Ponoćka '80-Paićeva

oceangoing said:
  Vozilo se od pocetka 12-og miseca tzv trening za Ponocku, svaku vecer sve vise i vise ucesnika...kako se Bozic priblizavao tako je bilo na sve vise publike na legnedarnim okukama....isprid robne kuce Maja se znalo skupit i po 2000 ljudi, sta na plocnicima sta na krovu Bastiona...i onda bi milicija izludjivala...em nisu mogli povatat ove sta voze, em nisu mogli rastjerat publiku...par puta su i vatrogasce doveli da smoce cestu i rastjeraju publiku... onda su se informacije o tome "di se nocas vozi" sirile i bez mobitela, sms i Facebooka...
  to su bili dani dispeta  (y)

Bravo, još triba spomenit "puvalice"(rezonantne auspuhe) koje smo sami pravili, a svaki Tomos peterobrzinac je bija "personaliziran "do boli". (y)
 
Puvalica,sikirica i skraćene "štafne"da bi ga moga šta više bacit,a u Italiju po gume ceat ili pirelli (y)
 
Da ne ispadne da stalno off-am, samo ću šutke pratit.  :mrgreen:

Evo:
:paper:
 
Shepa said:
Da ne ispadne da stalno off-am, samo ću šutke pratit.  :mrgreen:

Evo:
:paper:

Ni Sekiju ne bi bilo loše. :misli: :mrgreen:
 
Zog said:
Evo nešto slika iz 80-ih na kojima je Tomos peterobrzinac u Splitu poznatiji kao "peter" s kojim su se vozile ponoćke.

"Peter" je bija dobar ali meni se više sviđala kombinacija koza latašica(apn4) sa mašinon od elektrona(E90).

p.s.
Zog, slike su ludilo, bude sjećanja (y)
 
A vid' Zoga s dugon koson....  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zog daj još slija (y)

kod nas su to bile "Petka" (5. brzina) i "Deva" (s mašinom E90), ove potonje su nabirale i preko 125 kmh (y)
 
liberty said:
Zog daj još slija (y)

kod nas su to bile "Petka" (5. brzina) i "Deva" (s mašinom E90), ove potonje su nabirale i preko 125 kmh (y)

Neman, a ovo su bile kasne 70-te. :)
 
Zog said:
Neman, a ovo su bile kasne 70-te. :)
Jel bilo onda tmax-ova? Žumanjaka,bjelkana i šta ti ga ja znam....  :mrgreen: :misli: :shock: :LOL:
 
desmosedici said:
Jel bilo onda tmax-ova? Žumanjaka,bjelkana i šta ti ga ja znam....  :mrgreen: :misli: :shock: :LOL:

Dobro pitanje. :misli: :mrgreen: :jesus:
 
Eh... moran pitat jednog priku šta san mu u srednjoj školi napravija điletin od jeans jakete da ga proba nać...
Na leđima kameni križ, ispod i iznad lente, na jednoj piše SPLIT, a na drugoj KOZA.  :LOL:

Prvi APN MC u Hrvata!  :mrgreen:
 
Koja ludilo tema  (y)
Zog  (y) (y) (y)

Sićan se krajem '80-tih nediljom bi staroj reka da idem na misu, pa crta na Grand prix kraj današnje Gospe od kauflanda.
Skupilo bi se po Brda.
Od zaštitne opreme su imali samo spice i đins jakete.
Još slika molio bih.
 
mms1 said:
80-e su od početka 1971 pa do kraja 1980. U kojem smo onda stoljeću?Moj APN je bio 73god. a 78 na čeških 350ccm :021:

Dobro. :misli: :neznam:
 
mms1 said:
80-e su od početka 1971 pa do kraja 1980. U kojem smo onda stoljeću?Moj APN je bio 73god. a 78 na čeških 350ccm :021:
Dobar si, znači, još smo u dviiljaditima?  :LOL: :LOL: :LOL: