požeški kvazi enduraši

mozda več sutra 570 bu to sredil kume mms čuvaj se stize lignjon
 
ŽE said:
e još da se i on uspije logirati  (y)
nije bio u školi kad se učilo tipkati, a i na poslu ima prejake zaštite, a kod kuće mu žena neda....

mislim tako barem ON kaže... :mrgreen:
 
vidim ja da se tu situacija otela kontroli i da pod hitno treba doći sa mandarinkom i napravit reda malo jel ovi sa husadrecima se osokolili gadno ....
a mogao bi i brutalku dovest na prikolici da i mms  malo ruke rastegne  :wink:
 
supertomo said:
vidim ja da se tu situacija otela kontroli i da pod hitno treba doći sa mandarinkom i napravit reda malo jel ovi sa husadrecima se osokolili gadno ....
a mogao bi i brutalku dovest na prikolici da i mms  malo ruke rastegne   :wink:
(y) (y) (y)

iako sam im i na malom SXF-iću nedostižan, ovaj bi tek bio bomba  :mrgreen: a mogli bi probati i tog novog cvajera  :wink:

strasilo said:
pazi ti ekipe....  :mrgreen:

pa ovo su pokisli supermotaši a ne enduraši...  :wink:

 
baš sam htio komentirati kak su se svi sakrili od kiše...  :mrgreen:
 
Haj hani ajm hooouuum  :D . Jel me netko tražio, pitao za mene.  :misli:
 
pa gdje si mandarinaš jel ti mačka sišla sa računala još samo da ti siđe sa mandarinka možda dođeš i do klašnice    danas ora u klašnici sa rovicama u 4    a ti mms znaš da tijakodimiji nesmiju kod dražena svinje če izgubiti njuh  ovo malo dima od kinya i starog to im je postalo normalno već su se navikle  :LOL:
 
Krivic said:
pa gdje si mandarinaš jel ti mačka sišla sa računala još samo da ti siđe sa mandarinka možda dođeš i do klašnice     danas ora u klašnici sa rovicama u 4    a ti mms znaš da tijakodimiji nesmiju kod dražena svinje če izgubiti njuh  ovo malo dima od kinya i starog to im je postalo normalno već su se navikle  :LOL:

točka .... zarez,,,,, upitnik ?????

pa tko te uopće može skužiti ?
deder malo...  :mrgreen:
 
Krivic said:
pa gdje si mandarinaš jel ti mačka sišla sa računala još samo da ti siđe sa mandarinka možda dođeš i do klašnice     danas ora u klašnici sa rovicama u 4    a ti mms znaš da tijakodimiji nesmiju kod dražena svinje če izgubiti njuh  ovo malo dima od kinya i starog to im je postalo normalno već su se navikle  :LOL:
sišla, sišla nego šta - a bome ste slipi kaj mačići vi s motorima koji nastaju petkom u drugoj smjeni  :LOL: :LOL: :LOL: kad habsburgovci odu kuć ....
 
ako nisi ti oslijepio od sape iz kilera mi nećemo sigurno od treće smjene
 
Krivic said:
ako nisi ti oslijepio od sape iz kilera mi nećemo sigurno od treće smjene
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ne bi li bila ona poznata:::
Kaže jedan: tjeraj dalje, šta ti tu sad čekaš  :shock: :shock: :shock:
Kaže drugi: Pa tebe  :jesus: :jesus:

znamo o kojoj je dvojici riječ  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Krivic said:
ako nisi ti oslijepio od sape iz kilera mi nećemo sigurno od treće smjene
to se čaj kuha a ponekad i juhica  (y)  :LOL: :LOL: ipak idu hladni dani.......
 
mms said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ne bi li bila ona poznata:::
Kaže jedan: tjeraj dalje, šta ti tu sad čekaš  :shock: :shock: :shock:
Kaže drugi: Pa tebe  :jesus: :jesus:

znamo o kojoj je dvojici riječ  :LOL: :LOL: :LOL:
zaboravio si dodati  :skocko: :skocko: :skocko: :skocko:  NE MOJ TI MENE ČEKATIIIII  :skocko: :skocko: :skocko: :skocko:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
lone-wolf said:
zaboravio si dodati  :skocko: :skocko: :skocko: :skocko:  NE MOJ TI MENE ČEKATIIIII   :skocko: :skocko: :skocko: :skocko:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
nisu ti dovoljno velika slova kako bi izrazio šok, nevjericu, iznenađenje, uvredu

BTW iako je pacijent, oće reć, PRADIDA zeleni otvorene glave, ne bude gotov za vikend...  :( :( :( :palacdolje:
Mogoš od šoka koji si mu priuštio čekajući ga na vrhu brda  :LOL: zaboravo dosuti ulje poslije vožnje, pa su mu malo brežuljkaste osovine dobile po piksi  :( na slijedećm điru.... No ništa što kvorum mudraca iz R-a ne može riješiti nedjeljom dopodne uz plejboj  :LOL:
Puno mozga na malo mjesta i rješenje je tu.... :LOL: :LOL: :LOL:
Čuvaj ga se sad jer bude uzeo sinov  :wink: