promocija RSV4 Promoto Trogir

jozo said:
Ko kupi R1 nema problema,a rsv se tek treba pokazati u bilo kojem smislu.Sretno prvim kupcima (pokusnim kunićima :misli:).

Ladno bi ga kupio, kad je '99 izasla milica isto su tako govorili. Pokazala se kao izuzetan motor (y)

V4 naprosto pljeni svime (y)

Ipak cinjenica je da ko kupi staru R1 ima ok motor, a biga-banga se treba jos dokazati :wink:
 
Sip said:
Ladno bi ga kupio, kad je '99 izasla milica isto su tako govorili. Pokazala se kao izuzetan motor (y)

V4 naprosto pljeni svime (y)
Najviše plijeni cijenom :D i baznim modelom kojem je nepoznat datum prezentacije.
 
jozo said:
Najviše plijeni cijenom :D i baznim modelom kojem je nepoznat datum prezentacije.

Mene je moj otac naucio; nema veze koliko kosta glavno da se moze kupiti :wink:

Samo nek ga oni zadrze ovako i biti ce super :joy: :joy: Svi koji su dosli u RH su prodani, a pojavom obicnog modela, ako se kod ovog motora o obicnom moze i govoriti biti ce tek pravi BUM (y)

Trenutna situacija je takva, da samo trebaju isporuciti vece kolicine, nisam vidio vecu zainteresiranost za bilo koji motor ko za ovaj. Kad ljudi gledaju da prodaju nove motore, i to decki koji vole japanske motore te predju na V4 znaci da je motorin pogodjen :wink:
 
Sip said:
Mene je moj otac naucio; nema veze koliko kosta glavno da se moze kupiti :wink:

Samo nek ga oni zadrze ovako i biti ce super :joy: :joy: Svi koji su dosli u RH su prodani, a pojavom obicnog modela, ako se kod ovog motora o bicnom moze i govoriti biti ce tek pravi BUM (y)

Trenutna situacija je takva, da samo trebaju isporuciti vece kolicine, nisam vidio vecu zainteresiranost za bilo koji motor ko za ovaj. Kad ljudi gledaju da prodaju nove motore, i to decki koji vole japanske motore te predju na V4 znaci da je motorin pogodjen :wink:
Znam da si ti pravi aprilijaš ,ali jednog dana češ i ti evoluirat  (y)Aprilija razvija ovaj motor od davnih dana i još im nije izašla bazna verzija,japanska četvorka ima odlične POUZDANE motore ,a u pripremi (za budučnost) imaju uvjek novosti za koje aprilija sa talijanskim šlamperajom može samo sanjat.Takvo ludilo je bilo i sa rsv koji je do nekidan ostao na 130-tak konja,a japanci blizu 190 :LOL:.Vidimo se u splitu na otvorenju  rakela -bar ako si pravi aprilijaš (y)
 
Nazalost ne mogu doci danas, zbog obiteljskih obaveza, dite mi ima nastup i kao svaki ponosni otac moram bodriti sincinu 8)

Sa druge strane ja svoju privatnu prezentaciju uredno i strpljivo cekam :wink: samo da se razradi 8)
 
Vjerujem da je san mnogima od nas da nam u garazi bljesnu upravo ove svjetiljke :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=Vdp_rtLVQhw
 
Sip said:
Mene je moj otac naucio; nema veze koliko kosta glavno da se moze kupiti :wink:

Samo nek ga oni zadrze ovako i biti ce super :joy: :joy: Svi koji su dosli u RH su prodani, a pojavom obicnog modela, ako se kod ovog motora o obicnom moze i govoriti biti ce tek pravi BUM (y)

Trenutna situacija je takva, da samo trebaju isporuciti vece kolicine, nisam vidio vecu zainteresiranost za bilo koji motor ko za ovaj. Kad ljudi gledaju da prodaju nove motore, i to decki koji vole japanske motore te predju na V4 znaci da je motorin pogodjen :wink:

Kažu da : "ako neznaš što je dobro, gledaj što je skupo"  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Motor je prelijep, ali i preskup  :(, zadrti sam vozač japanaca i ako bi ikad prešao na nešto drugo ovaj RSV bi mogao biti taj, ali eto, zaista je cijena paprena, jer za 20 soma eura iili mrvicu više dobiješ 1198, no to je opet stvar ukusa tako da džaba raspravljat  (y) (y) (y)
 
jozo said:
Najviše plijeni cijenom :D i baznim modelom kojem je nepoznat datum prezentacije.

Na žalost vas iz P&B koji već i iz paštete iskačete na sam spomen RSV-a, RSV4 svoju cijenu pravda motorom nevjerojatnih performansi, za razliku od jednog drugog motora koji svoju preveliku cijenu pravda dosad neviđenom količinom hype-a  :mrgreen:
 
aurellie said:
Na žalost vas iz P&B koji već i iz paštete iskačete na sam spomen RSV-a, RSV4 svoju cijenu pravda motorom nevjerojatnih performansi, za razliku od jednog drugog motora koji svoju preveliku cijenu pravda dosad neviđenom količinom hype-a   :mrgreen:
Na moju radost morao sam iskočiti iz gavrilovičke zato što je sip spomenuo R1,moram naglasiti da bi se za razliku cijene dala lijepo opremiti R1.Kad bi bio primoran kupiti talijana rađe bi se odlučio za DUCATI (ali ovo je moje mišljenje).Nisam još razumio o kakvom se radi hype-u na tom motoru.Večeras idem na otvaranje kafića,a mislim da če biti i prezentacija tog prototipa.
 
jozo said:
Na moju radost morao sam iskočiti iz gavrilovičke zato što je sip spomenuo R1,moram naglasiti da bi se za razliku cijene dala lijepo opremiti R1.Kad bi bio primoran kupiti talijana rađe bi se odlučio za DUCATI (ali ovo je moje mišljenje).Nisam još razumio o kakvom se radi hype-u na tom motoru.Včeras iedem na otvaranje kafića,a mislim da če biti i prezentacija tog prototipa.
prvo nisan računa da češ se ti javit na temu RSV4 oli je Joke  osta bez teksta kad ju je vidija,ja san osta fasciniran ton Aprilijon zaista nešto posebno ,a sve ostalo če se vidit,ali ne sumjan da če bit puno bolja nego svi oni koji Talijane ne vole to očekuju,Jozo ,a možete doči i u subotu u Trogir na promociju evo Vas ja pozivan umisto Franca :D :D :jesus:
isto tako svi koji ne vole iz bilo kojih razloga Talijane nalaze ijadu zamjerki i za DUKATIJA,em se raspada em je nedorećen ,em kumplug klapa, a sad jeli to baš tako ili je ipak nešto drugo po sridi no sa poluotoka imamo dva zasta RESPEKTABILNA dva sportska motora APRILIJA I DUCATI
 
jozo said:
Na moju radost morao sam iskočiti iz gavrilovičke zato što je sip spomenuo R1,moram naglasiti da bi se za razliku cijene dala lijepo opremiti R1.Kad bi bio primoran kupiti talijana rađe bi se odlučio za DUCATI (ali ovo je moje mišljenje).Nisam još razumio o kakvom se radi hype-u na tom motoru.Večeras idem na otvaranje kafića,a mislim da če biti i prezentacija tog prototipa.

Jal?
 
rus said:
prvo nisan računa da češ se ti javit na temu RSV4 oli je Joke  osta bez teksta kad ju je vidija,ja san osta fasciniran ton Aprilijon zaista nešto posebno ,a sve ostalo če se vidit,ali ne sumjan da če bit puno bolja nego svi oni koji Talijane ne vole to očekuju,Jozo ,a možete doči i u subotu u Trogir na promociju evo Vas ja pozivan umisto Franca :D :D :jesus:
Hvala na pozivu,ali mislia sam da če franc preduhitrit globalovce i prezentirat prije njih.Ako svi vide u Splitu onda če se doč samo najest u Trogiru (y)
 
odavno sam je vidio..nije me bas nicim odusevila..ponajmanje cijenom.. :palacdolje:
 
jozo said:
Najviše plijeni cijenom :D i baznim modelom kojem je nepoznat datum prezentacije.

Evo sad se vratio iz Hondinog salona , CBR1000RR '09 cijena 132.000 kuna !!! I sad ti kažeš da je RSV Factory skup  :palacdolje:
 
Six said:
odavno sam je vidio..nije me bas nicim odusevila..ponajmanje cijenom.. :palacdolje:
a šta tebi znači to ODAVNO,ako je svijetska premijera bila prije dva miseca ????????
a obično je nešto ''loše '',ako je nedostupno ,ali normalno je da u svakom pogledu ima ljudi i ZA i PROTIV
 
pa ako sam je vidio pocetkom 3 mjeseca a vi jos niste onda je to odavno. u Dortmundu..na sajmu..evo slika..



prekratak straznji rep..meni to nije ni blizu da bi uzdisao.vrijeme ce da pokaze njeno pravo lice..nemislim da je to motor koji je toliko bolji od drugih..
 
jedimaster said:
Evo sad se vratio iz Hondinog salona , CBR1000RR '09 cijena 132.000 kuna !!! I sad ti kažeš da je RSV Factory skup  :palacdolje:

A oznaku ABS iza RR si zaboravio  :LOL:
 
aurellie said:
Na žalost vas iz P&B koji već i iz paštete iskačete na sam spomen RSV-a, RSV4 svoju cijenu pravda motorom nevjerojatnih performansi, za razliku od jednog drugog motora koji svoju preveliku cijenu pravda dosad neviđenom količinom hype-a   :mrgreen:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/First-rides--tests/2009/May/may2909-top-sportsbikes-of-the-year-2009/