prvi motocikl

Kako ko stavi neku fotku "iz prošlosti" ili samo napiše nešto "iz davnih dana", odmah me vraća u vrijeme kojega se uvijek rado sjetim. Bacim oko i u avatar onoga člana foruma koji je napisao post, čisto da vidim koliko ima godina i "koje je godine proizvodnje osobno"; vidim da je to negdje sad već moja generacija i zapitam sam sebe: "zar je već toliko prošlo"? A je! Danas mladost kreće sa "nabrijanim zvijerima" i jednostavno nema priliku "guštat" one "pionirske korake" motocikla a mi smo to mogli, i sad se ovdje imamo s čim "hvalit".
Uvažavaju oni (mlađa generacija) taj dio koji smo mi prošli i izržavaju respect, ali stvarno bi volio da imam priliku da im dam da voze motocikle koje smo mi vozili (ako se to danas uopće naziva motociklom) i da voze i "pedaliraju" kao što smo i mi to nekada radili. Mnogo više bi ih dočekalo "motorističku starost" i sjećali bi se s guštom tog perioda "stažiranja" na motoru.
Oni mojih godina sjetit će se onog starog MZ-a koji je na ručkama volana, na krajevima, imao ugrađene žmigavce. To nam je bio san, a bilo ih je svega četiri u Gradu; kako je to jurilo tada (ne danas), o Jawi 350 da i ne pričam!
Bila su to lijepa vremena, meni draga, a vjerujem i Vama, i nadam se da mi nećete zamjerit što sam ovdje malo duže pisao. Poz iz Rijeke.
 
Incredible said:
evo idem brzo učit  :skriven:




:mrgreen:


ajaj hahaha..ma zajebajen se,nego nevolim ka dkazu da za neki skuter da je motor : :mrgreen: ..btw vidim da vozis zekana 750  (y)
 
86g- Tomos A3m
88g-Tomos Apn4
88g- isti taj Apn4 ali ugrađena mašina od E90
90g- MZ ETZ250
.....
,,,,,
.....
....
 
Moj prvi je bil APN-6S i jos uvijek ga imam  :D
Moj drugi je jos uvijek RS 125 samo kaj ga sad dijelim s bratom  :mrgreen:
 
Bratova Gilera H@k 50 cc, kad gledam sa cim su ostali pocimali ja sam imao sreće... (y)
 
freebikercroatia said:
Nebi se htel mešati, a ovo je motor :misli:


Vozi: APRILIU AF1 FUTURA 150CCM,QINGQI 125CCM






sorry, moral sam (y)



:mrgreen:
fulal si jedan citat, al nema veze, oprošteno :mrgreen: :LOL:

caroline said:
moj prvi:
CBR125R  :liza:
e moja karolinica, nadam se da nije zadnji a ni najslabiji (y)
 
DamirK said:
T15 SLC, asparagus zeleni, 1.300.000.- ondašnjih dinara. Tata uz mamin blagoslov  :mrgreen:

mora da si g a dobio par mjeseci prije mene..moj je kosto 2.100.000..ferarri crvena :mrgreen:
 
freebikercroatia said:
Nebi se htel mešati, a ovo je motor :misli:


Vozi: APRILIU AF1 FUTURA 150CCM,QINGQI 125CCM






sorry, moral sam (y)



:mrgreen:



a cek aprilia af1 nije motor????
 
Icek said:
Bože mili što je meni to smiješno za vidjeti  :LOL:

A  sada ??

Neki odavdje voze XT,GSX-R 600, ZZR...Hayabuse...

Daleko ste odmakli,al početci su uvijek bili najljepši  (y)

:D :D :D to je to,zato sam i otvorio topic.....iznenadila me ova kolicina
pony expressa  (y).....niko ne pise koliko je platio masinu  :?
 


:misli:

Još dok sam imal kosu :mrgreen: i nisam imal trbuh, ni bradu, skoro pa metro :LOL:

T-14 s barkun (60ccm) i bingom 18 :misli: radil sam po letu i skupljal od rođendana i sl., ako se ne varam dal sam 500 DM za motor mislim da su na ovoj slici već bile marzocchi prednje vilice(+ 100 marki) i felga od deve,  sito "rezonanca"

poslje promjenil boju (u crvenu) i stavil makinu od BT-a malo je "nabrusil" i dellorto 20, žao mi je što nemam tih slika :(
Rama je bila dosta loše završila, pukla je u vožnji ispod osovine prednje vilice (malo sam gulio licem po asvaltu, onda još nije bilo in nosit kacigu), pa sam bio sve premjestio na ramu od atx-a