promocija RSV4 Promoto Trogir

rus

Active member
e dočkasmo i taj dan ,naime u subotu 06.06.'09. Promoto diler Piagija i  Aprilije imaju promociju Aprilijinog magičnog RSV 4  fešta prezentacije počima u 17.00 u prodajnom salonu na samom ulazu u Trogir
 
evo još nekoliko slika u različitom odijelu
 
jedimaster said:
Ne sumnjam da će najbolja ekipa napraviti i najbolju promociju  (y)
e sad ti ostaje samo se uputit prema jugu
 
ohoho, to bi se moglo doc i pogledat  (y)
 
Tutty said:
ohoho, to bi se moglo doc i pogledat  (y)

Ma da pogledati, probati :joy: :joy: :joy: :joy:

Ova crna sa zlatnom ramom mi je otrov, otrov. Ne mogu a da ne stavim jednu ludu ekskluzivu, kojih zbilja, zbilja nece biti po cestama :wink:

 
PROMOCIJA-GLOBAL.jpg
 
rus said:
e sad ti ostaje samo se uputit prema jugu

zašto ti se gora potkrala slika BMW-a s1000RR u racing izvedbi?  :misli:
 
Ghostrider-SB said:
Iako sam zadrti ljubitelj rižojeda ( suzuki i honda ) :mrgreen:, nemogu a da ne podijelim svoju oduševljenost prema novom RSV-u, motor je prelijep pogotovo u ovom crnom izdanju sa Akrapom, da nemam obaveza sjeo bi na motor i došao dolje pa ukoliko bi bila prilika i isprobao ga jer ruku na srce dosad jedini hvale vrijedan motor iz Apriliine ergele, što po ljepoti, što po snazi, a po testovima i po voznosti, iako meni osobno po izgledu definitivno jedan od najljepših motora  (y) (y) (y)

to je BMW
 
rus said:
a jebiga zaista tipičan bavarac :jesus: :jesus:
:LOL: :LOL: :LOL: toliko je dobro napravljena da ja osobno nisam ni skužio razliku  (y) jer nepratim ni talijane ni bavarce, al kad sam vidio RSV-a  :shock:  (y) (y) (y)
 
a to Joke orrganizira  :misli:

 
jučer sam sjedio na njemu i to upaljenom, ali nisam učinio đir, jednostavno nešto ludo! (y) :wink:samo je mali, mali, malecki. :slinavac: :bananarace:večeras će bit prava fešta isprid ADVENTURE BAR-a na Kotexa, samo neka ljubitelji japanerosa donesu dobre foto-aparate nebi li pronašli koju pogrešku u izradi. :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Motor naprosto mami uzdahe gdje god se pojavi.

Vlasnici V4 imaju pravi problem, jer ih zaustavljaju znani i neznani, ispituju, hoce se popeti na motor i slicno :wink: Po mom postoji mala doskocica; ko hoce da ga totalno ne primjete, nek si kupi R1 :mrgreen:
 
Sinna said:
jučer sam sjedio na njemu i to upaljenom, ali nisam učinio đir, jednostavno nešto ludo! (y) :wink:samo je mali, mali, malecki. :slinavac: :bananarace:večeras će bit prava fešta isprid ADVENTURE BAR-a na Kotexa, samo neka ljubitelji japanerosa donesu dobre foto-aparate nebi li pronašli koju pogrešku u izradi. :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
a još da je bilo učinit đir barenko do firul pa na kafu na teniske terne :jesus: :jesus:
 
Sip said:
Motor naprosto mami uzdahe gdje god se pojavi.

Vlasnici V4 imaju pravi problem, jer ih zaustavljaju znani i neznani, ispituju, hoce se popeti na motor i slicno :wink: Po mom postoji mala doskocica; ko hoce da ga totalno ne primjete, nek si kupi R1 :mrgreen:
Ko kupi R1 nema problema,a rsv se tek treba pokazati u bilo kojem smislu.Sretno prvim kupcima (pokusnim kunićima :misli:).