PRERADA SICEVA po Vašim željama !!!

niksa05 said:
ima li kakva slika sica od bandita 2002-2005 g.

        Mislim da nema, ali vjeruj mi: dobit' ćeš točno ono što se dogovorimo... :wink:
 
    Evo, još samo ovo... :)

    Jedan sic za GS-a je spuštan (u vozačevom dijelu), a drugi je podignut u odnosu na original.
 
Ljubo_051 said:
Neboj se ti..nikada previše ovakvih slika.
Lijep rad  (y) .

    Hvala lijepo...
 
Law said:
Pozdrav Vladi..... (y) (y) (y)

evo naprimjer ovo je Vlado meni radio

    Pozdrav i Tebi, Law!

                Nisi mi javio da li onaj "podmetač" za tvoju dragu, služi svrsi!?

                          Sa štovanjem!
 
ShadowV said:
     Pozdrav i Tebi, Law!

                Nisi mi javio da li onaj "podmetač" za tvoju dragu, služi svrsi!?

                          Sa štovanjem!

Iskreno, nije ga ni probala :mrgreen: :mrgreen:
Prerada sica je bila dovoljna da bude u potpunosti zadovoljna. Dodatak ćemo probati kad krenemo na duži put.
Sigurno ćemo probati pa vam javim.  (y)
 
Po dosad priloženim materijalom, moram priznati sam skroz oduševljen.
Samo ti nastavi radit kako treba i sve radove prezentirati široj publici.  (y)
 
bogami lijepo.  (y)

mislim da ćeš i meni od fazera radit,nije zbog mene nego drage..  :mrgreen:
 
(y)  Da da, nakon preko 100 komada remek djela našeg "umjetnika" jer on je sve samo nije "tapetar" konačno da se i sam predstavio. Iako već smo ga mnogo puta spominjali i to pod Bagster sicevima, ali na žalost bagsterovu sicevi od našeg Vlade (Shadowa) su za tri koplja bolji, bravo Vladek........ (y) (y)  evo i link na post gdje ga možete i slikom upoznati hehe
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,117759.msg2028398.html#msg2028398    (y)

:mrgreen: netko je pitao za gel hehe, šala mala, čekajte dok vidite što je jednom GS-u ugradio, grijače za guzu........čista perverzija  (y) (y) 
 
kroko said:
(y)  Da da, nakon preko 100 komada remek djela našeg "umjetnika" jer on je sve samo nije "tapetar" konačno da se i sam predstavio. Iako već smo ga mnogo puta spominjali i to pod Bagster sicevima, ali na žalost bagsterovu sicevi od našeg Vlade (Shadowa) su za tri koplja bolji, bravo Vladek........ (y) (y)  evo i link na post gdje ga možete i slikom upoznati hehe
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,117759.msg2028398.html#msg2028398     (y)

:mrgreen: netko je pitao za gel hehe, šala mala, čekajte dok vidite što je jednom GS-u ugradio, grijače za guzu........čista perverzija  (y) (y) 

          Hvala, Kroko... Hvala...

          Samo jedna mala ispravka: grijači su išli na R1200R, a ne na GS-a...

                Pozdrav!!!
 
ShadowV said:
           Hvala, Kroko... Hvala...

           Samo jedna mala ispravka: grijači su išli na R1200R, a ne na GS-a...

                Pozdrav!!!

(y)  ma sve je to BMW.......  (y) (y)
 
           Hvala svima kojima se moji uradci dopadaju, a hvala i onima drugima... :)
           
           Potaknut nekim ranijim komentarima, odlučio sam napisati par riječi.
           Ima ljudi koji su malo skeptični i misle da se svugdje u Svijetu rade bolje stvari nego kod nas. Definitivno tvrdim da to nije tako!!! Jer ako jeste, zašto sam onda JA (hrvat u Hrvatskoj) morao prepravljati siceve nekih svijetski priznatih brendova (tipa; Corbin, Mustang...)? Na kraju krajeva svi mi koji vozimo Honde, Yamahe, Kawasakije, pa i Harlije imamo prigovor na tvorničke siceve (čast iznimkama), a morati ćete se složiti sa mnom; ipak su to "jaće" marke od nekakvog Corbina, Bagstera i njima sličnih...
           Razlika između mene i gore navedenih (a i šire) proizvođača siceva je u tome, što ja radim sic baš za VAS, a njihovi sicevi su "fabrikat"... Ako ste visoki; dižemo Vam sic... Ako ste pak niski; spuštamo sic do nekakvog optimuma... I samo pola cenimetra na krivom mjestu, ponekad je veće i od Velebita...

           Eto, toliko od mene za sada.

                          Sa štovanjem!
 
skuco said:
još da rečeš cijene odprilike..  (y)

    :misli: da si pažljivije pregledao prethodnu stranu, ovo što ću ti sada copy-paste sendati, već bi znao... :)

    Ali eto, samo za tebe (a možda i još za ponekog):

        Moje ruke i spužva su od 100 do 120 €, a tvoj je SKAJ i ljepilo (narednih cca 20 €). Moja garancija da ćeš biti zadovoljan, ne košta ništa... ha, ha, ha

                Sa štovanjem!
 
ShadowV said:
    :misli: da si pažljivije pregledao prethodnu stranu, ovo što ću ti sada copy-paste sendati, već bi znao... :)

    Ali eto, samo za tebe (a možda i još za ponekog):

        Moje ruke i spužva su od 100 do 120 €, a tvoj je SKAJ i ljepilo (narednih cca 20 €). Moja garancija da ćeš biti zadovoljan, ne košta ništa... ha, ha, ha

                Sa štovanjem!

[/quote

RECESIJA
ima i jeftinijih i isto kvalitetnih radova,toliko od mene  o toj temi 
pozdrav svima 
 
KLIMA said:
ShadowV said:
    :misli: da si pažljivije pregledao prethodnu stranu, ovo što ću ti sada copy-paste sendati, već bi znao... :)

    Ali eto, samo za tebe (a možda i još za ponekog):

        Moje ruke i spužva su od 100 do 120 €, a tvoj je SKAJ i ljepilo (narednih cca 20 €). Moja garancija da ćeš biti zadovoljan, ne košta ništa... ha, ha, ha

                Sa štovanjem!

[/quote

RECESIJA
ima i jeftinijih i isto kvalitetnih radova,toliko od mene  o toj temi  
pozdrav svima  

      Pokaži sic!

 Ovaj tjedan sam prepravljao jednog od tih "jeftinijih"... :)

 Vjerujem da i tvoj sic izgleda ovako:
 
Vrhunski rad,svaka cast  (y) koliko vidim uz bracu jedan od pedantnijih majstora,to cijenim  (y)
 
Škuco je malo prije pitao za cijene.
Neopravdano pitanje, po mom skromnom mišljenju.
Vladin sic vrijedi svaku, u njega uloženu, kunu.  (y)