požeški kvazi enduraši

mms said:
nisu ti dovoljno velika slova kako bi izrazio šok, nevjericu, iznenađenje, uvredu

BTW iako je pacijent, oće reć, PRADIDA zeleni otvorene glave, ne bude gotov za vikend...  :( :( :( :palacdolje:
Mogoš od šoka koji si mu priuštio čekajući ga na vrhu brda  :LOL: zaboravo dosuti ulje poslije vožnje, pa su mu malo brežuljkaste osovine dobile po piksi  :( na slijedećm điru.... No ništa što kvorum mudraca iz R-a ne može riješiti nedjeljom dopodne uz plejboj  :LOL:
Puno mozga na malo mjesta i rješenje je tu.... :LOL: :LOL: :LOL:
Čuvaj ga se sad jer bude uzeo sinov  :wink:
Starije pacijente treba oprezno operirati jer su skloni tome da  :starac:  :uff:  :eek:hne: . Ipak su to godine....
Joj sad me malo i stra sve će nas namazat  :banana2:
 
Tko je to mogao nekoga obič sa miletom. Dajte puna imena.
 
ooooooooo evo i organizatora svih vožnji ,pita policija jesu ovi ostali s tobom,ma ne,jakrenem šumom,odjednom oni svi iza mene,šza ja tu mogu
 
mms-brdo očiščeno-ono gdje pucaju ručkice, :LOL: :LOL: :LOL:ja rovicom,dara grabljicama,otvorenje u subotu za sve jer je prva liga gore :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :cijpadrva: :cijpadrva: :roll: :B: :B:
 
e Kriviću sad si ih rasterao otišli su mijenjati gume da se mogu popeti skoro ko ti  :LOL:
 
javna isprika uvaženom članu kvazi endurašu  MMS-u  oprosti kaj sam bil brži :? :mrgreen:
 
čuj že , :x dočeš i ti jednom na mms brdo,a otkad sam ga spomenuo mms-u ni traga ni glasa ili se boji kuma lingnjona
 
saznao sam gdje je mms ,sastavio je jučer pušljinog husu,pa servis čim ga upališ,servis nakon 3 sata,nakon 5 h,asad pravi ono do 15 sati za predaju huse,tj još je negdje oko škrabutnika,a erik mu nosi gorivo i sve ostalo- :LOL: :LOL: :LOL:napokon je skužio kak je huso dobar (y)
 
Krivic said:
saznao sam gdje je mms ,sastavio je jučer pušljinog husu,pa servis čim ga upališ,servis nakon 3 sata,nakon 5 h,asad pravi ono do 15 sati za predaju huse,tj još je negdje oko škrabutnika,a erik mu nosi gorivo i sve ostalo- :LOL: :LOL: :LOL:napokon je skužio kak je huso dobar (y)
:LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
Sad kad ste se skupili, vrijeme je za podsjetnik, s naglaskom na moj post sa filmićem na trećoj strani... :jesus: :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,164167.0.html
 
šta misliš kad buda radio servis na novom husi ,i ostat će u šumi
 
EEEHHHEEEEEEEEEEJ   EEEEEEVO ME  :wink:

hebote miš,  malo me nema i ne mogu ja to više pofatat tko gdje šta.... :LOL: :shock: :shock: :shock:
u međuvremenu sam DEČI popravljao tamo neke dijelove od Drekeca, ZATO ME NIJE BILO, a bio je Broća 570, hebala me neke mrežne veze, pa je on to riješio, bolje popravlja računala nego li pilotira tim 570  :LOL: :LOL:

1.
stigo dečo, ili moj debeli kumić, iliti debeli lignjon iliti alfa, beta i omega požeškog endura
daklem jedan od ciljejva postignut  (y)  mislim 50% njegovog moto voznog parka su APRILIJE, to sve govori o prirodi našeg odnosa... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

2
Krivic said:
mms-brdo očiščeno-ono gdje pucaju ručkice, :LOL: :LOL: :LOL:ja rovicom,dara grabljicama,otvorenje u subotu za sve jer je prva liga gore :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :cijpadrva: :cijpadrva: :roll: :B: :B:
ma koje je to brdo  :misli: :misli: :misli:, ja priznam za ono tamo Češljakovci, pa Ešljakovci, pa Ljakovci, pa  Akovci i tako dok ne ostaše samo Ci kad se konačno popeh iz prve, ali davno to bijaše, samo se djedovi sjećaju...  :LOL: dobro dobro, naupadah se ja istina svagdje, tako da je sve moguće, ali koje je to brdo ne znam  :( ,  čak sam upalo i iza LoneWolfa pao poradi NJEGOVE "vratolomne i prevelike " brzine
3.
deco said:
Tko je to mogao nekoga obič sa miletom. Dajte puna imena.
nek se javi tko je me obišao dok sam tjerao to talijansko "smeće"   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
4.
dugikle said:
javna isprika uvaženom članu kvazi endurašu  MMS-u  oprosti kaj sam bil brži :? :mrgreen:
ma i jesi me i nisi me.  :( :shock: :x ... ajd sad zamisli mene da dođem na vožnju sa Drekecom.... Drakula im ne bi bio ni do koljena  :LOL:
5.
Krivic said:
čuj že , :x dočeš i ti jednom na mms brdo,a otkad sam ga spomenuo mms-u ni traga ni glasa ili se boji kuma lingnjona
pa rekoh da nisam imao vremena, neke sklopove njegovog Drekeca sam po škripcu tukao  :jesus:
6.
mate said:
Sad kad ste se skupili, vrijeme je za podsjetnik, s naglaskom na moj post sa filmićem na trećoj strani... :jesus: :mrgreen:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,164167.0.html
svaka vam čast, tu ste nas digli sa onim Tuborg gumama i ISKUSTVOM priznam  (y) (y) (y) a NEKI od nas na poderanom Mitasu, Dečo pokupovo sve mišelinke od Antonija i nije htio preprodati, čak ni meni, kumiću svom, samo da ga ne bi obilazili  :shock:  :mrgreen:  :palacdolje: Dobro, dobro,  prodao je Dari iz samilosti, ipak je Dara 10 godina stariji  :mrgreen:
7.
Krivic said:
saznao sam gdje je mms ,sastavio je jučer pušljinog husu,pa servis čim ga upališ,servis nakon 3 sata,nakon 5 h,asad pravi ono do 15 sati za predaju huse,tj još je negdje oko škrabutnika,a erik mu nosi gorivo i sve ostalo- :LOL: :LOL: :LOL:napokon je skužio kak je huso dobar (y)
:spank: :spank: :spank: :konjic: :konjic: pa šta bi ti htio, to je Drekec i tako mora biti, nek ti Mate pokaže sliku  :LOL: :LOL: :LOL:  

i jel Pušljo danas pičio ili se samo folira  :misli:
 
mate said:
Sad kad ste se skupili, vrijeme je za podsjetnik, s naglaskom na moj post sa filmićem na trećoj strani... :jesus: :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,164167.0.html
a to sam proćitao čim je bilo napisano ali nisam bio logiran i nisam mogao nadoći od smijeha  :LOL: :LOL: (y)