PRERADA SICEVA po Vašim željama !!!

Elias said:
Škuco je malo prije pitao za cijene.
Neopravdano pitanje, po mom skromnom mišljenju.
Vladin sic vrijedi svaku, u njega uloženu, kunu.   (y)
neznam zašto neopravdano.. i kad dođeš u dućan pitaš za cijenu.
ja sam pitao odprilike,znaći da ne tražim fix cijenu jer će se to definirat na kraju.  (y)


majstoru svaka čast!
 
Zanima me samo jedna stvar - na prvim slikama prikazan je sic na ZR-7 - koliko je vremena potrebno da ga dobijem gotovog u ruke i da li je moguće da ne tražim materijal koji je potreban već samo donesem sic i dođem po njega kad je gotov?

Ne radi se o komociji već o stisci s vremenom a o cijeni i kvaliteti kao i povjerenju u izbor materijala mislim da je sve već rečeno  (y)

Lijep pozdrav



 
Povratnik said:
Zanima me samo jedna stvar - na prvim slikama prikazan je sic na ZR-7 - koliko je vremena potrebno da ga dobijem gotovog u ruke i da li je moguće da ne tražim materijal koji je potreban već samo donesem sic i dođem po njega kad je gotov?

Ne radi se o komociji već o stisci s vremenom a o cijeni i kvaliteti kao i povjerenju u izbor materijala mislim da je sve već rečeno  (y)

Lijep pozdrav

         'alo!

               Potrebna su mi dva dana za preradu... Oko skaja je već malo veći problem...
 Naime; nisam dovoljno bogat da si priuštim nekakav lager skaja. U trgovinama nema stalne ponude (danas ima-sutra nema), da bih kod kuće mogao imati njihove "skaj karte", a da radim preradu i razmišljam o tome; hoće li Vam se svidjeti tekstura, sjaj ili mat ugrađenog skaja, to ne mogu...
               Vidim da ste iz Zagreba i vjerujem da se neki puta vozite, vožnje radi... Pa zar je to toliki problem; navratiti do mene, dam Vam kakav uzorak i pojašnjenje o tome što je dobro a što ne, odete do Ilirske 17 (VIMA), kupite DUŽNI metar skaja (klasičnog skaja, a ne neke eko-kože) i to je to... Eventualno mogu na sebe preuzeti nabavku "METAPREN" ljepila...  

               Sa štovanjem!
 
svaka cast umjetniče i nisi ni skup i jos uvažavaš i radiš po željama... trgovat ce mo mi jednog dana.
 
  'alo!

                Potrebna su mi dva dana za preradu... Oko skaja je već malo veći problem...
  Naime; nisam dovoljno bogat da si priuštim nekakav lager skaja. U trgovinama nema stalne ponude (danas ima-sutra nema), da bih kod kuće mogao imati njihove "skaj karte", a da radim preradu i razmišljam o tome; hoće li Vam se svidjeti tekstura, sjaj ili mat ugrađenog skaja, to ne mogu...
                Vidim da ste iz Zagreba i vjerujem da se neki puta vozite, vožnje radi... Pa zar je to toliki problem; navratiti do mene, dam Vam kakav uzorak i pojašnjenje o tome što je dobro a što ne, odete do Ilirske 17 (VIMA), kupite DUŽNI metar skaja (klasičnog skaja, a ne neke eko-kože) i to je to... Eventualno mogu na sebe preuzeti nabavku "METAPREN" ljepila... 


Evo, svaka čast na obrazloženju, svakako se vidimo čim uhvatim malo vremena i idemo kak veli gradonačelnik "delat"  (y)
 
Eh zaboravan ja  :bonk:, možda neko vrijeme od - do kada se može navratiti da ne banem ko USKOK  :misli:
 
Pozdrav majstoru i svaka čast, izgleda odlično.
Mene zanima možeš li napraviti nešto za moju ženu, smeta joj da klizi natrag kod ubrzanja, na prijašnjim motorima joj nije smetalo iako su bili puno jači nego ovaj "fazerić" tako da vjerujem da je problem u sicu.
 
Bih vrlo rado dao sic na tapeciranje,ali nažalost ne ostaje mi se bez motorana par dana(pošta,rad,vo no)
Pa ako bi mi neka dobra duša mogla reči,gdje nabaviti fini debeli skaj za motore.

Poželjnoosijek ali može bilo gdje ako šalju poštom :)
 
Povratnik said:
Eh zaboravan ja  :bonk:, možda neko vrijeme od - do kada se može navratiti da ne banem ko USKOK  :misli:

    Ha, ha, ha...

      Dobri ljudi, uvijek su dobro došli u moj dom (pa makar bili i iz USKOK-a). Ne bi bilo zgorega prethodno nazvati; tek toliko da saznate jesam li kod kuće... Ako i nisam, obično nisam negdje daleko, pa se vrlo lako vratim doma.

      Sa štovanjem!
 
TIS said:
Pozdrav majstoru i svaka čast, izgleda odlično.
Mene zanima možeš li napraviti nešto za moju ženu, smeta joj da klizi natrag kod ubrzanja, na prijašnjim motorima joj nije smetalo iako su bili puno jači nego ovaj "fazerić" tako da vjerujem da je problem u sicu.

    Lijepi pozdrav i Tebi!

          Moja misija, na ovom grbavom Svijetu, je baš TA!  :) Ovdje sam da "služim" i da rješavam Vaše probleme...
A sad ozbiljno; SVE je moguće riješiti, pa i tu sitnicu... Ako se odlučiš za preradu, morat ćeš upotrijebiti silu da suprugu pomakneš u sjedalu... Dođi do mene (po mogućnosti sa ženom) i sve ćemo se dogovoriti...

          Dobro je prethodno nazvati, jer ponekad se i ja maknem od doma!

          Sa štovanjem!
 
Elias said:
Po dosad priloženim materijalom, moram priznati sam skroz oduševljen.
Samo ti nastavi radit kako treba i sve radove prezentirati široj publici.  (y)

      Hvala najljepša! :D
 
ukko27 said:
svaka cast umjetniče i nisi ni skup i jos uvažavaš i radiš po željama... trgovat ce mo mi jednog dana.

      Hvala!

          Svaka moja zadovoljna mušterija, sreću i zadovoljstvo pričinjava i meni  :wink:

                Sa štovanjem!
 
Angie said:
Bih vrlo rado dao sic na tapeciranje,ali nažalost ne ostaje mi se bez motorana par dana(pošta,rad,vo no)
Pa ako bi mi neka dobra duša mogla reči,gdje nabaviti fini debeli skaj za motore.

Poželjnoosijek ali može bilo gdje ako šalju poštom :)

       Možeš li mi pojasniti zašto tražiš "fini debeli skaj"...?  :misli:

       Tebi treba klasični skaj (podloga od pamučnog trikoa). Ne neki turski za 35 kn po dužnom metru, nego ipak malo kvalitetniji (oko 100 kn).
       U Zagrebu ima za kupiti vrlo kvalitetan i elastičan skaj (cca 15 € za dužni metar) koji je na sintetičkoj podlozi. Za Osijek Ti nemogu, na žalost dati nikakvu informaciju  :(

       btw: ovaj savjet nije samo za Tebe, već i za sve ostale vlasnike dvokotačnih ljubimaca, neovisno od toga tko će im raditi na njihovim sicevima...

        Sa štovanjem!
 
Super majstore, čujemo se i vidimo vrlo skoro  (y)


Ha ha, ne nisam iz uskoka  :LOL:  to je bila samo trenutna inspiracija povodom okoline u kojoj živimo  :mrgreen:
 
Povratnik said:
Super majstore, čujemo se i vidimo vrlo skoro  (y)


Ha ha, ne nisam iz uskoka  :LOL:  to je bila samo trenutna inspiracija povodom okoline u kojoj živimo  :mrgreen:

    Shvatio sam ja to i prije... Naglasak je bio na "dobrim ljudima" !!!

            Sa štovanjem!
 
Angie said:
Bih vrlo rado dao sic na tapeciranje,ali nažalost ne ostaje mi se bez motorana par dana(pošta,rad,vo no)
Pa ako bi mi neka dobra duša mogla reči,gdje nabaviti fini debeli skaj za motore.

Poželjnoosijek ali može bilo gdje ako šalju poštom :)
Pa naruči si sa ebay-a nekakav razvaljen i poderan sic od RS-a sa siću. Majstoru je tak i tak potrebna ona glavna plastična konstrukcija i radi ga totalno iznova ako se ne varam. Mislim da ti to poskupljuje koju kunu posao što je zanemarivo. Imaš original i udobniju preradu, mijenjaš kako hočeš, a i voziš se bez prestanka. (y)
 
maRRio 8 said:
Pa naruči si sa ebay-a nekakav razvaljen i poderan sic od RS-a sa siću. Majstoru je tak i tak potrebna ona glavna plastična konstrukcija i radi ga totalno iznova ako se ne varam. Mislim da ti to poskupljuje koju kunu posao što je zanemarivo. Imaš original i udobniju preradu, mijenjaš kako hočeš, a i voziš se bez prestanka. (y)

        Samo mala nadopuna:

                  Treba mi i originalna spužva (nema veze ako je oštećena)

                              Sa štovanjem!
 
ShadowV said:
     Lijepi pozdrav i Tebi!

          Moja misija, na ovom grbavom Svijetu, je baš TA!  :) Ovdje sam da "služim" i da rješavam Vaše probleme...
A sad ozbiljno; SVE je moguće riješiti, pa i tu sitnicu... Ako se odlučiš za preradu, morat ćeš upotrijebiti silu da suprugu pomakneš u sjedalu... Dođi do mene (po mogućnosti sa ženom) i sve ćemo se dogovoriti...

          Dobro je prethodno nazvati, jer ponekad se i ja maknem od doma!

          Sa štovanjem!


Dogovoreno javim se početkom drugog tjedna  (y)
 
  Da li je netko prerađivao siceve na Z750 2008 i koliko to košta, recimo u orange?