Prilog o MK Motori ....

Dek..Dadek said:
deeečki,kaj ste ljubomorni na Dijanu s CBR-om,dok vi vozite APN-ce,MZ-e i Yamahe?
ti podržavaš takve?? :?:
I osim toga što imaš protiv yamahe, yamaha je zakon :D bolja je od CBR-a ali svatko ima svoje misljenje
 
Tko nije pogledao prilog, može ga "Save As..." odavde: http://www.motori.hr/_temp/hrt_06_04.wmv
 
Čija ideja je bila paljenje gume???? :? :?: :|

(talking about improving the image of bikers)
 
Dek..Dadek said:
znao sam da ste ljubomorni....
Dijani pusa,baš si faca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stvarno je faca, vozit se bez kacige...
p.s.
Nisam ljubomoran CBR mogu vozit kad zaželim
 
Ako se ne varam, insert sa Dijanom je iz priloga HTV od prije par godina, kad su govorili o skupini bikerica iz Osijeka.
Ocito je urednik smatrao da je lijepse poceti prilog sa zgodnom djevojkom nego npr. s Banditom ciji bi lik tako rano ujutro natjerao gledaoce da vristeci pobjegnu od televizora... :mrgreen:
Bandido, NHF! :mrgreen: Tebe sam se sjetio kao primjera za npr. :mrgreen: :mrgreen:
 
Dylan said:
Ako se ne varam, insert sa Dijanom je iz priloga HTV od prije par godina, kad su govorili o skupini bikerica iz Osijeka.
Ocito je urednik smatrao da je lijepse poceti prilog sa zgodnom djevojkom nego npr. s Banditom ciji bi lik tako rano ujutro natjerao gledaoce da vristeci pobjegnu od televizora... :mrgreen:
Bandido, NHF! :mrgreen: Tebe sam se sjetio kao primjera za npr. :mrgreen: :mrgreen:

Misliš da bi Bandit stao u TV ekran? Trebali bi snimati izdaleka
 
Nike said:
Dylan said:
Ako se ne varam, insert sa Dijanom je iz priloga HTV od prije par godina, kad su govorili o skupini bikerica iz Osijeka.
Ocito je urednik smatrao da je lijepse poceti prilog sa zgodnom djevojkom nego npr. s Banditom ciji bi lik tako rano ujutro natjerao gledaoce da vristeci pobjegnu od televizora... :mrgreen:
Bandido, NHF! :mrgreen: Tebe sam se sjetio kao primjera za npr. :mrgreen: :mrgreen:

Misliš da bi Bandit stao u TV ekran? Trebali bi snimati izdaleka

Pa mogli su me snimit iz aviona :LOL: ali mene su zavezali u podrum
RR-a :LOL: :LOL:
 
Vedran said:
e vidi te se u jednom čošku ekrana, nekak si se zavukel tam :mrgreen:

He,he...vidi me se i u vožnji, al začudo samo kaciga :LOL:
 
Tha Waynder said:
u 7 ujutro stavili a...

i ko je to gledao?

režija Htveja i oni koji prate forum =)

Ti bi se iznenadio koliko ljudi ujutro uz kavicu prije posla gleda dobro jutro hrvatska. Evo ja sam jedan od tih. Moras znati da nisu svi neradnici kao ti pa spavaju do 10 h :)
 
Sasa MK Motori said:
Tha Waynder said:
u 7 ujutro stavili a...

i ko je to gledao?

režija Htveja i oni koji prate forum =)

Ti bi se iznenadio koliko ljudi ujutro uz kavicu prije posla gleda dobro jutro hrvatska. Evo ja sam jedan od tih. Moras znati da nisu svi neradnici kao ti pa spavaju do 10 h :)

U 7 on vec mora bit na poslu.. pa nema privilegiju kao neki ispijat kavicu i gledat dobro jutro hrvatska.. :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Tha Waynder said:
u 7 ujutro stavili a...

i ko je to gledao?

režija Htveja i oni koji prate forum =)

Ti bi se iznenadio koliko ljudi ujutro uz kavicu prije posla gleda dobro jutro hrvatska. Evo ja sam jedan od tih. Moras znati da nisu svi neradnici kao ti pa spavaju do 10 h :)
I ja gledam "dobro jutro Hrvatska" i to samo od 07.30 do 07.35, da vidim vremnensku prognozu... Ostatak emisije sucks
 
Ma sve je Ok,samo ne kuzim zasto ujutro stavljat Alfreda na tv,pa glava i nos su mu zamalo probili ekran,a dlaka!, ko u prici :wc: :B: