Putopis-Route 69, 30.09.2007.

linza said:
Miha, fakt si jebena faca  (y)

Mi smo se mimoisli za par sati i u suprotnom smjeru  8)

Ma brijem da sam te vidio, al te nisam prepoznao...
Na jednom dijelu u Austriji, uspon iza desnog zavoja kad se ide iz Slovenije, točno iznad Lavamünda, velika grupa motora je odjednom zabrundala iz zavoja, a među njima i Varadero tamnoplavi sa SK tablama. Da to nisi bio ti? Negdje 15ak motora u grupi... Uglavnom putne endurače. Evo i mjesto gdje je to bilo:
 
miha_vg said:
Ma brijem da sam te vidio, al te nisam prepoznao...
Na jednom dijelu u Austriji, uspon iza desnog zavoja kad se ide iz Slovenije, točno iznad Lavamünda, velika grupa motora je odjednom zabrundala iz zavoja, a među njima i Varadero tamnoplavi sa SK tablama. Da to nisi bio ti? Negdje 15ak motora u grupi... Uglavnom putne endurače. Evo i mjesto gdje je to bilo:

Kolko ja znam, bio je Linza na susretu slovenskih vlasnika Honde Varadero :misli: .....(šapnuojeforumašVangaizmotosvet.compress)P.S. Poznato ti je ovo mesto, zar ne??
 
skiman said:
Kolko ja znam, bio je Linza na susretu slovenskih vlasnika Honde Varadero :misli: .....(šapnuojeforumašVangaizmotosvet.compress)P.S. Poznato ti je ovo mesto, zar ne??

E da, tu mi je beba odmarala dušu  :mrgreen:
Al fakat je bilo dosta Varadera, čak mislim da su protutnjali pored mene dok sam fotkao.
 
Tak je to obično u životu.Imaš volju,al ne i adekvatno sredstvo realizacije.  :misli: Respect Miha!  (y)
 
Ma bilo mi je i ovako super, samo da, fali mi da ima barem 500 ccm... reicmo KLE 500 bi bio idealan... ali bit će sljedeće sezone neka malo veća mašina...neki Strom vrlo vjerojatno...ili nešto slično... da bude i Paoli udobno... mislim ja na nju...  :wink:
 
Odlicno    (y)

Ja sam ipak krenul u subotu prema Routi (da se s tobom tam najdem "kod visece Honde").No, kak to biva su me moji konji dalje potegli    :mrgreen:  prek granice u Dezelu i onda na Roglu i onda pak dalje i dalje ...bum nekaj i napisal. I lepo vreme je krivo.Drugi put, A ve si prekaljeni putnik.    (y)
 
palomas said:
Pa vikend ranije je Miha bio u Iloku i Vukovaru, i to s curom! Do tamo ima više km nego do Austrije!  (y)

Točnije, 13.-15.07.  :mrgreen:
 
To je bilo to samo moja registracija je ČK a ne SK ali zbog brzine prolaska nemogu ti to uzeti za zlo  :mrgreen:

Steta sto se nismo podruzili  (y)
 
linza said:
To je bilo to samo moja registracija je ČK a ne SK ali zbog brzine prolaska nemogu ti to uzeti za zlo  :mrgreen:

Steta sto se nismo podruzili  (y)

Eto. Bilo je brzo, ali baš sam gledao rege, bilo je iz Celja i drugih...da, to si onda bio ti. E jesi brzi Gonzales  :mrgreen:
 
Miha svaka čast...na 125 proči route69...ja sam sa skuterom200ccm bio na moru...1500km za tri tjedna po obali...gdje sam god stao svi su me gledali kao da sam sa marsa...
 
trust said:
Miha svaka čast...na 125 proči route69...ja sam sa skuterom200ccm bio na moru...1500km za tri tjedna po obali...gdje sam god stao svi su me gledali kao da sam sa marsa...

:mrgreen: Hvala  :wink:

A gle, ljudi misle da moraš imati ne znam kakav motor da možeš guštat. Ma nije istina, meni je ovaj super. NAravno, bilo bi bolje da je Bandit 650 s ili neki V-Strom 650, ali polako, sve će doći na svoje...
 
Ja mislim Miha moj da bi ti trebo odmah piknuti GoldWinga pa nek si ekipa misli.  (y)