Postoje vozači i vozači no samo je jedan Rossi....

30+ kola na gridu, 3 sata vožnje, vozači se izmjenjuju.. Pa ko bi se normalan u tome snašao.. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene
Gledao sam utrku,vozio je jako dobro. Taj ulazak u boks je zajebao,ali u tom momentu svi vozači odjednom ulaze u boks, gužva ogromna po prvi puta vozi takvu utrku,odmah se nađe u takvoj situaciji,nije to baš tako lako. Greška je njegova i sam je to rekao još za vrijeme utrke
 
Last edited:
il_300x300.3656055375_tfw3.jpg
 
  • Haha
  • Like
Reactions: vespinjo and pamzor
Šutnuo je najveće španjolsko smeće, kao što je rekao, smeće koje se umiješalo u borbu za naslov u kojoj ne samo da on nije sudjelovao nego nije sudjelovao ni njegov momčadski kolega. Smeće od čovjeka i smeće od sportaša, nadam se da je sve ovo što mu se sada dešava karma i da nikad neće osvojiti još jedan naslov i da će ih uvijek imati jedan manje od VR. Neka bilo tko prestigne Rossija po broju naslova samo ne to smeće španjolsko
 
Spanjolsko smece je samo imalo dobrog ucitelja a ako je ucitelj dobar onda je uce ik u ijek bolji oducitelja koji ga je svenu naucio 😁
 
  • Like
Reactions: bolcic
Spanjolsko smece je samo imalo dobrog ucitelja a ako je ucitelj dobar onda je uce ik u ijek bolji oducitelja koji ga je svenu naucio 😁
Već sam ti rekao o kojem potezu govorim, taj potez je jedini izvelo španjolsko smeće,znači nije ga naučio od nikoga.
Najgori potez u povijesti moto sporta
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Nije to bio samo jedan potez, preko toga bi se dalo proći nego je to njegov karakter koji je nakon toga, kao, malo smiren jer je počeo slagati naslove. I činjenica je što mu je Vale onda rekao, da će ga po tome pamtiti za cijeli život. U mom slučaju je pogodio, kad ga vidim, i danas mi se bljuje. :mrgreen:
 
Takvih duela bi našao puno ali ovu situaciju s Marquezom ne, takva je samo jedna. A ako idemo uspoređivati jedan na jedan, Rossi ima ovu tvoju dvojicu, Marquez pola grida gdje god se natjecao. :mrgreen::p
 
  • Like
Reactions: MarK5 and Dene