Ponoćka '80-Paićeva

forgas said:
Koja ludilo tema  (y)
Zog  (y) (y) (y)

Sićan se krajem '80-tih nediljom bi staroj reka da idem na misu, pa crta na Grand prix kraj današnje Gospe od kauflanda.
Skupilo bi se po Brda.
Od zaštitne opreme su imali samo spice i đins jakete.
Još slika molio bih.

Grand prix je bija zakon, jedino šta je vrime puno brzo letilo :D
 
Charlie said:
Grand prix je bija zakon, jedino šta je vrime puno brzo letilo :D

Brda su bila krajem 80-ih, a ponoćke u centru grada početkom 80-ih. :misli: :LOL:
 
Zog said:
Brda su bila krajem 80-ih, a ponoćke u centru grada početkom 80-ih. :misli: :LOL:
ponoćka je bila sredinom sedamdesetih i početak osamdesetih,marmontova je bila jednosmjerna i bez straja si moga proć bastion jedino bi neki od gledalaca povremeno izvirija glavom od Jale (onoga šta je drža stolni balun i bija bez ruke) toga se mogu sićat samo oni s 5 banki i više.Kad kažem na rane osmdesete onda mislim na 81,82,tako da se zna u kojem smo stoljeću  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Je, trke na Zvončacu, i Brdima su se vozile nekoliko godina nakon trka koje su se vozile u samom centru grada u vrijeme ponoćki. :misli: :jesus:
 
Zog said:
Je, trke na Zvončacu, i Brdima su se vozile nekoliko godina nakon trka koje su se vozile u samom centru grada u vrijeme ponoćki. :misli: :jesus:
da,da Zog u pravu si mislija sam samo na ponoćke a brda i sustipan su bili posli (nažalost jedan smrtni slučaj je prekinija to nedjeljno natjecanje na sustipanu koje se vozilo za 10 ili 20 litara benzine R.I.P.GRUNF)
 
roba said:
ponoćka je bila sredinom sedamdesetih i početak osamdesetih,marmontova je bila jednosmjerna i bez straja si moga proć bastion jedino bi neki od gledalaca povremeno izvirija glavom od Jale (onoga šta je drža stolni balun i bija bez ruke) toga se mogu sićat samo oni s 5 banki i više.Kad kažem na rane osmdesete onda mislim na 81,82,tako da se zna u kojem smo stoljeću  :LOL: :LOL: :LOL:
A zašto me ne čudi. vi bi i ovu godinu smjestili u "rane desete" ovoga stoljeća.  :afro:
 
roba Jale je ima ruku a na saci je ima samo palac i uvik kozna rukavica
 
Branko-ST said:
roba Jale je ima ruku a na saci je ima samo palac i uvik kozna rukavica
Je ima je ruku, tako je (to sam napisa nabrzinu) u branku je čak stavlja brokve da nebi vatali balune :D (y)
 
Branko-ST said:
roba Jale je ima ruku a na saci je ima samo palac i uvik kozna rukavica

a niko ga nije moga dobit na stolni nogomet