Prvi motor

Zvonimirko

Member
Poz,
Eto nisam ni dosao a vec pitanja, nadam se da ce i meni jednom bit zlo od pocetnika koji su se tek ulogirali a vec oce sve znat :)

Eto krenuo na vozacki(od sutra) i naravno treba kupit neki motor. Ne razumijem se bas nesto tj. nista tako da bi mi svako mogo ovaljat bilo sto. Al zato su tu dobri ljudi koji ce mi pomoc (NE ZAJ.... :))

Da skratim pricu, kupujem rabljeni motor, teska je situacija u drzavi, razmisljo o kawasaki z 750, nakako mi se jako svidja a trenutno nemam jos "muda" za nesto jace! Ako neko ima savjet nesto slicno HVALA! (idem do max 40000kn)

Pa di je najbolje kupiti? njuskalo? salon neki? vidim po forumima viktor nesto.. Hrelic :p? Ovako preko foruma?

Sto bi trebao paziti kod kupnje? Neka preporuka mehanicara di "prekontrolirati" motor prije kupnje?

Unaprijed svima hvala (i onima koji ce spamati, doci ce i moje vrijeme :))


 
mislim da ćeš na z-a malo prićekat..
koliko god imaš,znaš koju kat dobivaš i do koliko kw smiješ vozit motor..  :misli:
 
švagan said:
Pa pusti ga malo...evo ak mu je to prejako, ima jedan divan xt iz prve ruke... :mrgreen:

i ZR ak je vec zapeo za Kawasaki  :cool:
 
skuco said:
mislim da ćeš na z-a malo prićekat..
koliko god imaš,znaš koju kat dobivaš i do koliko kw smiješ vozit motor..  :misli:

27god, imam polozenu B i C tako da nemam nikakvih ogranicenja...ne kuzim zasto bi za z-a pricekao? ocu ocu sadaa!! :p
 
Zvonimirko said:
27god, imam polozenu B i C tako da nemam nikakvih ogranicenja...ne kuzim zasto bi za z-a pricekao? ocu ocu sadaa!! :p
mislio sam koju ćeš kat dobit.
a onda uzmi 1000 imaš jednog tu u oglasu.
 
merlin68 said:
nisi nam rekao šta si prije vozio, za kaj ti motor treba ,

Prevozim cement do Gradiske i natrag :pP
Vjerovatno ko i svi, gust!! Mislim ok, dok ne probas ne znas, ali privlace me oduvijek, a eto sad skupio nesto para i odlucio se na potez. Z750 Mi se jako svidja, ali eto nemam pojam o motorima pa trazim savjet od vas, ja zasad jos dok nemam pojma gledam na temelju izgleda.(ali ipak sam nesto malo cito i po forumima i kazu da je ok, cak i za pocetnika) Mozda se zaje.... al jeb ga to je prvi, treba iskutva, a cini mi se da na njemu mogu skupit dovoljno iskustva i "gusta"
 
Moj prvi je bio remenjola i nije loš početak, manje boli kad padneš-  :)
 
Zvonimirko said:
Prevozim cement do Gradiske i natrag :pP
Vjerovatno ko i svi, gust!! Mislim ok, dok ne probas ne znas, ali privlace me oduvijek, a eto sad skupio nesto para i odlucio se na potez. Z750 Mi se jako svidja, ali eto nemam pojam o motorima pa trazim savjet od vas, ja zasad jos dok nemam pojma gledam na temelju izgleda.(ali ipak sam nesto malo cito i po forumima i kazu da je ok, cak i za pocetnika) Mozda se zaje.... al jeb ga to je prvi, treba iskutva, a cini mi se da na njemu mogu skupit dovoljno iskustva i "gusta"
Z750  :misli: Malo previše za početnika! Gledaj nešto do 600ccm
 
Zvonimirko said:
haha ne ne, kaj vam treba neko pive vozit dok se ide na motosusret?
Razmisli,nije bitna marka već namjena,svi su te dobru stvar pitali,za kaj ti treba?

Ak ti treba za tuRRiranje ispred birca,duge vožnje,kamenje ,blato na to se misli?

Ja bi naglasak metil na zaštitu od vjetra i komotnost  :)