preradio bih hondu XL 500....

miketic said:
ja sam za svoju vec nabavio vilice s kotacem 17 cola a i zadnji je serijski 17 . sad jos 300ojra za sitne gluposti i evo ti strijele. samo ja sam prekinuo malo sa prerdaom jer mi se je raspala masina.
imas u oglasniku masinu za 400e.vrti se vec dosta dugo..
di si joj uspio izvadit dušu :?: :shock:
 
black said:
ima svega ali prerade tog modela nema :evil:
ima nesto slika na par njemackih saitova,ali samo sredivanje u prvobitno stanje,osim pjeskarenja masine.
talijani imaju i fan klub,sa okupljanjima,vjerojatno ima i prerada ali nekuzim tal.pa...
 
skile said:
black said:
ima svega ali prerade tog modela nema :evil:
ima nesto slika na par njemackih saitova,ali samo sredivanje u prvobitno stanje,osim pjeskarenja masine.
talijani imaju i fan klub,sa okupljanjima,vjerojatno ima i prerada ali nekuzim tal.pa...

a bilo bi lijepo vidit kakvu preradu,bar za nekakvu ideju :D
a šta bi ti mjenja zadnji bubanj za disk ili :?:
i jeli bi možda zadnju gumu malo širu stavio :?:
 
bilo bi ljepo pokupit kakvu ideju nekome.imam plan,ali ideja nikad dosta.zadnju nebi minja,sad je 140 i cini mi se da veca ni ne stane.minja bi kompletnu prednju vilicu s kotacem od 17" sa diskom.bubnju ne vjerujem od kad sam prvi put sjeo na tomos... :roll:
samo neznam od kojeg motora da pocnem trazit :?: :!:
 
skile said:
bilo bi ljepo pokupit kakvu ideju nekome.imam plan,ali ideja nikad dosta.zadnju nebi minja,sad je 140 i cini mi se da veca ni ne stane.minja bi kompletnu prednju vilicu s kotacem od 17" sa diskom.bubnju ne vjerujem od kad sam prvi put sjeo na tomos... :roll:
samo neznam od kojeg motora da pocnem trazit :?: :!:

koliko ja znam disk možeš staviti od starijih hondi,a uz pripasivanje možeš od bilo kojeg drugog motora :idea:
 
da se mogu kljesta stavit na ovu vilicu nebi je ni mjenjao,ali je nemoguce ugradit,ili je?!Mozda je netko to radio pa se javi ali cisto sumnjam...
 
prvo pronađi podatke od svoje vilice tj. konkretno debljinu i dužinu a zatim u potragu koja bi ti pasala bez mjenjanja trokuta
Ako nađeš indetićnu onda uzmeš i te felge zajedno sa diskovima i klještima a ako i ne nađeš sve se da pripasati tj. skoro sve

Nosaći za klješta se daju zavariti na sadašnje vilice

Moj ti je savjet da nađeš na internetu web stranicu ili forum gdje su sami vlasnici tog motora i dobiti ćeš informacija da ih nećeš u 5 dana proćitati
Tamo su savjeti većinom u praksi a jeb...š teoriju jer je nekada skupa
 
istina šta st kaže,i znaj uvijek se može pripasat ali bolje ti je da prođeš sa manje zajebancije oko toga :D a sigurno paše od neke hondice :roll:
 
imam vilice od vf-ice,i prednji kotac,16",al treba radit trokut,a to mi je zadnja solucija...
 
Streetfighter said:
miketic said:
Užas ! pa to nije prerada on je samo razbio sve sto se na motoru razbit da i sad se hvali da ga je preradio. tak izgleda moja xl-ka koja je na tavanu posložena u kutijama


djelovi na tavanu su na prodaju ili :?:
nikad se nezna sta moze zatrebat...
 
skile said:
imas u oglasniku masinu za 400e.vrti se vec dosta dugo..
di si joj uspio izvadit dušu :?:  :shock:

I vrag bi ispustio dusu da je prozivio ono sto je ona :mrgreen:
 
u kakvom stanju je motor?i dali ima papire.i di se nalazi da ga dodem pogledat.masinu imam,al mi treba rama sa papirima,i lamela,polovna a dobra jer je nova€€€€!!!!!
slika prerade nema ni za ljek.kao da na svjetu nitko nema xl-ku...