Prvi motor

Zvonimirko said:
pi*** mene nisi zvao na cugu! makar sam i piFu htio platit!!

ps. u svakom slucaju ti je imas, tnx na pomoci, e vidis fino kad cete ti i Tina bit na cugi bum ja platio tebi i njoj, ti da pojasnis ko stara iskosnjara a ja novopeceni :p samo nikom rec jer ce od ovog jos ispast neki party :pP

EKIPA HVALA SVIMA JOS JEDNOM, ZEKAN JE U GRAZI ;)  DANAS KUPLJEN!!

:LOL: (y) A čuj..da se zoveš Tina i da imaš 21 god..  :mrgreen:
Samo.. neće Tina samnom na cugu  :( mala bi na ćevape..  :LOL:  :LOL:  :LOL:
Čestitam ti na kupovini i puno sretnih kilometara želim! A kad te put nanese u Slavoniju onda ćemo i na pivu!

Edit: Neznam koliko si pratio, ali ovdje na forumu osim zajebancije ima i zanimljivih i poučnih tema. Ovo je jedna takva u kojoj se može ponešto naučiti.. budući da si 'novopečeni'..
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,223745.0.html ..barem prvih 20ak stranica, poslije opet podjeb.. i zajebancija! :mrgreen:


 
Zvonimirko said:
EKIPA HVALA SVIMA JOS JEDNOM, ZEKAN JE U GRAZI ;)  DANAS KUPLJEN!!
Ajde neka završi i ova sapunica dok uskoro ne dođe nova  :eek:hne:
Sretno  (y)
 
Tina_os said:
Mislim da to nebi smjela uopce voziti jer mogu samo a2 polagati zbog godina...

Uuu, skroz sam zaboravio na te zakonske budalastine... :misli:
A nista, onda trazi nesto u toj kategoriji, (ili nesto s blokadom), pa javi kad nadjes, ako trebas pomoc.
 
Pozdrav.
Mene isto brine što zapravo mogu voziti. Položila sam vozački sa 18 godina i imam A2/B kategoriju.
Neki tvrde da se već sa 20 godina može tražiti A kategorija (ponovo polagati?!) dok drugi kažu da isključivo kad se napuni 24 godine.
To me zanima jer bi mi brat produžio registraciju prije nego ode i ostavio motor, a motor ima 95 ks. Ako ga ne bi smjela voziti još nekoliko godina onda bi ga prodao, a meni kupio nešto manje i slabije.