Prilog o MK Motori ....

Nike said:
Hahaha kako sam se nasmijao...
Na početku priloga stanovita Dijana iz Osijeka (koja radi u bolnici) sve poziva na vožnju motorom, sjedne na CBR i BEZ KACIGE udre po gasu...
To ću naravno izrezati i staviti u poseban video file, da se možete i Vi smijat, a prilog o MK Motori je bio odličan i večeras ga stavljam na net.

p.s.
Molim nekog od site admina da mi na PM pošalje privremeni login i pass za upload na neki FTP, jer na mom siteu nema više mjesta


Eto meni je drago što si se ti nasmijao!Snimanje je trajalo pet minuta i napravila sam tako veliki propust koji se tebe toliko dojmio_Oni koji me poznaju znaju da se uvijek vozim s kacigom.Ispričavam se što sam te toliko uznemirila!Pozdrav iz Osijeka! :dobar:
 
Dek..Dadek said:
Dijana,evo ti topic na top,pa se izvoli ulogirat i pozdravit ekipu!!!!!! :mrgreen:






Pozdrav od Dijane i Andreje!Nadamo se da se uskoro vidimo. :cheer: :kiss:
 
zenska glupa... al mi se JAKO svidja ostali dio priloga.. Tako se vozi motor :D 8)
 
Ja ne vidim cijeli prilog, ... nego dok se ta Dijana otpela i onda mi prekine. Kaj fali meni neki upgrade za gledanje ili je loše skinuto ?
 
Kawaman said:
Ja ne vidim cijeli prilog, ... nego dok se ta Dijana otpela i onda mi prekine. Kaj fali meni neki upgrade za gledanje ili je loše skinuto ?

loše ti je upgradano........... :mrgreen: :mrgreen: ...........
 
Zna li tko kad je prilog o izboru za Miss Motora na Novoj TV ?

(za nas koji smo u to doba morali šarafit po motoru) :wink: :(
suza.jpg
 
Fire Breath said:
zenska glupa... al mi se JAKO svidja ostali dio priloga.. Tako se vozi motor :D 8)

e baš si ljakse,kak možeš reć da je ženska glupa kad ju ne poznaš?

P.S. al ti je potpis istinit... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: