Ravnaje vilice???

Može se kvalitetno napraviti ako nije prejako savinuta.
Ako te zanima javi se na 095/9004-307
Pozdrav
 
Hornet_Fan said:
Mestar se zove Oggi (bar ga tako zovu :) ) nalazi se na pujankama. Ako ti treba mogu ga sutra zovnit da provjerim dali san u pravu u vezi ravnanja vilice.
Sori sta tek sad odgovaram tek sad san vidija post...

Radija je meni frendu na zxr-u 6,ispravilja mu je prednje vilice ali klasične ne USD i još mu je sređiva sitnice po motoru i mogu reči da je dosta dobar (y)
 
evo ekipa danas asm zvrcnuo onog lika Sedarevića i reko mi je da se može srediti pa cim skupim novce budem se njemu javio da mi to poravna... veli i da daje garanciju da je potpuno točna ravna, samo kaj me muči to kaj mi curi ulje ispod vilice, tam di se prima za prednju osovinu.. fala svima (y)
 
gasgas said:
 
-RAVNANJE RAMA SA GARANCIJOM I MJERNIM IZVJEŠTAJIMA
-RAVNANJE VILICA I MOSTOVA

Hm... zanimljivo...  :mrgreen: ... kak netko može dat garanciju na ravnanje rame?... i na šta se točno ta garancija odnosi?
 
Joj ljudi kad bi znali šta se sve vozi po cesti (i to kojim brzinama) onda bi vas vjerojatno ulovola panika , znam tipa kojem je pukla rama na RSV-u ( gore na spoju kućišta ležaja i oboda rame) i dećki su to napajsali i pošvasali i ćovjek se vozi poslje full gas ,veli 290- po vuri i nekoliko svjedoka!  :jesus: (y) :misli: a jedno ravnanje vilica je sitnica u usporedbi s tim  8)
 
vekyzzr said:
Joj ljudi kad bi znali šta se sve vozi po cesti (i to kojim brzinama) onda bi vas vjerojatno ulovola panika ...
Srećom pa imamo tebe, staru iskusnjaru, da nas prosvjetliš!
 
vekyzzr said:
Joj ljudi kad bi znali šta se sve vozi po cesti (i to kojim brzinama) onda bi vas vjerojatno ulovola panika , znam tipa kojem je pukla rama na RSV-u ( gore na spoju kućišta ležaja i oboda rame) i dećki su to napajsali i pošvasali i ćovjek se vozi poslje full gas ,veli 290- po vuri i nekoliko svjedoka!  :jesus: (y) :misli: a jedno ravnanje vilica je sitnica u usporedbi s tim  8)
Bez komentara....
 
E pa nisam ja rekao da bi ikada radio tako nešto, i nije mi jasno kaj vas mući oko mojih godina toliko uostalom !Da to svako malo spominjete !? DA malo ste jalni vi, dedeki kaj vi više nikad nebute došli na moje a ja na vaše da! :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :bananarace: :njanja: :cijpadrva: :cigle: :B: :jiggie: :skuter: :skuter: :peace: :macevanje:
 
vekyzzr said:
E pa nisam ja rekao da bi ikada radio tako nešto, i nije mi jasno kaj vas mući oko mojih godina toliko uostalom !Da to svako malo spominjete !? DA malo ste jalni vi, dedeki kaj vi više nikad nebute došli na moje a ja na vaše da! :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :bananarace: :njanja: :cijpadrva: :cigle: :B: :jiggie: :skuter: :skuter: :peace: :macevanje:
Mi smo tvoje godine imali a ti gledaj doživiti naše....dječačiću.
 
DULF said:
prije par dana imao sam nezgodicu i spigala mi se vilica. dajte mi molim vas recite ko i gdje ravna vilice??? radi se o RS 250...
Javi se GEPEZEJCU na pp , ima USD vile za 300 ojra .
 
Ja sam ravnao vilice i vozio tako jedno vrijeme, uzeo sam druge jer vise nije to to.
 
SpoRRi said:
Ja sam ravnao vilice i vozio tako jedno vrijeme, uzeo sam druge jer vise nije to to.

Jesi odnio i trokute i osovinu na ravnanje? Jer ja razmisljam isto.. mrvu ga osjecam na volanu pa bi to probao sredit
 
petarr said:
Jesi odnio i trokute i osovinu na ravnanje? Jer ja razmisljam isto.. mrvu ga osjecam na volanu pa bi to probao sredit

Sve sam sredio ali trokut je bio dobio dobro po pi*ki a i vilice nisu bile nesto, preporodio sam se promjenom svega.