (tj. da oni stoje iza svega toga)...jer više niko nije moga ništa njamiti pore njega...ha ha zamisli apsurda.

ne vjeruj svemu sto procitas u novinama ili cujes na ulici
 
Sledgehammer said:
Nije. To je odraz karaktera.  :LOL: :LOL: :LOL:
:mrgreen:

Nego, jedna stvar mi nije jasna i to po 57 put spominjem.
U ovakvim raspravama koje mi već debelo idu na ku*ac, i uopće ne znam odakle mi mazohistički poriv da ih pratim, svatko drži 100% svoju stranu i neće popustit pred nekim valjanim argumentom jer bi mu valjda mozak na nos iscurio.
 
Sledgehammer said:
Alal vera, majstore...  (y) (y) (y) (y)

je meni su progledali dva put (vhala im),a svojima su progledali u 90% slučajeva a njih je koliko?....20 000?...pa sad ti vidi ko puni proračun
 
Hrvoje said:
:mrgreen:

Nego, jedna stvar mi nije jasna i to po 57 put spominjem.
U ovakvim raspravama koje mi već debelo idu na ku*ac, i uopće ne znam odakle mi mazohistički poriv da ih pratim, svatko drži 100% svoju stranu i neće popustit pred nekim valjanim argumentom jer bi mu valjda mozak na nos iscurio.
zar su to riječi jednog državnog služvenika...  (y)
:jesus: :LOL: :jesus: :LOL: :jesus:
 
pak said:
je meni su progledali dva put (vhala im),a svojima su progledali u 90% slučajeva a njih je koliko?....20 000?...pa sad ti vidi ko puni proračun
ako te smijem pitati... čime se baviš ?
 
strasilo said:
zar su to riječi jednog državnog služvenika...  (y)
:jesus: :LOL: :jesus: :LOL: :jesus:
Jesu. Jadna li je država s takvim činovnikom, a?  :LOL:
 
Hrvoje said:
Dapače, opasno sam blizu!
hm.. sad se moram osvrtati na putu kući... me volim kad mi je murija opasno blizu...  8)
 
Pivi said:
Evo, ovog momenta je prošao sa službenim vozilom jednosmjernom ulicom u suprotnom smjeru samo zato da bi došo do polcijiske postaj jer mu se neda okolo...e da mi je sad bilo kameru imat pa snimit...
WILD WEST!

mozda nisu imali vise lože... :D :mrgreen:
 
Ma sve je to bezveze :palacdolje:

Kaj prdite u prašinu?
Trebali bi vam se vratiti "drugovi milicajci",pa bi vidjeli jel' se nešto smije ili ne smije..
A ne ova policija je "naša" pa ne bi smjeli kažnjavati ili se držati zakona?!!!

I ja sam sto puta se vozio prebrzo,kroz naselje 200,mamuran i svakakav,hvalabogu ostao sam živ,ali da su me zaustavili normalno bih snosio posljedice svojeg ponašanja.
Druga stvar je što se puno puta uspijem "dogovoriti" sa gospodom iz policije,pa nemam kaznenih bodova 8) :wink:
 
Pivi said:
Šta se skutera tiće oni su ga sasvim slučajno sreli dok su prolazili (a skuter u suprotnom smjeru).

Ma gle...neznam kako da ti više objasnim jer nisi tu na visu na licu mjesta...ali vjeruj mi - ja sam se raspitao.
POLICAJCI PO OVOJ RIVI SA AUTOM NESMIJU PROLAZIT

Smiju prolazit jedino u slučaju nekog posebnog razloga kojeg vjeruj na visu NEMA tj. nije ga bilo!
I nemoj me pitat kako to znam jer jednostavno znam jer tu živim i riva mi je ispod same kuće.
Ovdje u ovom slučaju ne govorim o prolascima zbog sprovođenja zakona nego prolaženju bez iakakvog razloga 20-30 puta dnevno...ali kako da ti to objasnim kad nisi tu ???
Najviše što mogu napravit je da ti kažem da mi u ovom slučaju vjeruješ na rijeć!
Ma gledaj druže...
Smiju prolazit. Bez obzira što se ti s time ne slažeš i ide ti jako na živce, a meni to ide sasvim malo.
Objašnjivo na glup način. Kako?
Tako jer mogu kršiti prometne propise po onom članku zakona kojeg si dobio u odgovoru. Razlog? Razlog se uvijek može naći. Banalan- očuvanje povoljnog stanja javnog reda i mira, sprječavanje vršenja kaznenih djela i prekršaja. Mogu ti nabacati ovakvih frazetina koliko hoćeš. E sad, pitanje je je li stvarni razlog njihovog vozikanja po rivi u tome da su npr. dobili dojavu da se nešto događa pa, eto sad se vozaju i gledaju gdje je pizdarija. Ili im je naprosto gušt vozat se bez razloga po rivi. U konkretnom slučaju uvijek mogu naći opravdanje.
:? Jebi ga.
 
Pivi said:
Ovdje nitko nije rijeć rekao da ga se nesmije kaznit ako napravi prekršaj nego smo govorili o prekršajima od strane policije i tu im niko ništa nemože....E pa bogami može!
Teško!  :LOL:

Stari 'rvati su rekli: s rogatim se ne bodi! :mrgreen:
 
Pivi said:
Zar onda taj razlog nebi trebao biti zapisan u policijskom izvješću?
Tako naprimjer ako ih ja vidim da su prolazili bezveze i dođem to prijaviti, a oni se izvlaće da su prolazili zbog tog i tog...zar to onda nebi trebalo bit službeno zavedeno?
Je, ali to ti je izvješće druže službena tajna, izvješće moraju dati na uvid samo na zahtjev suda. Prema tome opet ništa niti na taj način.
 
Status
Not open for further replies.