Pozdrav putnicima!

moderatori - zašto je ova tema u birtiji.  :misli:
 
1. Svaka cast putnicima, nije lako ni jeftino

2. Svaka cast ocu koji ovako revno javlja - osjecam se kao u nekom reality showu, samo sto sam na izvoru informacija

3. Da ga jebes, to se samo ovoj dvojici ludjaka moze dogoditi - kolika je sansa da na putu po Sahari naletis na 2 Slovenke-bajkerice... Meni se to nikad ne dogodilo, ni u zilion godina.

:lolcry:
 
1.  (y)
2. I meni se javili iz Sahare... :mrgreen:
3. Ja ih ne mogu ni u Sloveniju sresti... :mrgreen:
 
jel imaju sa sobom dovoljno kreme za zastitu od sunca, faktor 50?  :mrgreen:


ipak je linza bel ko krec :mrgreen:
 
Putnici u oazi piju pivu  :piva: , kažu da im je "teško"
 
Ne moju srecu karta pokrivenosti GSM signalom nije tocna.

Javili su se nasi putnici iz Ksar Ghilanea http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=ksar+Ghilane&sll=37.0625,-95.677068&sspn=37.136668,58.271484&ie=UTF8&ll=33,9.633333&spn=2.46002,3.641968&t=h&z=8&om=1, umorni nakon jahanja na devama. Izgleda da lakse podnose jahanje na svojim strojevima.

2 mala: imaju faktor 50+

 
pudlin sms primljen u 20.55 :

Zdere se grill i pije se pivo u oazi. Teško nam je ;)
 
No dakle, ovi momci stvarno se ne šale  (y)

Dobru smo domaću zadaću dobili za koju godinu  :wink:

Svaka čast i puno sreće obojici!
 
Evo i ja se vratio s putešestvija!Naravno nedostojnog ovog,ali svako je posebno na svoj način!I tek sad vidio ovu temu!Pratio sam tijek Pudlinim SMS ovima,ali tata je oćito dobivao potpunije informacije!Svaka čast na prebrođenim peripetijama!  (y) Jedva čekam fotke!  :wink:
 
Gasho said:
U utorak, na zoru su kod mene... :mrgreen:

slikaj ih kada dođu i stavi odmah slike ovdje.  (y)

Vukopas said:
pudlin sms primljen u 20.55 :

Zdere se grill i pije se pivo u oazi. Teško nam je ;)

definitivno im je teško. valjda zato što nema žena?  :misli:  :mrgreen:
 
Veceras putnici spavaju na otoku Djerbi, pogledali su Dnevnik HRT-a i uzivaju u blagodatima civilizacije. Smjesteni su u nekom ogromnom (ali ne skupom) apartmanu.

Danas je voznja bila uz jaki vjetar, cak je izgledalo da ce ostati u Ksar Ghilaneu, jer se neki stranci nisu usudjivali krenuti na pipeline road. Raspitali su se kod lokalaca i odlucili krenuti u pustinjsku oluju. Na putu su sreli motoristu na BMW RT i tada su znali su da se moze proci. Uskoro je vjetar okrenuo u ledja i vise nije bilo prave opasnosti.

Obecavaju odlicne slike.

 
Danasnji plan je bio voziti uz obalu, proci kroz Hammamet i dosegnuti poluotok Cap Bon, zapadno od grada Tunisa. Medjutim, zbog jakog (prejakog) vjetra i kaoticnog prometa u blizini poznatih ljetovalista nasi putnici su promijenili plan i krenuli prema unutrasnjosti.

Veceras su u gradu Kairouanu, oko 150 km udaljenom od glavnoga grada. To je veliko mjesto (oko 150.000 st.) i vjerojatno im nece biti dosadno.

I danas je bilo interesantnih susreta, ali ne smijem trositi zanimljivosti koje cete citati u putopisima nasih putnika.
 
veteran said:
Danasnji plan je bio voziti uz obalu, proci kroz Hammamet i dosegnuti poluotok Cap Bon, zapadno od grada Tunisa. Medjutim, zbog jakog (prejakog) vjetra i kaoticnog prometa u blizini poznatih ljetovalista nasi putnici su promijenili plan i krenuli prema unutrasnjosti.

Veceras su u gradu Kairouanu, oko 150 km udaljenom od glavnoga grada. To je veliko mjesto (oko 150.000 st.) i vjerojatno im nece biti dosadno.

I danas je bilo interesantnih susreta, ali ne smijem trositi zanimljivosti koje cete citati u putopisima nasih putnika.


:nervious: :nervious: :nervious:
 
veteran said:
Danasnji plan je bio voziti uz obalu, proci kroz Hammamet i dosegnuti poluotok Cap Bon, zapadno od grada Tunisa. Medjutim, zbog jakog (prejakog) vjetra i kaoticnog prometa u blizini poznatih ljetovalista nasi putnici su promijenili plan i krenuli prema unutrasnjosti.

Veceras su u gradu Kairouanu, oko 150 km udaljenom od glavnoga grada. To je veliko mjesto (oko 150.000 st.) i vjerojatno im nece biti dosadno.

I danas je bilo interesantnih susreta, ali ne smijem trositi zanimljivosti koje cete citati u putopisima nasih putnika.

:bananalove:
 
Večeras bi trebali opet na more, put Sicilije.  :D (y)
 
Stormbringer said:
Večeras bi trebali opet na more, put Sicilije.  :D (y)

znači kreću lagano prema kući.  :jiggie: