pomoc :) aprilia rs 250

Billy the Kid said:
ovako ćeš kupit mačka u vreći,možda bude trajao,a možda ode nakon mjesec dana a olfo je sve novo,i onda će staja pol godine a ti u bolnici godinu,kad ti bloka kotač u zavoju  :wink:
a i zašto 2 mjeseca...sve se rastavi,kupi i složi u tjedan dana  8)



lako tebi kad imas para.....a kod mene ti je to ovak....starci ti srede motor a ti kaj sjebes sam placas :( ....a posto ja ne radim a na praxi ne dobivam placu....popravit cu ga tak brzo na sveto ne
 
BeLa-Vg said:
i kaj kupit cu mrtvog i onda ce mi stajat doma 2-3 mjeseca dok ga ne slozim....a ne ne
Gledaj, ,jaako male sanse su da budes kupio RS 250 kod nas a da ne budes ni kune ulozio kad ga kupis, ako ne isti tjedan al unutar mjesec dana 100% to je 2T vrti se u tri strinine ali zato i ide  (y) (y)
Uglavnom, kad ides kupovat uzmi nekog tko se kuzi u te motore pa ti moze procijenit odmah koliko jos treba ulagati (y)
 
burnout said:
Ajd zamisli da kupis nekog koji ima sheban cilindar!! Ili nedaj Boze oba  :shock: :shock: :shock:  Da kupujes nove cilindre popusil si odmah, eventualno nikasiliranje, to ti je nekih 300€ valjda, onda trebaju klipovi, oni su po 500kn komad mislim.....kaj jos treba..... lanac+ lancanici..... +- ostale sitnice koje jos dizu cijenu. Al ajd ok, nije to nit puno ak si siguran da bude motor izdrzal nekih 15-20tkm.
i to što si reko
gledaj znači cilindar i klipovi recimo 500 €,jer bi ih peljo u Italiju na nikasiliranje ,lanac i lančanici ugrubo oko 200,recimo klipnjače,ležajevi itd...+ sitnice + slaganje cca. 1200 €
ali ako bi se našao ko ovaj recimo za 1500 €
to ti je 2700 € imam motor koji me fascinira najviše na svjetu te sam siguran da će trajat!
a takav u upitnom stanju(lošem) se prodaje za 3 i 3,5...
 
BeLa-Vg said:
lako tebi kad imas para.....a kod mene ti je to ovak....starci ti srede motor a ti kaj sjebes sam placas :( ....a posto ja ne radim a na praxi ne dobivam placu....popravit cu ga tak brzo na sveto ne
ja nemam niti kune...reko sam na ljeto kad budem radio ako bude para  :wink:
 
Billy the Kid said:
i to što si reko
gledaj znači cilindar i klipovi recimo 500 €,jer bi ih peljo u Italiju na nikasiliranje ,lanac i lančanici ugrubo oko 200,recimo klipnjače,ležajevi itd...+ sitnice + slaganje cca. 1200 €
ali ako bi se našao ko ovaj recimo za 1500 €
to ti je 2700 € imam motor koji me fascinira najviše na svjetu te sam siguran da će trajat!
a takav u upitnom stanju(lošem) se prodaje za 3 i 3,5...
To je sve na mjestu ako znas gdje u Italiji, imas kako do tamo i imas nekoga ko ti bude slozio. Dobra ti je racunica, al kaj kad ti nitko ne bude priznal da mu je motor u teskoj banani, nego ti bude dizao cijenu sto vise. Super ak naletis na malu cijenu i znas kaj imas.
 
burnout said:
To je sve na mjestu ako znas gdje u Italiji, imas kako do tamo i imas nekoga ko ti bude slozio. Dobra ti je racunica, al kaj kad ti nitko ne bude priznal da mu je motor u teskoj banani, nego ti bude dizao cijenu sto vise. Super ak naletis na malu cijenu i znas kaj imas.
znam gdje,imam kako do tamo,i imam ko će mi složit...trebam samo nać motor za jeftine pare a da su vilice i kočnice u redu!  :wink:
 
BeLa-Vg said:
kaj mislis kolko ovaj oce za ovo?

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/mopedi/oglas-6767486.html
cca 3000€ :misli:

jer to motor iz karlovca(duga rese) :misli:

ak je to taj onda je stvarno super stanje i ima amort. volana
 
BeLa-Vg said:
lako tebi kad imas para.....a kod mene ti je to ovak....starci ti srede motor a ti kaj sjebes sam placas :( ....a posto ja ne radim a na praxi ne dobivam placu....popravit cu ga tak brzo na sveto ne
Cuj ak je tak onda se bas i ne budes puno vozil  :(
Napravi kak sam ti rekel, nadji nekog mestra koji stvarno zna 2T motore i koji ti bude znal procijenit motor koji kupujes i znal spustis cijenu, i onda u startu ulozis malo vise pa si miran, jer ako budes ulagao dio po dio stalno budes imal stari motor, ovak kad jednom sve slozis onda si miran sezonu ili dvije pa ga onda ti probas nekom uvalit  :mrgreen:

Da ne vozim ovo kaj vozim, vjerojatno bi si kupil RS 250, al znam da je skupo odrzavanje pa radje ne bi. Hebiga ko mi kriv kad si sam ne znam posarafat motor  :jesus:
 
BeLa-Vg said:
stvarno neznam....ali izgleda da cu tog ponajprije ic pogledat :)
stari moj ako uzmeš rs 250 klanjam ti se do poda  :peace: :peace: :ples: :ples:
samo oprezno s time  :starac: to leti...
 
ne brini vozio sam i jace....gle kao sto sam i napiso do uzimanja ima jos par mjeseci otprilike 4-4i pol mj. dok ne polozim....a onda zicer dolazi.....ali moro sam se malo pohvalit....jer ak je vec sa starcima dogovoreno....onda znas da ce doc
 
BeLa-Vg said:
ne brini vozio sam i jace....gle kao sto sam i napiso do uzimanja ima jos par mjeseci otprilike 4-4i pol mj. dok ne polozim....a onda zicer dolazi
ma ne radi se provozat taj motor,nego kad ga stišneš malo pa skužiš da si već na 200 a raskrižje se približava,ali dobro,neću pametovat  :wink:
 
BeLa-Vg said:
moram ja Winder-u probudit jednu uspomenu :mrgreen:
da,da...baš sam htio reć  :mrgreen:
samo  mi se nije sviđala ona zelena na RS-u  :jesus: