Prvi susret GP800 vozača Jadranovo

Koji datum vam odgovara

  • 25.06.

    Votes: 6 31.6%
  • 26.06.

    Votes: 5 26.3%
  • svejedno mi je

    Votes: 8 42.1%

  • Total voters
    19
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Stvarno je ogromna razlika jeli 25 ili 26  :mrgreen:
 
Kako vidim situacija je 4:3 za subotu za sada i 2 kojima je svejedno. Ali kako vidim da uvijek ima "padobranaca" i zafrkanata, a želim biti siguran da se radi o vozačima GP-a molim iste da mi se za svaku sigurnost jave osobno pm da potvrde svoj dolazak prije nego li odlučimo datum. Nema nas puno pa mislim da to neće biti problem, a u protivnom postoji šansa da netko iz zezancije "napumpa" neki datum pa na kraju ispadne da nas je moglo biti više ali nas je netko zaj...
U svakom slučaju mislim da će nas se skupiti min. 5 a to je već super !
 
Gledam rezultat ankete i ako nema fejkera izgleda da ce nas biti 8 sto je vec lijepo brundanje motora po cesti :) Kako se situacija izjednacila zelio bih provjeriti sa svakim vozacem osobno da mi potvrdi na pm svoj dolazak za koji dan jer ne zelim da zbog nekog zeza ispadne da nas je moglo biti vise na susretu. Hvala svima na odazivu i molim vas sve koji ste sto posto za dan da mi javite da objavimo konacan datum susreta. Ovisno tko ce sve ici i ja cu svoju rutu prilagoditi jer postoji mi opcija da dodjem direktno odavde iz Splita za Jadranovo ili da se vratimza Zagreb pa onda Jadranovo. Budite ljubazni pa se javite ili na mob ili na pm ovdje. Hvala svima i veselim se nasem prvom susretu
 
Ovako drago GP-aši prvi susret našeg budućeg kluba definitivno pada u subotu !
Pošto je situacija bila 50/50 dva su faktora odlučila za subotu.
Prvi faktor je da onda ekipa koja radi ima nedjelju za odmor.
Drugi je da u nedjelju ne bi imao HD Hero kamericu koja će snimiti vožnju naše kolone pa
bi cijeli dogadjaj bio bojim se zabilježen samo statički :)
Ovako ćemo imati lijepu uspomenu na taj mali dogadjaj za čovječanstvo ali velik za nas
obožavatelje kraljice skutera :)
Kako dolazimo iz različitih pravaca a okupljanje je faktički na plaži, da ne bi morali ustajati ranom zorom,
ovisno tko od kuda kreće, a da opet u povretku ne bi išli noću, mislim da je ok da se nadjemo oko 13h.
Oni koji su ranoranioci poput mene mogu doći i ranije pa se kupati, a svi ostali neka pokušaju doći do 14 h pa da sve lijepo
u miru stignemo. U svakom slučaju dobrodošlo je da mi svoj dolazak potvrde svi sudionici na pm ili mobitel.
Hvala i vidimo se !! :021: (y)
 
Ajde da se i ovdje prijave svi koji dolaze da vidimo odakle bi mogli krenuti već u grupama...
Pretpostavljam da bi se jedan dio nas mogao okupiti u ZG i krenuti zajedno?
Samo, nadam se da će i vrijeme surađivati, sadašnja prognoza nije baš naklonjena...  :misli:
 
Ne znam zeza li se to netko s anketom ali ako je istina i ako nitko nije zekao moglo bi nas biti 10 sto je iznad svakog ocekivanja. Ponovo apeliram na sve koji stvarno dolaze da se jave osobno porukom da znamo tko sudjeluje sigurno !
 
Po anketi bi za subotu trebalo biti 13 vozača ali ne vidim čita li netko postove. Lijepo sam zamolio da se prijave osobno ili ovdje postom kratko sa "dolazim "  ili na mob oni koji ga znaju ili porukom ovdje na forumu. Za sada su to ucinili neki ali to nije broj koji anketa pokazuje. Da se ne bi šalili molim vas još jednom da svi koji to jos nisu jave i potvrde svoj dolazak da utvrdimo činjenično stanje !
 
Pa napiši ovdje da vidimo tko se prijavio.
Jasno ti je da, kao što stoji u onoj anketi, neki nemaju pametnijeg posla...  :misli:
 
Ja dolazim.
Krecem iz venecije ujutro da bi stigao do 1.
 
Kako se iz priložene slike vidi naši prognozeri nemaju bas stabilne najave na duži rok i ono što je trebala biti kiša eto ipak je sada sunce :)
Svoj dolazak su do sada definitivno sigurno potvrdili Vlais NG, GT i moja malenkost. Dentist zeli doci ali se on vraća autom u subotu za Daruvar pa ne bi stigao, Djuka007 se više nije javio, madirr ima posla i nije siguran...
Tako da ako ovako ostane jednostavno nema smisla da se nalazimo u Jadranovu jer mi koji smo sigurni gravitiramo unutrašnjosti, pa ću radije izaći u susret dentistu koji stvarno ima jaku volju pa ćemo mu doći bliže Daruvaru. Čekam još danas do kraja dana da vidim hoće li se itko još javiti za Jadranovo, ako ne onda ću konzultirati one koji su sigurno za pa ćemo se dogovoriti što i kako dalje. Jadranovo za sada još uvijek stoji kako je napisano, a čekam da se jave oni koji su klikali za subotu.
 
spartacus said:
Kako se iz priložene slike vidi naši prognozeri nemaju bas stabilne najave na duži rok i ono što je trebala biti kiša eto ipak je sada sunce :)
Svoj dolazak su do sada definitivno sigurno potvrdili Vlais NG, GT i moja malenkost. Dentist zeli doci ali se on vraća autom u subotu za Daruvar pa ne bi stigao, Djuka007 se više nije javio, madirr ima posla i nije siguran...
Tako da ako ovako ostane jednostavno nema smisla da se nalazimo u Jadranovu jer mi koji smo sigurni gravitiramo unutrašnjosti, pa ću radije izaći u susret dentistu koji stvarno ima jaku volju pa ćemo mu doći bliže Daruvaru. Čekam još danas do kraja dana da vidim hoće li se itko još javiti za Jadranovo, ako ne onda ću konzultirati one koji su sigurno za pa ćemo se dogovoriti što i kako dalje. Jadranovo za sada još uvijek stoji kako je napisano, a čekam da se jave oni koji su klikali za subotu.
Tribalo bi vas se skupit,kad se vec toliko trudite,zelim vam puno srice  (y)
 
Hm, ako se mijenja lokacija, mijenja se i termin?
Pitam jer ovu subotu Vlais stiže iz Venecije pa mu je usput, ja idem prema Cresu pa opet odgovara, a Spartacus treba doći iz ST do Jadranova.
Šteta sto nas nema vise, ali svejedno se možemo naći ovu subotu, barem kome tako odgovara.
 
Status
Not open for further replies.