PROJEKT GPZ 900 R

Imam problem sa osovinom vilice, trebo bi dat izradit novu po mjeri...
Dali netko zna nekog tokara koji to može izradit u Zagrebu i okolici?
Hvala unaprijed!
 
Svakako postaj iskustva sa upasivanjem vilice jer ja nagodinu mislim mijenjat komplet cijeli kraj

Interesira me kako će ovo nastavit.

Baci nam neke idejne skice ako imaš ?
 
Evo napokon sam uspio doć do zadnjeg kraja, uzeo sam vilicu od Ducati Monstera s4r. Vilica je u dolasku i nikako da dode lud sam, u međuvremenu ganjam po ebay-u talijanskom jednu felgu za auto koju imam namjeru nekom kemijom pripasat i na to stavit gumu 240.

Evo slike vilice i felge:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEBOFFX:IT&item=120426715993#ebayphotohosting
 
 
FZR_1000 said:
Evo napokon sam uspio doć do zadnjeg kraja, uzeo sam vilicu od Ducati Monstera s4r. Vilica je u dolasku i nikako da dode lud sam, u međuvremenu ganjam po ebay-u talijanskom jednu felgu za auto koju imam namjeru nekom kemijom pripasat i na to stavit gumu 240.

Evo slike vilice i felge:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEBOFFX:IT&item=120426715993#ebayphotohosting
 

daj mi reci kolika je poštarina na te stvari koje kupuješ preko ebay-a? čuo sam da je za englesku npr. poštarina oko 40-50€.
 
kruns said:
daj mi reci kolika je poštarina na te stvari koje kupuješ preko ebay-a? čuo sam da je za englesku npr. poštarina oko 40-50€.

A recimo za ovu vilicu iz njemačke mi je poštarina 49 eura, a za englesku ti neznam nisam kupovo, ali uglavnom ti svugdije piše ako ne piše onda pošalješ prodavatelju poruku i on ti izračuna, ali nije toliki problem poštarina nju znaš, problem ti je carina to nikad neznaš.
meni je naprimjer baba neka carinila rezervar i bubnula je 400 kn carine bez ikakvog objašnjenja na šta, kako ...
 
.... ja sam prosli mjesec dobia djelove za redovni servis Optimaxa, to mi je prijatelj slao iz Canada, i posto nije bilo racuna na paketu, carinik mi je opalio carinu prema osiguranju vrijednosti paketa, a moj prijatelj je stavio 800$ osiguiranja,...pa me rebnilo 800kn,...ali sad znam za ubuduce hehehe,......  :mrgreen:
 
...poštarina pa carina i na kraju te neki dio dođe kao da si ga kupio u dućanu :?
 
A nije baš kao u dučanu, recimo po meni se najviše isplati kupovat na aukcijama, tamo stvarno mežeš kupit za smješne novce stvari koje inaće koštaju brdo para.
Ja bas sad kupujem zadnja kočiona za Ducati monstera i koštaju me 24 eura, zajedno sa lajtungom i pumpom...
Tako da nije sve baš tako crno kako se čini kad se malo ufuraš u to i prokužiš sve šeme oko te licitacije i i tog licitiranja, kako i šta funkcionira onda je to super.
 
Imam ti ja neki amortizer sa podešavanjem, samo neznam koliko je od rupe do rupe.
Daj kada nas već mamiš sa slikama, daj ih bar u većoj rezoluciji  (y)
 
ajme kako će mu lipo sist oni rezrvar i rep od ducatija, ovo mora ispast predobro

svaka čast majstore (y)