preradio bih hondu XL 500....

nek se javi netko tko se ima vremena zaj...po netu,ostavi mail pa da mu posaljem fotke da ih stavi tu...farbanje je pri kraju,vilica sa diskom u garazi...sljedi slaganje,potraga za maskom i bojom plastika...
bilo je nekih problema sa bojanjem pa se malo oduzilo... :D :jesus:
 
prije par dana..


oni cekaju bolje dane..

svaki saraf  se brusi

trenutno stanje..
 
super napredujes,samo tako nastavi..... (y) (y)
 
Tommek said:
E ti stvarno imaš volje.....

:mrgreen:

da volje?neki kazu i previse...al kad se nesto vec radi,nek bude kako triba..
vec lagano gubim volju dolaskom toplih dana,ali triba to slozit kad sam dosao do pola... 8) 8)
 
i danas je napokon pao prvi dir :mrgreen: :mrgreen:
iako je padala kišica,morao sam zapalit pilu i presaltat par brzina.
ovo je fotka od prije par dana.fotke sa slozenim kocionim sistemom,i spremnom pilom za probne voznje ce bit sutra..
 
alo momci,

ja sam nasao jednu XL 500 za oko 5500kn (neregistriranu, losa prednja vilica) na prvi pogled ocuvana. dali mi se isplati to uzet i preradit je u supermoto.
po forumu se vrti cijena prerade oko 500e (vilica, felge 17', malo plastika i bojanje) pa neka je i 800e (5800kn).
sve skupa oko 11000kn + registracija.
unaprijed fala

p.s.
moze jos koji detalj sa prerade ove honde XL
 
alignja said:
alo momci,

ja sam nasao jednu XL 500 za oko 5500kn (neregistriranu, losa prednja vilica) na prvi pogled ocuvana. dali mi se isplati to uzet i preradit je u supermoto.
po forumu se vrti cijena prerade oko 500e (vilica, felge 17', malo plastika i bojanje) pa neka je i 800e (5800kn).
sve skupa oko 11000kn + registracija.
unaprijed fala

p.s.
moze jos koji detalj sa prerade ove honde XL
to bi bilo prva liga,uzimaj to za 5 k kn,ja trazin vec dugo xl 500, nista ispod 1000 eur :(
 
Bilo je u motopulsu,u oglasima,prije par mjeseci par xl-ki..cak je bila jedna sredena negdje u istri..
mozda netko zna vlasnika pa da stavi par slicica..