Ravnaje vilice???

DULF said:
ljudi sve je to meni jasno da se vilice nebi trebale ravnat al me nova košta 11 000 kuna a tko zna hoće li mi osiguranje uopće dat tolko love. di nabavit polovnu? pošto je motor jako rijedak uopće ne znam kaj da radim...dajte nek neko veli koju pametnu!!!


jesi pogledao ebay.de


http://fahrzeugteile.listings.ebay.de/Daempfung-Federung_Aprilia_W0QQfclZ3QQfromZR4QQfsooZ1QQfsopZ1QQsacatZ78421QQsocmdZListingItemList


za 125 ima kolko hoces. neznam dal to tebi pase :misli:
 
frajeru se malo zurilo na parkiraliste i skoro me ubio... bolje da ne pricam. 125-ica ima potpuno drukciju vilicu, ne moze se ni stelati, manje je itd... to mi je zasada najveći problem jer je apsolutno nigdje ne mogu naci, cini mi se da ce biti ili nova ili ravnanje... :(
 
a sad si me fakat ubio u pojam!!! pitao sam u servisu i vele da je 1500 E
 
demza said:
nova vila je 11000kn, kako kazes...

a rs250 tvoje godiste je 3000€

nije racunica na mjestu ;)
Po nekoj cudnoj logici kod nas kada bi sastavljao motor od kupljenih rezervnih djelova ispada da bi taj sastavljen motor bio cak visestruko skuplji nego novi motor iz ducana. Zasto je tomu tako, ni sam ne znam!  :misli:
Zato me i ne cudi cijena vilice od 1500 eura za taj motor.
Primjerice nosac tj. poluga mjenjaca koja se spigala kod pada kawasakija devetke dodje punih 900 kn, a to je samo obicni okrugli komad aluminjia koji moze istokariti i segrt na naukovanju. A kod novog motora ta poluga ne igra neku ulogu u formiranju njegove cijene jer vjerojatno kosta cca nekih max. 50 kuna. Sve ostalo je marketing, marze i posrednici.  :palacdolje:

Ako se da vilica izravnati tako da nece biti nikakvih posljedica za sigurnost voznje-ravnaj, inace u suprotnom nova makar ovako skupa jer je opasno igrati se zivotom u slucaju puknuca ili slicnog.
 
bio bi presretan kad bi je mogao izravnati i volio bi da mi se javi netko tko zna nakog vraga o tim vilicama i da mi preporuci nekoga ko se time bavi....ak ništa drugo bit cu prisiljen kupiti novu
 
1500€?!

jebote! pa ohlins za milleta je cca2000€!!!

ak imas love, kupis jos jednu rs250, stavi si vile... masinu prodas u roku odmah.. isto tako ode i rama... ove sitnice laganini budu u oglasniku... i na kraju si jos zaradio love!

jesu ti samo vile dobile?
 
ma samo je ta sugava vilica spigana i plastike su malcice zgrebane. i mozda par sitnica al nis veliko...
 
netko je na forumu iz ZG govorio da ravna,potraži po starim postovima
 
 

Ovako dečki da ne duljim previše,otvoren je obrt Serdarević R-TECH,pa da vas upoznam sa našim uslugama:
-RAVNANJE RAMA SA GARANCIJOM I MJERNIM IZVJEŠTAJIMA
-RAVNANJE VILICA I MOSTOVA
-PROIZVODNJA AUSPUHA U TITAN I INOX VERZIJI
-REPARATURA SVIH MJENJAČA(zupčanici,vilice,birač)

To je sve za sada.(uskoro će biti otvorena WEB STRANICA pa čemo vas obavijestiti)   
Radiona je u Zadru,filijala u Zagrebu
Tel:098687674 Elvis
Tel:098592608 Josip
 
promjer vilice je 40mm, a hod 120mmm. gasgas fala ti lijepa, odmah bum sutra nazvao da si to rješim da mogu još koji đir napravit prije zime...
 
bole said:
kad se iskrive vilice (normalne) onda se stapovi vilica krive obicno odmah ispod trokuta,jer je tu moment naj jaci,obicno su od nekog poboljsanog celika,i njega se da ispravljat!
kod USD su stapovi doli a gore su obicno duraluminij ili neki poboljsani aluminij tubovi,i mislim da se jaaaako tesko mogu ispravljat!

mislim da nemoze,volio bi da grijesim,pa da popravak prode puno jeftinije!!

koji ti je to mestar u splitu!??

Mestar se zove Oggi (bar ga tako zovu :) ) nalazi se na pujankama. Ako ti treba mogu ga sutra zovnit da provjerim dali san u pravu u vezi ravnanja vilice.
Sori sta tek sad odgovaram tek sad san vidija post...
 
Hornet_Fan said:
Mestar se zove Oggi (bar ga tako zovu :) ) nalazi se na pujankama. Ako ti treba mogu ga sutra zovnit da provjerim dali san u pravu u vezi ravnanja vilice.
Sori sta tek sad odgovaram tek sad san vidija post...

aj vidi,ali ne za mene,moje su vilice ravne,i nadam se da ce takve i ostat,nego za ovog momka sa rs250!!
 
DULF said:
ljudi sve je to meni jasno da se vilice nebi trebale ravnat al me nova košta 11 000 kuna a tko zna hoće li mi osiguranje uopće dat tolko love. di nabavit polovnu? pošto je motor jako rijedak uopće ne znam kaj da radim...dajte nek neko veli koju pametnu!!!
prodaj ga meni slupanog,ja si mogu riješiti vilice za manje para,šta je sve otišlo?slike??
 
DULF said:
promjer vilice je 40mm, a hod 120mmm. gasgas fala ti lijepa, odmah bum sutra nazvao da si to rješim da mogu još koji đir napravit prije zime...

ako nisi ništa riješio javi se na 091/2022-840 Damir