preradio bih hondu XL 500....

skile

New member
Zanima me dali je tko to radio i kakve djelove je koristio.zasad bi stavio samo prednju vilicu s kotacem 17",sad je 21",i sredio bi rep i auspuh...
Ima li kakvih iskustava da mi olaksa posao?!
 
potrudio se tip,nema sta..zar se kod nas nitko nije upustau u tako nesto?!
 
e na onaj gore link se mora registrirat,ajde ako ste se reg. pa skinite koju sliku,meni ne da da se registriram.
inače i ja razmišljam o super-moto verziji xl500
 
Napisi mail pa posaljem slike.Samo su dvije.Nije on to lose izveo al moze i bolje.Nekako je preprazan bez airboxa i plastika...
 
Užas ! pa to nije prerada on je samo razbio sve sto se na motoru razbit da i sad se hvali da ga je preradio. tak izgleda moja xl-ka koja je na tavanu posložena u kutijama :mrgreen:
 
miketic said:
Užas ! pa to nije prerada on je samo razbio sve sto se na motoru razbit da i sad se hvali da ga je preradio. tak izgleda moja xl-ka koja je na tavanu posložena u kutijama :mrgreen:

haha ima nesto u tome :mrgreen:
 
nisam odavno vidi ružniju "preradu" a boje necu niti komentirati iako ideja nije loša i dalo bi se poraditi na njoj
 
miketic said:
za kojih 300 eurića od xl-ke se moze napravit jako lijepi motorić

na koje preinake si mislio za 300 e?samo prednja vilica sa discom i felgom bi dosla oko 2000 kn,a di su ostali djelovi, kao npr.maska sa svitlom 1000kn,alu felge s gumama 17" 1000 kn... :!: :?:

a sta se tice ove konkretne xl-ke,covijek se bar potrudio,ulozio je ako nista drugo puno svog truda..lako je glumit facu na pili od 5 do 10 tisuca eura,kad ih imas.a kad ih nemas,a oces dva kotaca?!a placa 500e.a triba zivit?!
 
skile said:
miketic said:
za kojih 300 eurića od xl-ke se moze napravit jako lijepi motorić

na koje preinake si mislio za 300 e?samo prednja vilica sa discom i felgom bi dosla oko 2000 kn,a di su ostali djelovi, kao npr.maska sa svitlom 1000kn,alu felge s gumama 17" 1000 kn... :!: :?:

a sta se tice ove konkretne xl-ke,covijek se bar potrudio,ulozio je ako nista drugo puno svog truda..lako je glumit facu na pili od 5 do 10 tisuca eura,kad ih imas.a kad ih nemas,a oces dva kotaca?!a placa 500e.a triba zivit?!

da se u oglasniku nać dijelova relativno jeftino,malo net,malo se raspitat,i da vidiš 500eurića i jako lijep motorčić. :D :roll:
 
skile said:
a sta se tice ove konkretne xl-ke,covijek se bar potrudio,ulozio je ako nista drugo puno svog truda..lako je glumit facu na pili od 5 do 10 tisuca eura,kad ih imas.a kad ih nemas,a oces dva kotaca?!a placa 500e.a triba zivit?!


šta se odmah žestiš :pandur:

Po meni bit prerade je dobiti da motor moderniziraš ili uljepšaš ili jednostavno da bude drukćiji od drugih ali u pozitivnom smislu a po meni ovaj motor nije spao u nijednu kategoriju od tih jer mi je original ljepši duplo od ovoga
Ovo je ustvari unakaženi original a da je možda drugo svjetlo, prednji blatobran niži (nešto kao u honde fmx),popuniti rupu tj. vratiti originalnu plastiku, sic dati tapecirati meštru a ne homemade......... to bi bio pocetak pribižavanja originalu a u jednu ruku i udaljavanja
 
ja sam za svoju vec nabavio vilice s kotacem 17 cola a i zadnji je serijski 17 . sad jos 300ojra za sitne gluposti i evo ti strijele. samo ja sam prekinuo malo sa prerdaom jer mi se je raspala masina.
 
tražio po netu ali nikako naći nekakve slike prerađene xl-ke,zna li ko di ima za pogledat slika??????????????????
:?: :?
 
pogledaj na bikepics,mozda ima koja..
 
miketic said:
ja sam za svoju vec nabavio vilice s kotacem 17 cola a i zadnji je serijski 17 . sad jos 300ojra za sitne gluposti i evo ti strijele. samo ja sam prekinuo malo sa prerdaom jer mi se je raspala masina.
od kojeg motora si nabavio vilice?jesu potrebne neke preinake ili?!
onaj bubanj mi bas ne uljeva povjerenje,a nakon ovoliko truda steta bi bilo ne stat na vrime..
 
STobulj said:
skile said:
a sta se tice ove konkretne xl-ke,covijek se bar potrudio,ulozio je ako nista drugo puno svog truda..lako je glumit facu na pili od 5 do 10 tisuca eura,kad ih imas.a kad ih nemas,a oces dva kotaca?!a placa 500e.a triba zivit?!


šta se odmah žestiš :pandur:

Po meni bit prerade je dobiti da motor moderniziraš ili uljepšaš ili jednostavno da bude drukćiji od drugih ali u pozitivnom smislu a po meni ovaj motor nije spao u nijednu kategoriju od tih jer mi je original ljepši duplo od ovoga
Ovo je ustvari unakaženi original a da je možda drugo svjetlo, prednji blatobran niži (nešto kao u konde fmx),popuniti rupu tj. vratiti originalnu plastiku, sic dati tapecirati meštru a ne hmemade......... to bi bio pocetak pribižavanja originalu a u jednu ruku i udaljavanja

ma ne zestim se ali...da je mogao upotrijebit malo vise maste,mogao je ali...mislim da je amerikanac,to sve govori :mrgreen:
 
STobulj said:
skile said:
a sta se tice ove konkretne xl-ke,covijek se bar potrudio,ulozio je ako nista drugo puno svog truda..lako je glumit facu na pili od 5 do 10 tisuca eura,kad ih imas.a kad ih nemas,a oces dva kotaca?!a placa 500e.a triba zivit?!


šta se odmah žestiš :pandur:

Po meni bit prerade je dobiti da motor moderniziraš ili uljepšaš ili jednostavno da bude drukćiji od drugih ali u pozitivnom smislu a po meni ovaj motor nije spao u nijednu kategoriju od tih jer mi je original ljepši duplo od ovoga
Ovo je ustvari unakaženi original a da je možda drugo svjetlo, prednji blatobran niži (nešto kao u konde fmx),popuniti rupu tj. vratiti originalnu plastiku, sic dati tapecirati meštru a ne hmemade......... to bi bio pocetak pribižavanja originalu a u jednu ruku i udaljavanja

ma ne zestim se ali...da je mogao upotrijebit malo vise maste,mogao je ali...mislim da je amerikanac,to sve govori :mrgreen: