Predstavljen novi Yamahin cross model YZ450F

z-1000mk said:
Da, al prošle godine kad je bil na kawasakiju niko mu nije mogel ni blizu a ove mu je frka bila...  :mrgreen:

Brkas pojmove AMA Supercross i AMA Motocross nije isto natjecanje  :wink:
Prosle godiene je prvak u AMA Supercross bio Chad Reed isto na Yamahi a ove godine je presao u Suzuki jer je navodno Yamaha pobijedila zahvaljujuci njemu a ne motoru pa se frajer tako htjeo dokazat na drugom motoru pa mu nije uspjelo ,shebo ga njegov bivsi motor  :LOL:
 
skala said:
Ti motori koje oni voze imaju samo naljepnice slične tvorničkima. Pogledaj Šipekov motor, pa prebroji orginalne dijelove   :misli:

Ako se ne varam to su sve natjecateljski motori pa kolko para imas tolko ulazes nema veze koji je motor jer to su bazni modeli bez kojih ne bi bilo ni Sipekovog ni bilo kojeg drugog motora spremljenog za utrkivanje  :wink:
 
sve pise sve znamo sam ne piše koliko sati može napraviti taj motorćek  :misli: :mrgreen:
 
markookram said:
sve pise sve znamo sam ne piše koliko sati može napraviti taj motorćek  :misli: :mrgreen:

Pa pise ti u tvom avataru kakv je motor s obzirom da dolazi iz Japana  :mrgreen:
Ipak mislim da moze koju secundu vise od one podalpske firme  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Pa pise ti u tvom avataru kakv je motor s obzirom da dolazi iz Japana  :mrgreen:
Ipak mislim da moze koju secundu vise od one podalpske firme   :LOL:


Je može kitu, frend je uzel WRku prošle godine i nakon 130 sradnih sati su mu ventili završili u klipu valjda je lanac preskočil il neznam kaj ali nije jeftino platil ventile to znam.


Dok se neki fredovi u Zagorju imaju KTM EXC 520 još one iz 2002 i traju i voze se... (y)
 
PetarXTR said:
Je može kitu, frend je uzel WRku prošle godine i nakon 130 sradnih sati su mu ventili završili u klipu valjda je lanac preskočil il neznam kaj ali nije jeftino platil ventile to znam.


Dok se neki fredovi u Zagorju imaju KTM EXC 520 još one iz 2002 i traju i voze se... (y)

Servisi i odrzavanje motora ponekad znaju cuda da urade  :LOL: a 130 sati sanekim prosjekom od 50km/h je odoka 6500km sto i nije bas malo  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Servisi i odrzavanje motora ponekad znaju cuda da urade  :LOL: a 130 sati sanekim prosjekom od 50km/h je odoka 6500km sto i nije bas malo  :mrgreen:

Taj prosjek je malo povelik, ti hard endurci ako imaju 30 km/h, to je
super...
 
Mocippaldi said:
Servisi i odrzavanje motora ponekad znaju cuda da urade  :LOL: a 130 sati sanekim prosjekom od 50km/h je odoka 6500km sto i nije bas malo  :mrgreen:


Održaval ga je on u Grigaća i to ga na prikolici vozil tamo... i opet u malo vremena pegula rasula se mašina više niko ne kupuje te Yamahe bar kod mene svi voze HUSA ili KTM ima koja honda CR i to ti je to
 
AnteK said:
Taj prosjek je malo povelik, ti hard endurci ako imaju 30 km/h, to je
super...

23,25, 30 ako je baš suho i otvoreno

 
skala said:
23,25, 30 ako je baš suho i otvoreno

(y)

Prosjek je zahebana mjera, obično se debelo pretjeruje sa tim brojkama...
Prije par dana sjedim sa dvojicom ( oba voze KLE ) na kavi i spremamo se
na soft enduro po Papuku... Računaju koliko im treba vremena za odvoziti,
kaže ako nam je prosjek 60 km/h, bit će brzo gotovo  :LOL: :LOL:
 
AnteK said:
(y)

Prosjek je zahebana mjera, obično se debelo pretjeruje sa tim brojkama...
Prije par dana sjedim sa dvojicom ( oba voze KLE ) na kavi i spremamo se
na soft enduro po Papuku... Računaju koliko im treba vremena za odvoziti,
kaže ako nam je prosjek 60 km/h, bit će brzo gotovo  :LOL: :LOL:

to je odlican prosjek za duza putovanja i sl. Naravno, asfaltom.
:wink:
 
Tommee said:
Pusti reklamni navodi  :D

To ce se tek vidjeti...

Eto prosli vikend se vidjelo u AMA Supercross  :paper:

AMA Supercross Class Results: Anaheim 1
1. James Stewart Yamaha
2. Ryan Dungey Suzuki
3. Kevin Windham Honda
4. Andrew Short Honda
5. Ryan Villopoto Kawasaki
6. Josh Hill Yamaha
7. Ivan Tedesco Yamaha
8. Justin Brayton Yamaha
9. Davi Millsaps Honda
10. Grant Langston Yamaha
 
Mocippaldi said:
Eto prosli vikend se vidjelo u AMA Supercross  :paper:

AMA Supercross Class Results: Anaheim 1
1. James Stewart Yamaha
2. Ryan Dungey Suzuki
3. Kevin Windham Honda
4. Andrew Short Honda
5. Ryan Villopoto Kawasaki
6. Josh Hill Yamaha
7. Ivan Tedesco Yamaha
8. Justin Brayton Yamaha
9. Davi Millsaps Honda
10. Grant Langston Yamaha

Bubba je na bilo kojem motoru dominantan...tako je bilo dok je vozio i Kawasaki.
 
bubba ove godine prelazi u SM cini mi se
ostaje u yamahi
bit ce to zanimljiva sezona , maher je pravi  (y)
 
SRAD said:
Bubba je na bilo kojem motoru dominantan...tako je bilo dok je vozio i Kawasaki.

To je i Reed mislio za sebe pa ispalo drugacije  :mrgreen:
 
stojednaseljačina said:
Kaj bu to grijaloooo   :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: , jebote jamaha te jebala , ni klavire više ne delaju kak spada , di motore .... :jesus:
:mrgreen: ali zato delaju dobre bubnjeve :gitara: