promocija RSV4 Promoto Trogir

joke said:
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/First-rides--tests/2009/May/may2909-top-sportsbikes-of-the-year-2009/
ajd daj 3 testa osim mcn-a di piše da je yamaha bolja, a da nisu napisana od naših novinara :wink:
 
joke said:
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/First-rides--tests/2009/May/may2909-top-sportsbikes-of-the-year-2009/

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,136761.msg2250724.html#msg2250724  :jesus:
 
jozo said:
Hvala na pozivu,ali mislia sam da če franc preduhitrit globalovce i prezentirat prije njih.Ako svi vide u Splitu onda če se doč samo najest u Trogiru (y)

Vremenske neprilike, prilike nisu dopustile da organiziramo promociju prije, mi nemoramo preduhitriti nikoga i to nam nije ni u interesu, u cilju nam je pružiti kompletnu uslugu svim ljudima kojie ovom prilikom pozivam na promociju u Trogiru u ovu subotu u 17 h.

dobro došli su svi, spize i pića će biti za sve,

jozo dolazi i cigi :(
 
Pa dobro di su slike :shock: dojmovi :slinavac: :joy:

Joke daj slike, znam da imas :D
 
mitaker said:
Više su se čule Yamahe nego Aprilie :mrgreen:
Bila odlična prezentacija yamahinih zvukova u svim tonalitetima  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:,bolje da nedođemo u trogir :LOL:.U svakom slučaju zahvaljujem na pozivu iz Aprilia- trogir.
 
jozo said:
Bila odlična prezentacija yamahinih zvukova u svim tonalitetima  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:,bolje da nedođemo u trogir :LOL:.U svakom slučaju zahvaljujem na pozivu iz Aprilia- trogir.

A kad se kaze da se na tim Yamahama moze samo svirati, onda se neki ljute :LOL: :LOL:
 
evo nešto slika sa sinočnje prezentacije RSV 4 u Splitu ispred novootvorenog Adventur bara u vlasništvu Rakele,prvo nekoliko fotografija samog ambijenta ispred bara gdije se skupilo zaista jako puno znatiželjnika
















(Powered by frubar.net)
 
evo nekoliko fotografija našeg Rakele i njegovog bara koji je ukrašen raznim fotografijama sa raznih putovanja diljem svijeta ,a tu je i karta svita sa rutom puta gdje ga je sudar u Sibiru spriječio prošle godine,a od toga on i Bubalo ne odustaju
















(Powered by frubar.net)
 
evo napokon i nove Aprilije RSV 4 koju je upalija i provoza Alen Vrdoljhak
 
u prethodnom postu duplirao sam sliku sa Vrdoljakom a ovde imamo i jednu nešto drugačiji motor,a neznam zašto služi i cili je izlipjena sa reklamama,a bome ni svitla nema ma ni štop svitla nema 100%je Aprilija :jesus: :jesus:
 
RSV sa zamjenskim oklopima s kojim je vemar kup pohodio voditelj piaggiovog servis u splitu, ante jukić
 
Uh kako su te hostese nekad sretne :mrgreen:

Zbilja sve lipo izgleda (y) (y) (y) (y) (y)

Naravno zgodan je i za vidjeti Antin RSV koji je zbilja sa ljubavlju sredjen (y)
 
i sad ,a kako bi to moglo bit,a da naši prija teji iz Yamahe nisu bili prisutni na prezentaciji,a znan da če sad Joke reč i ovo i ono,ali inšoma došli su u punom i najjačem sastavu
 
joke said:
RSV sa zamjenskim oklopima s kojim je vemar kup pohodio voditelj piaggiovog servis u splitu, ante jukić
aaa,a jel pratiš a?ma mučilo me jeli rič o Yamahi oli Apriliji ,a kako fali po dijelova zaključija san da je rič o Talijanskom ,kako ono rečete ?poluproizvodu :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
i sad naš joke u društvu sa Aprilijašima
 
Aaaaa jako lijepo (y) (y) (y) (y) (y) (y)

Pa muzicari su uvijek dobro dosli :D

Mogu samo zamisliti, ide prezentacija V4, a Joke navija R1 i svira :LOL: oli bilo tako :mrgreen: