Putopis-Route 69, 30.09.2007.

linza said:
Ja mislim Miha moj da bi ti trebo odmah piknuti GoldWinga pa nek si ekipa misli.  (y)

:LOL:

Neee..... užas...

Ma nije to meni to... Uz dužno poštovanje prema GoldWings-ima, meni se takvo nešto ne sviđa. Moraš osjetit da se voziš, da ti je hladno, da ti je vruće, da te nakon 500-600 km guzica počne bolit i tako dalje... vjetar u kosu i te sheme  :mrgreen:
Ne znam, za sada sam u velikoj dilemi.... putni enduro ili naked s poluoklopom... V-Strom ili nešto tipa Bandit S... uglavnom, do 750 ccm...
 
linza said:
Ja mislim Miha moj da bi ti trebo odmah piknuti GoldWinga pa nek si ekipa misli.  (y)

Bas tak, pa ak mu se ne svidja more ga starijima pokloniti  :mrgreen:
 
  Bravo majstore !  (y)

  Tak se živi ! Samo po gasu ( punih 90-100 km/h  :mrgreen:) i daloko buš dogural !
  Ti si najbolji dokaz da su u krivu svi koji tvrde da za putovanja i gušt u vožnji moraš imat pilu od 1000 ccm !
 
Mislim da je miha glavni kandidat za prvo mjesto na FOrum partyju 20.10 za najbolju moto priču (y)
 
lesi said:
Mislim da je miha glavni kandidat za prvo mjesto na FOrum partyju 20.10 za najbolju moto priču (y)

Balki, dont bi redikjulus  :mrgreen:
 
GoldWingu bi se isplatilo ugraditi kardansko vratilo, i prikopčati balirku, tak da na putovanju usput nekome možeš izbalirati livadu sijena ili slame..

Na 1000-darki bi i moja baba znala putovati, ali večina bikera nebi daleko došla na malim kubikažama! Na muci se poznaju junaci, a Miha se više puta pokazao kao pravi junak!  (y)  (y)
 
miha ti si car  8) svaka čast između ostalom ybr-u a najviše tvojoj volji i zelji za avanturom  (y) :wink:
 
super napisano! i fotke su više nego dobre, a ja volim fotkati. inače je to moja omiljena destinacija, gotove sve  mi je poznato iz teksta i fotka. a meni je i malo bliže do tamo!
 
ybr-ovac said:
miha ti si car  8) svaka čast između ostalom ybr-u a najviše tvojoj volji i zelji za avanturom  (y) :wink:

Da li je na ovom putovanju bila koja dobra konobarica? Budi hrabar pa se iskreno izjasni.  :LOL:
 
Nije. Bila je neka polustara koka (što i ne mora bit loše  :wink: ), ali je bila loša  :mrgreen: Naplatila mi kavu s hladnim mlijekom 2 eura. Pa jebate ko da mi je naplatila...hm...
 
miha_vg said:
Nije. Bila je neka polustara koka (što i ne mora bit loše  :wink: ), ali je bila loša  :mrgreen: Naplatila mi kavu s hladnim mlijekom 2 eura. Pa jebate ko da mi je naplatila...hm...

Kaj si je probao? :mrgreen:
Knjiga se ne sudi po koricama (y) :wink:

Lijepo napisano i lijepe slike,danas sam tek to pogledao i dobio neke crve u guzici odmah :mrgreen: (y)
 
ADAM said:
Kaj si je probao? :mrgreen:
Knjiga se ne sudi po koricama (y) :wink:

Lijepo napisano i lijepe slike,danas sam tek to pogledao i dobio neke crve u guzici odmah :mrgreen: (y)

Nisam je probao  :mrgreen:
Ja sam isto tak čitao o Route 69 i dobio crve i fakat zapičio.  (y)
Sad čekam opet sljedeću sezonu, prehladno je vani...  :palacdolje:
 
miha_vg said:
Nije. Bila je neka polustara koka (što i ne mora bit loše  :wink: ), ali je bila loša  :mrgreen: Naplatila mi kavu s hladnim mlijekom 2 eura. Pa jebate ko da mi je naplatila...hm...

Ko da ti je naplatila što Miha?? Hm?

:mrgreen: