pomoc :) aprilia rs 250

meni su rekli kad san se mislija uzimat aprilju da ću samo sranja imat s njom jer je 2t zuja a kasnije su mi rekli,u prenesenom značenju da je 25o teško zlo koje će te cicat i poprilično koštat.hvala im.ja je nebi uzima uopće.
 
sibenik said:
meni su rekli kad san se mislija uzimat aprilju da ću samo sranja imat s njom jer je 2t zuja a kasnije su mi rekli,u prenesenom značenju da je 25o teško zlo koje će te cicat i poprilično koštat.hvala im.ja je nebi uzima uopće.

hmm da, jedni kazu to, jedni kazu opet, da ako se pazi na motor i redovito ga se servisira, sluziti ce te ko i svaki drugi 2T, 100 ljudi 100 cudi, ja sam se takodjer naslusao raznih teorija i prica, ako naletim na nesto do 2000E da bude u dobrom stanju, uzimam, pa cu se uvjeriti na svojoj kozi  :D (y)
 
bikerboy said:
sumnjam da baš imaju tolko!
a gledaš baš sve onda pogledaj i tzr250(isto 2t)

Nemozes ti prijatelju prebolit tzr-a? :LOL: :LOL:
 
mato said:
a svako ima svoj ukus, ja kad sam rs125 uzo za te pare sam mogo kupit kle

Pa to si dobro napravio.Ja bi isto uzeo prije rs125 nego kle mada nisu za usporedjivat. (y)
 
po meni...treba kupit nekog sa mrtvom mašinom,znači da stvarno ima za 1,5 k ,odma kupit i pogleddat šta valja a ostalo u Italiji kupit!
Jebo me pas ako to ne napravim ovo ljeto,taj motor me fascinira odavno,naježim se na samu pomisao!
 
Billy the Kid said:
po meni...treba kupit nekog sa mrtvom mašinom,znači da stvarno ima za 1,5 k ,odma kupit i pogleddat šta valja a ostalo u Italiji kupit!
Jebo me pas ako to ne napravim ovo ljeto,taj motor me fascinira odavno,naježim se na samu pomisao!
lol a mene bi najvise to mucilo da ne na letim na nekog sa mrtvom ili uskoro mrtvom masinom, sto se tice potrosnje, to me nit malo ne dira, samo da nije masina u banani  :?
 
BeLa-Vg said:
ja sam naso par iz 1999-te....predivni su :mrgreen:
ti do 99 su puno lijepši nego ovi od 2000 nadalje!

ovi iznad 2000 imaju stvarno ružan rep dok su ove do 99 stvarno lijepe (y) (y)
 
na tu seriju i ja mislim...
2 burnout-šta nije bolje uzet za male pare zgaženog pa ga sam složit tip-top jer onda znaš šta je unutra i da će to trajat  :wink:
 
Billy the Kid said:
na tu seriju i ja mislim...
2 burnout-šta nije bolje uzet za male pare zgaženog pa ga sam složit tip-top jer onda znaš šta je unutra i da će to trajat  :wink:
Ajd zamisli da kupis nekog koji ima sheban cilindar!! Ili nedaj Boze oba  :shock: :shock: :shock:  Da kupujes nove cilindre popusil si odmah, eventualno nikasiliranje, to ti je nekih 300€ valjda, onda trebaju klipovi, oni su po 500kn komad mislim.....kaj jos treba..... lanac+ lancanici..... +- ostale sitnice koje jos dizu cijenu. Al ajd ok, nije to nit puno ak si siguran da bude motor izdrzal nekih 15-20tkm.
 
BeLa-Vg said:
i kaj kupit cu mrtvog i onda ce mi stajat doma 2-3 mjeseca dok ga ne slozim....a ne ne
ovako ćeš kupit mačka u vreći,možda bude trajao,a možda ode nakon mjesec dana a olfo je sve novo,i onda će staja pol godine a ti u bolnici godinu,kad ti bloka kotač u zavoju  :wink:
a i zašto 2 mjeseca...sve se rastavi,kupi i složi u tjedan dana  8)