pomoc :) aprilia rs 250

Tolca

Member
hmm, daklem... 8)
letim svaki dan po oglasniku ne bi li naisao na nesto ...
sad pogledam oglasnik i nadjem slijedece:

aprilia rs 250
2001godina oprema 8000km nove gume cijeli servis
Lokacija: zg
Cijena: 1500eura

http://oglasnik.motori.hr/foto/24726.jpg

e sad, ovu temu sam otvorio u nadi da ce se naci netko tko je upoznat sa spomenutim motorom  :mrgreen: ( da nemoram zvat djaba  :mrgreen: )
pa da cujem, ako ima tko, bio bih zahvalan  (y) :mrgreen:
 
Nazovi pa pitaj ,mada je to nesto jako jeftino :misli: jucer ili prekjucer je bila isto jedna takva ali 2000g. za 1200€ isto iz zagreba :shock:
 
Ghost-Rider said:
Nazovi pa pitaj ,mada je to nesto jako jeftino :misli: jucer ili prekjucer je bila isto jedna takva ali 2000g. za 1200€ isto iz zagreba :shock:

da vidio sam, bio je i jedan KTM SM, za oko 3000E  :shock:
 
Tolca said:
hmm, daklem... 8)
letim svaki dan po oglasniku ne bi li naisao na nesto ...
sad pogledam oglasnik i nadjem slijedece:

aprilia rs 250
2001godina oprema 8000km nove gume cijeli servis
Lokacija: zg
Cijena: 1500eura

http://oglasnik.motori.hr/foto/24726.jpg

e sad, ovu temu sam otvorio u nadi da ce se naci netko tko je upoznat sa spomenutim motorom  :mrgreen: ( da nemoram zvat djaba  :mrgreen: )
pa da cujem, ako ima tko, bio bih zahvalan  (y) :mrgreen:

zva san ovaj oglas i momak sta drugo rec nego "krivi broj, krivi broj"!!!  :LOL: :LOL: :LOL:
 
ante125 said:
zva san ovaj oglas i momak sta drugo rec nego "krivi broj, krivi broj"!!!  :LOL: :LOL: :LOL:
nije ni čudno :mrgreen:
neka realna cijena za 2000g je kakvih 3000€ max za neko dobro stanje a mislim da se nebu našla nijedna sa 8000km :wink:
 
Necja sprdacina 8)

Takve motore moras kupiti od poznate osobe, sve koje sam dosad vidio, a vidio ih masu u trenutku prodaje su bili u uzasnom stanju (ili zamaskiranom).
Covjek ne moze vjerovati sta se na tim masinama radi u nedostatku novaca. Ni popravljena masina nije garancija dugovjecnosti.

Primjer. Klipni svornjak (bolcna) se istokari od klipnjac pneumatskog cilindara i stavi i sve tako :shock:
 
Sip said:
Necja sprdacina 8)

Takve motore moras kupiti od poznate osobe, sve koje sam dosad vidio, a vidio ih masu u trenutku prodaje su bili u uzasnom stanju (ili zamaskiranom).
Covjek ne moze vjerovati sta se na tim masinama radi u nedostatku novaca. Ni popravljena masina nije garancija dugovjecnosti.

Primjer. Klipni svornjak (bolcna) se istokari od klipnjac pneumatskog cilindara i stavi i sve tako :shock:
slažem se s tobom...nekak mi je ta cijena prejeftina  :misli:
 
BeLa-Vg said:
brijem da nsr 250 (isto cvaja) ima hmm pa mislim a mozda se i varam pa oko (nemoj me draz za rijec) 70-80 KS

pa jel to ima kod nas  :? :misli:
trazio sam po oglasniku i okolo na netu, ali nista nisam nasao  :misli:
 
BeLa-Vg said:
brijem da nsr 250 (isto cvaja) ima hmm pa mislim a mozda se i varam pa oko (nemoj me draz za rijec) 70-80 KS
sumnjam da baš imaju tolko!
a gledaš baš sve onda pogledaj i tzr250(isto 2t)
 
bikerboy said:
sumnjam da baš imaju tolko!
a gledaš baš sve onda pogledaj i tzr250(isto 2t)

gledao i tzr-a, ali kod nas je bas sreca ako se nadje nesto takvo  :?

trazim dalje... :mrgreen: