prvi motocikl

CADALORA

New member
eto palo mi na pamet koliko sam platio prvi motor u mom zivotu,
Tomos Koza-Apn 6-svu moju ustedjevinu ostavio na njoj 500 maraka(njemackih) !!

zanima me kako to sada izgleda,koliko sada mladici placaju i sto kupuju kao prvo
prevozno sredstvo ??

2007%5C01%5C24%5Cbikepics-780960-320.jpg


placeno 500 marki,a vi ??
 
Pretpostavljam da se sad radi o skuterima od 50ccm. Cijena valjda ista, samo u ojrima.
 
..prvi motor?....
..ovo je savršen izbor, iznimno lagan, vrhunski upravljiv, a cijena prava sitnica...
..preporučio bih svakome..
 
tommo21 said:
..prvi motor?....
..ovo je savršen izbor, iznimno lagan, vrhunski upravljiv, a cijena prava sitnica...
..preporučio bih svakome..

Ajd ne idi Off Topic i ne trkeljaj.

Moj je prvi bio Baotian, šta ćeš, ja sam moderna generacija. MIslim da što je vama prije bio APN danas je Baotian. Samo ima razlika...APN je kvalitetniji i brži oho-ho  (y)
 
ma gluposti da baotian i ja sam mlad pa sam isto pocea na APN-u i puchu to je samo stvar crnjaka jer svakome je "koza" neugledna i nece ti neka pica sjest na njega al hebi ga zato se bome dobro nauci, jer na baotianu nemos nista naucit vec se samo izivcirat od voznih karakteristika :mrgreen:
 
Moj prvi motor je bio simbioza apn 6 i mašine od 15-ice, pa zatim Colibri crveno/crni 1991 god. novi kupljen za oko 2500 DM koji je još u originalnom stanju i vozi.
 
1. Tomos Tori - legendarni motorić, puno smo tog prošli zajedno. Jadan završio na smetlištu, ne mojom krivnjom, i danas popizditis dobijem. Stari ga nabavio, znači, nisam ga ja platio.
2. Tomos 15 - 400marčona, stari platio. :D ja ga pičio sve do nedavno. BKad je došao nije bio bogzna što, sad je malo restauriran i par novih dijelova i ide ko zmaj.

3. ER6n - moj 'prvi' motor. 42000 na kredu, još 2,5 godina :D
 
Prvi motor prije 6 godina Puch. Dovezao sam ga kući u tačkama i nakon 2 dana posla ga očistio i upalio. Nakon toga je slijedilo farbanje u žuto crvenu boju. Žao mi je što nemam nikakvih slika da ga vidite. :(
 
Prvi sam motor odma kupio trkači, tomos 14 mala tabla 8)
 
APN 6, 300 DEM.......
 
moj prvi motor je bio isto apn ali onaj stariji četvorka mislim, pa nakon toga mz etz 250, pa mito 125, i napokon NINJA ,ali ninju sam sam kupio dok ove ostale je stari financirao :mrgreen: (y)
 
Maarko said:
Moj prvi ZMAJ, 89GOD, 70000KM, 1800EUR, Debela Berta :LOL:

..za prvi motor si to uzeo..a znači po tebi je nastao onaj termin "čelična muda"..:DDD...ili brain damage.... :mrgreen:
 
tommo21 said:
..za prvi motor si to uzeo..a znači po tebi je nastao onaj termin "čelična muda"..:DDD...ili brain damage.... :mrgreen:

poslje tog kamiona ti je sve zajebancija vozit

a sredi mi neku terapiju kod svog psihića ak imaš kaj povoljno (y)
 
Sekol said:
Meni je ovo prvi  :LOL:

Kako si uspio na tom sjedit?...to je vjerojatno rezultiralo neplodnošću ili nečim sličnim..