Prvi motor - MOLIM POMOC

pak said:
prvo i osnovno sjedni na svakog,pa češ već shvatiti koji ti leži a koji ne

ako uzimaš kavu idi preko kms u karlovcu,puno bolji izbor od kaplol karga...i po stručnosti i uslužnosti

suza????...bez uvrede,izgleda da eurorent jako klimavo stoji....pitanje je kolko će oni još funkcionirati
koji motor možeš kupiti kod njih a da ne možeš u kaptol kargu?
KMS ima povoljnije cijene...
 
live-for-ride said:
koji motor možeš kupiti kod njih a da ne možeš u kaptol kargu?
KMS ima povoljnije cijene...

vjerojatno je izbor motora isti...ali u globalu s kmsom je bolje imati posla.....servis je za 5+.....ne kažem ja da je kaptol loš.....al ovi su bolji
 
live-for-ride said:
koji motor možeš kupiti kod njih a da ne možeš u kaptol kargu?
KMS ima povoljnije cijene...

mislim da je nesporazum u pitanju :D

nije mislio na izbor kao asortiman, nego izbor kao odabir tvrtke :p
 
pak said:
vjerojatno je izbor motora isti...ali u globalu s kmsom je bolje imati posla.....servis je za 5+.....ne kažem ja da je kaptol loš.....al ovi su bolji
JAVADOS said:
mislim da je nesporazum u pitanju :D

nije mislio na izbor kao asortiman, nego izbor kao odabir tvrtke :p
ma sve pet. Zaboravio sam staviti mrđena na kraju  :mrgreen: A dobro...pa nije ni od kaptola servis loš. Ustvari, nije uopće. Dečki su skroz ljubazni, naprave što trebaju napraviti. Najveći je problem što je kaptol tipična trgovina, a KMS je "svi smo mi pajdaši i familija" tip dučana i to lijepo prolazi..no toje sad za neku drugu temu. Meni je dovoljan razlog razlika u cijeni oko 3000 kn u korist KMS-a, a servis...svaki ima i dobrih i loših strana (y)
 
pK said:
pa podrazumjevao sam usporedbu motora  :wink:
al ako znas za kaj ti treba nebi trebalo bit dvojbe...

osim ak ti je odjednom puklo da ides kupit motor pa se nemres odlucit...i cim ti netko ubaci neki novi vec razmisljas
a onda ti je ovako najbolje pogledat jednostavan izbor
 
Mislim da je u Hondi ostalo par horneta 600 2008,kum kupuje pa eto samo da natuknem i to za nekih 55tkn,navodno u Koprivnici... :wink:
 
Arihant said:
Postovani... Od malih nogu sam više volio 2 kotača nego 4... Prvo bicikl, pa klasika TOMOS, pa honda skuter 50 ccm, pa Kymco 50ccm skuter... Sve motori od tate... Prošle godine sam si kupio prvi svoj motor.... Htio sam motor ali na nagovor šogora sam kupio maxi skuter. Beverly 500. Napravaio sam kojih 5 000 km i ovu godinu planiram početi malo ljepše... Prodao sam auto i kada prodam bewa idem po novi motor u dučan... Moj izbor se sveo na tri motora....

suzuki GSX 650 F - suzuki je suzuki :) Ima lijepo sportsku liniju, oklope od R-a,a a nije r... Navodno jebem sklop sportive i praktičnosti....

yamaha  FZ6 FAZER HG   - Meni osobno najljepša... i nju bi najradije i uzeo... Motor mi je PREDIVAN...

Kawasaki z750 - Meni osobno od ova tri bika zadnji po dizajnu... ALI je najslabiji, najajči, najbolji okretni moment, najviše konja. Najbolja ciklistra.... Barem koliko sam ja ''čuo'' i saznao...

Suzuki je suzuki, fazerica mi je najljepša, a zeko najjeftiniji a svi ga hvale na sve grane...

Sada me zanimaju osobna iskustva da mi pomognete da moj prvi motor bude ondaj pravi jer ga mislim ostaviti... Zato i uzimam novog... Pa me zanima održavanja, potrošnje, udobnost, ciklistike.... Opčenito sve o motorima, koliko ste zadovoljni....

Hvala vam svima unaprijed, jer ovo je jedan od najvažnijih trenutaka u mojem životu :) Konačno ču sjest na motor koj glasi na mene...

E i da, motor kupujem za gotovinu... Neznam kolike to veze ima i koliki se popusti i ako mogu dobiti...

  Hvala
najjeftiniji => najviše ljudi ga ima => najviše hvala dobije kad ga ima najviše ljudi, a svki cigo svojeg konja hvali
 
JANA VTC said:
Mislim da je u Hondi ostalo par horneta 600 2008,kum kupuje pa eto samo da natuknem i to za nekih 55tkn,navodno u Koprivnici... :wink:

56.500 kn košta trenutno  :mrgreen:
 
harakiri said:
najjeftiniji => najviše ljudi ga ima => najviše hvala dobije kad ga ima najviše ljudi, a svki cigo svojeg konja hvali
a jesi našel teoriju svaka ti čast :LOL:
1. vrijedi samo u našoj državi
2. najprodavaniji je fz6
3. no comment :LOL:
 
A spada u tu skupinu i suzuki gladius?
 
Vidim da se po portalu ne surfa dovoljno. Ili su pak neki tekstovi jako skriveni pa ih se ne izvlaći baš tako lako.

Stoga evo jednog podsjetnika na neke od najčitanijih tema na stranici a odnose se na prvi motor :

http://www.motori.hr/Mladi_voza_269_i_137.html

http://www.motori.hr/Prvi_motor_Hayabusa__138.html

http://www.motori.hr/Balkanski_rulet_956.html

http://www.motori.hr/Koliko_zapravo_ko_taju_motori__508.html

http://www.motori.hr/Kupovina_prvog_motora_1557.html

ako kroz ovih 5 članaka ne dobijete odgovore na vaša pitanja, jednostavno motor nije za vas  :mrgreen:
 
Incredible said:
a jesi našel teoriju svaka ti čast :LOL:
1. vrijedi samo u našoj državi
2. najprodavaniji je fz6
3. no comment :LOL:

Ajde ok, zekan je drugi najprodavaniji (zadnji motopuls str. 22)  :mrgreen:
 
ma ti si tesko zaglibio. jel se ti opce sjecas danas kak je to pocet? pa kak mos takve linkove davat? mada ruku na srce ovi pocinju s pilama da se covjek usere. i zgube nit