Preticanje

vanir said:
i dobro,znaci da ga mozes uhvatiti,sto bi ti tad napravio?jel ti netko od njih nesto napravio,sto je proletio kraj tebe,nije. :wink:

u cemu je problem :misli:

:misli: iznenadilo ga, nije se tome nadao ...

                :neznam:  :mrgreen:
 
AUXILIUM said:
Neka mi netko ovdje objasni čemu to i zašto se to radi.
Pošto sam uvjek na cesti sa skuterom primjetio sam da motoristi sa jačim pilama to rade non stop.
Znači ja se vozim po magistrali između 80 i 100 kad odjednom doleti frajer kraj mene samo što me nije okrznuo.
U tom trenutku da mogu dotičnog uhvatiti ne znam što mu ne bi napravio.
Molim komentare ???
:mrgreen:
suosjeČam s tobom
jer sam i sam vozio x9
predivan skuter
 
vanir said:
i dobro,znaci da ga mozes uhvatiti,sto bi ti tad napravio?jel ti netko od njih nesto napravio,sto je proletio kraj tebe,nije. :wink:

u cemu je problem :misli:

problem je u seljačinama  :D pardon individualnim poljoprivrednicima u glavi
 
AUXILIUM said:
Neka mi netko ovdje objasni čemu to i zašto se to radi.
Pošto sam uvjek na cesti sa skuterom primjetio sam da motoristi sa jačim pilama to rade non stop.
Znači ja se vozim po magistrali između 80 i 100 kad odjednom doleti frajer kraj mene samo što me nije okrznuo.
U tom trenutku da mogu dotičnog uhvatiti ne znam što mu ne bi napravio.
Molim komentare ???

ja recimo uvijek preticem sta dalje od sporijih vozila, bilo to skuteri, motori, bicikli itd....sigurnosti radi naravno, svoje i tudje...a jedino prodjem blizu nekog kad sam 100% siguran da su me vidjeli i u tom slucaju to su manje brzine....

ovo sta ti pises ni meni nije jasno zasto ljudi rade i ja osobno da me neko pretekne, tj proleti pokraj mene i samo sta me nije okrznuo, a ja se propisno vozim sredinom svoje trake, e bogme bi mi tako dignul tlak do te mjere da ako bi ga vidil negdje sa strane bi mu razvalio labrnju kacigom...

evo nisam se htel upustat u ovaj komentar, al stvarno ima kamikaza na cesti kojima jedino dobro tamburanje pi.ke bi mozda nesto objasnilo o sigurnosti u voznji....

kome je do dokazivanja, nek ide na grobnik, pa nek pokaze sta zna i kolko moze, a ne na cesti ugrozava zivote ljudima oko sebe....
 
Sasa10 said:
tako dignul tlak do te mjere da ako bi ga vidil negdje sa strane bi mu razvalio labrnju kacigom...

Rambo si to ti :shock:
 
tibor_zg said:
Rambo si to ti :shock:

nisam nikakav Rambo, nego savjestan vozac...a kad se s.anje desi onda je prekasno...zivoti su u pitanju...

zato opreznosti nikad dosta  (y)
 
angelo.ma said:
dok se god budeš vozio ko da si sam na cesti to će ti se dešavat, kako kaže gastajbarter makni se u stranu :wink:.

ne komentiram ovakve izjave jer se javljaju oni koji to rade i još misle da je to pametno a onda se čude kad se skrše :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
gastajbarter said:
jedino da kupis motor ili makar gledas u retrovizor pa ako stignes vidit da dolazi maknes se u stranu :mrgreen:..ja gledam da prodjem sto blize kako bi se skuterasima odvrno lijevi retrovizor kad prodjem jer ionako ne gledaju nazad,a coperasima se rese upletu u pletenice i pokoja prisivka spadne kad prodjem kraj njih :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[/quoe]

ajme ekipe ode strahota  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
singlica said:
Zato jer si prespor!!! :mrgreen:


Jebote lik sa skuterom se cudi sto ga ekipa stize :misli:
A ne vozit cu iza tebe!!!

A ja ću sigurno vozit duže od tebe pametnjakoviću  :palacdolje: :palacdolje:
i čitaj što piše u istoj traci jer ostalo me ne zanima.
 
Troll is a person who sows discord on the Internet by starting arguments or upsetting people, by posting inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community (such as a forum, chat room, or blog) with the deliberate intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.
 
Maestral said:
Tema za vola ubit'.

Mod brisi sve ovo da ne zauzima mjesto na serveru  :mrgreen:

A tema je loša jer se neki lik na skuteru usudija nešto napisati protiv pravih bajkera je li ???
Oni koji to radi nemaju u glavi ništa jer samo netko nenormalan  može reći da je to u redu.
Sad neka sve obriše :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: 
 
AUXILIUM said:
A ja ću sigurno vozit duže od tebe pametnjakoviću  :palacdolje: :palacdolje:
i čitaj što piše u istoj traci jer ostalo me ne zanima.

... to se nikada ne zna ;)

( dobri ljudi često nastradaju zbog drugih budala - ni krivi, ni dužni )

AUXILIUM said:
A tema je loša jer se neki lik na skuteru usudija nešto napisati protiv pravih bajkera je li ???
Oni koji to radi nemaju u glavi ništa jer samo netko nenormalan  može reći da je to u redu.
Sad neka sve obriše :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: 

... nije tema loša, samo se smiri  (y)

( da te utješim, ja ne prolazim blizu skutera, baš zato kako ne bi iznenađeni pali ;) )
 
vanir said:
i dobro,znaci da ga mozes uhvatiti,sto bi ti tad napravio?jel ti netko od njih nesto napravio,sto je proletio kraj tebe,nije. :wink:

u cemu je problem :misli:

Pa recimo da bi ja njemu dao straha jer je i on meni jer ja imam 2 metra  i 105kg pa mu ne bi bilo ugodno kad bi se ja njega malo izderao  :) :) :) jer i on iskorištava svoju silu  :laugh: :laugh: je li ti sad malo jasnije  :021: :021: 
 
AUXILIUM said:
znam da je jesi pratim forum a pošto si sad na RR koliko vidim je li ti radiš isto???

nisam na RR samo sam tako napisao
sad sam na fz6

ne radim ni slučajno
vrlo oprezno vozim iza nekoga
i tek onda kad me vidio (a i čuo)
onda idem u pretjecanje na sigurnoj udaljenosti i tamo gdje cesta dopušta

s  time da nije isključeno da je skuteraš brži ili da mi odgovara njegov tempo
pa ni ne moram ići u pretjecanje

dapaće, žalim za jednim dobrim maxi skuterom (y)
 
meni isto ide na kujac kad me oplete neki besni eRRaš  :angry: ...a ja do tog trena mislim kak sam najbrži  :mrgreen: