prvi motocikl

Maarko said:
a sredi mi neku terapiju kod svog psihića ak imaš kaj povoljno (y)

..najpovoljnije moguće..jednosmjerna karta za vrapče u tvom slučaju..  8) nhf
 
tommo21 said:
Kako si uspio na tom sjedit?...to je vjerojatno rezultiralo neplodnošću ili nečim sličnim..

ovo prvo bi se reklo  :LOL:
 
Sekol said:
ovo prvo bi se reklo  :LOL:

..hehe..evo vidiš, zato treba bit donator *******, treba se osigurati za ubuduće...:DDD
 
:)  :) Evo kako je izgledao moj prvi "motor" . Slika je skinuta sa Neta, ali je bio identičan, čak i slične narančaste boje. Wow kako sam bio važan te otprilike 78 - 79 godine.
 
APN 6,cilindar i klip od vanbrodskog motora,karburator od BT 50,i rezonantni auspuh.-400 DEM
Kad sam ga vozio doma bio sam toliko uzbuđen da u jednom trenutku nisam znao ubaciti u prvu brzinu.  :mrgreen:
 
Moj prvi APN4!! Identican ko ovaj na slici. Cak je imal stitnike za noge protiv vjetra. Ahhhh, ta vremena... :)
 
poni expres, motor i pedaline, svaka uzbrdica pedaliraj do "ja*a", ako to ubrajate u motore; nemam fotke, ali našao sam jednu malu, ful malu na webu, tek toliko da se prisjetimo kako je to izgledalo i na što je sličilo; sjedalica za slomit kičmu, brzina ajme majko, ali vrijedilo je voziti se.
 
Bože mili što je meni to smiješno za vidjeti  :LOL:

A  sada ??

Neki odavdje voze XT,GSX-R 600, ZZR...Hayabuse...

Daleko ste odmakli,al početci su uvijek bili najljepši  (y)
 
JA sam počeo na bratićevom Franco Morini-ju,a moj prvi moped je bio Tomos A3ML-1985.g. 8)
 
koliko sam platio svoj prvi motor...1200 dojc maraka ..MZ ETZ 250



"tata" mi je prije toga kupio T 15 SLC za al to s e ne broji :mrgreen:
 
moj prvi je ovaj kaj sad vozim... :misli: :jesus:

platih ga 6500€... :misli:
 
Moj prvi motor je bila Jawa babbeta 50 :LOL:, strašno..na svaku uzbrdicu si mora pedalirat da pomogneš slabašnom motoru. Kad mi je posli nje otac kupija Tomos automatic- rekao sam :Ovo je zmaj ..ništa mi brže ne treba :LOL:. Ne znam koliko su koštali,ima sam 15 godina i kupija mi ih je tata :mrgreen:.
 
zokx said:
:)  :) Evo kako je izgledao moj prvi "motor" . Slika je skinuta sa Neta, ali je bio identičan, čak i slične narančaste boje. Wow kako sam bio važan te otprilike 78 - 79 godine.
hehe, to je bio i moj prvi motor, skoro pa identican tom na slici(nazalost sad nemam ni jednu sliku na kompu) eno stoji mi u garazi, skinuta je masina i stavljena na ovog na slici dolje.

vozio sam ga gotovo otkad i bicikl, bilo je kvarova(pa pedaliranja) prekretanja al glavno da se vozi

cijena: NEPROCJENJIVO  :mrgreen:

nisam ga nista platio jer sam ga nasljedio od starog, to je on imao od malih nogu

jos i sad se vozim na ovom zelenom puchu, to je nekakva "prerada" sta je znam, stari je to slagao