Prilog o MK Motori ....

Splico

New member
Sutra u 7 h na HTV-u je prilog o nama koji je bio sniman prije par dana u RR-u . Svi koji niste tamo bili pogledajte si!!!!!
 
A majko moja mila koliko je 7 h a koliko 19 h a sta mi imamo 300 htv koji rade u 7 ujutro pa okreni ttx pa gladaj i jel ti sad stvari jasnije a? :mrgreen: :mrgreen: A stvarno si Hamer
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobar si covjek Hammer!!!
 
PONAVLJAM SUTRA U 07 SATI UJUTRO JE PRILOG O MK MOTORI NA HTV-U BROJ 1 EMISIJA DOBRO JUTRO "SVIMA KOJIMA NIJE JASNO" HRVATSKA
 
na kojem programu
 
Ma koji prilog o MK Motori? Kaj ti pričaš? Koje snimanje? Opet piješ jel' :LOL: :LOL: :LOL:
 
bu neko snimal??????
neki radimo a hteli bi se malo nasmijat :mrgreen:




nisam htel ispast zlocest, a neda mi se brisat poruka. skuza 8)
 
Valjda snimatelj!!!!!!!!!!!
Zar ide u zivo?
I zbog HTV ce te se svi skupit u RR-a u 07h ujutro :?:
 
ZOKA said:
Valjda snimatelj!!!!!!!!!!!
Zar ide u zivo?
I zbog HTV ce te se svi skupit u RR-a u 07h ujutro :?:

U 6.30...moramo vježbati :LOL:
 
Hahaha kako sam se nasmijao...
Na početku priloga stanovita Dijana iz Osijeka (koja radi u bolnici) sve poziva na vožnju motorom, sjedne na CBR i BEZ KACIGE udre po gasu...
To ću naravno izrezati i staviti u poseban video file, da se možete i Vi smijat, a prilog o MK Motori je bio odličan i večeras ga stavljam na net.

p.s.
Molim nekog od site admina da mi na PM pošalje privremeni login i pass za upload na neki FTP, jer na mom siteu nema više mjesta
 
Da, kaciga na lijevom laktu, a naravno moralo je biti i paljenje guma.......... :shock: .... :no:
 
Vidio sam prilog i stvarno nije u redu da ta Dijana vozi pred kamerom bez kacige :shock: :shock: , tko ju je uopće stavio u prilog???