PRERADA SICEVA po Vašim željama !!!

ShadowV

New member
       VELIKI pozdrav!

           Neki od Vas me znaju.... Za neke od Vas sam radio.... A za one koji me ne znaju i nisam im ništa radio, šaljem ove slike pa možda dobe želju preraditi sjedalo za svog dvotočkaša....

                   Sa štovanjem,
                                   Vlado

btw: dok ja otkrijem kako "smanjiti" fotografije i staviti ih ovdje, zainteresirane molim neka pogledaju na http://www.kle-croatia.com/forum/index.php?board=15.0

          Juppyy! Konačno sam uspio smanjiti slike...
 
Pozdrav Vladi..... (y) (y) (y)

evo naprimjer ovo je Vlado meni radio

web.jpg


web.jpg
 
A gdje se nalazite?
Ja ću trebati malu modifikaciju sjedala, javim vam se na pm kad bude aktualno.
 
gorank said:
Koje slike  :misli:
  Eto, vidiš... Znam (po mnogima!) dobro prepraviti sic, ali imam problem kad trebam smanjiti slike da ih mogu staviti na forum...  :(
 
zaista uredno napravljeno  (y)
 
Jel bi mogao napraviti neku kao prekrivku za sjedalo na Suzuki Banditu K8 samo za dio za vozača (zapravo su tapecirungi odvojeni od vozačkog i suvozačkog)?

Trpim već 3g to sjedalo i stvarno mi ga je dosta - ali ne bi da se skida/reže ovaj original.

Bil se mogli dogovoriti da pogledaš pa da mi daš neki prijedlog?

Pozdrav,

D
 
ShadowV said:
   Eto, vidiš... Znam (po mnogima!) dobro prepraviti sic, ali imam problem kad trebam smanjiti slike da ih mogu staviti na forum...  :(

a neznaš se baš ni predstaviti...od kuda si tj. kako se može doć do tebe? broj moba? mail? šta? kako? daj malo napiši  :wink:
 
jedimaster said:
a neznaš se baš ni predstaviti...od kuda si tj. kako se može doć do tebe? broj moba? mail? šta? kako? daj malo napiši  :wink:
    Točno je da sam se prije dosta vremena predstavio na ovom forumu, pa ti je možda promaklo... Svejedno ti hvala na sugestiji!
    Dakle; moje ime je Vlado. Rođen sam i živim u Zagrebu. Moj mail: [email protected]
                                                                              mobitel: 098/777 271
                                                                              kućni:  01/29 80 390
    btw: mogao si mi baš i pojasniti kako da "smanjim" fotografije :misli:
 
Dazzo said:
Jel bi mogao napraviti neku kao prekrivku za sjedalo na Suzuki Banditu K8 samo za dio za vozača (zapravo su tapecirungi odvojeni od vozačkog i suvozačkog)?

Trpim već 3g to sjedalo i stvarno mi ga je dosta - ali ne bi da se skida/reže ovaj original.

Bil se mogli dogovoriti da pogledaš pa da mi daš neki prijedlog?

Pozdrav,

D
  Nazovi na prije nevedene brojeve ili dođi do mene... Miroševečka cesta 121, Zagrebačka Dubrava...
 
ShadowV said:
    Točno je da sam se prije dosta vremena predstavio na ovom forumu, pa ti je možda promaklo... Svejedno ti hvala na sugestiji!
    Dakle; moje ime je Vlado. Rođen sam i živim u Zagrebu. Moj mail: [email protected]
                                                                              mobitel: 098/777 271
                                                                              kućni:   01/29 80 390
    btw: mogao si mi baš i pojasniti kako da "smanjim" fotografije :misli:

Pa fotke možeš smanjiti ( resize ) u bilo kojem programu za obradu fotki ili koristi ovo: http://imageshack.us/
 
AnteK said:
Pa fotke možeš smanjiti ( resize ) u bilo kojem programu za obradu fotki ili koristi ovo: http://imageshack.us/
    Hvala ti puno. Krećem u pokušaj... :D
 
ShadowV said:
    Točno je da sam se prije dosta vremena predstavio na ovom forumu, pa ti je možda promaklo... Svejedno ti hvala na sugestiji!
    Dakle; moje ime je Vlado. Rođen sam i živim u Zagrebu. Moj mail: [email protected]
                                                                              mobitel: 098/777 271
                                                                               kućni:   01/29 80 390
   

Thanx , to je to  (y) e sad mi reci jel možeš napraviti gel sic?
 
mate said:
A jel može kopija zmijske kože za jednu preradu? :mrgreen:
Može... Ljudi smo... Dogovorit ćemo se...
 
jedimaster said:
Thanx , to je to  (y) e sad mi reci jel možeš napraviti gel sic?
Gel ti mogu ugraditi, ali.... Ti ga moraš nabaviti! :)
 
runner180 said:
vlado..kolko bi cca koštalo da pretapiciraš sjedalo od z750 u crveno?

images
Moje ruke i spužva su od 100 do 120 €, a tvoj je SKAJ i ljepilo (narednih cca 20 €). Moja garancija da ćeš biti zadovoljan, ne košta ništa... ha, ha, ha

btw: slika nije ono što ćeš ti dobiti... Za tebe ćemo raditi po tvojim željama... :)

sorry... bojim se da možda nisam dobro shvatio... Ako pitaš za; samo presvući originalne siceve... !? onda ne više od 350 kuna (oba) :wink: (skaj je i dalje tvoja briga)
 
gorank said:
Koje slike  :misli:

  Svašta sam ti ja u životu naučio, pa i "smanjiti" slike... ha, ha, ha
 
       Da nebi bilo previše slika, evo šaljem još samo nekoliko.