Razbio sam se.....

Frane_vtc

New member
Razbio sam motor (i sebe). Jako. Evo sad vam prvi puta pišem od saobračajke (sa gipsom na ruci i langetom na nozi).  :cry:  :polomljen:
Dakle.... 25.03. sam išao na vožnju sa prijateljem i prilikom pretjecanja jednog automobila vozač je odlučio skrenuti u lijevo na sporednu cestu (kažu bez žmigavca) i u tom trenu sam ja baš naišao i udario ga, a kolega je srušio svoj motor (Z1000) i odsklizao u stranu da ga ne udari. Ja sam preletio auto i zahvaljujući opremi koju sam nosio i Bogu ostao sam živ. Bio sam sav natučen, potres mozga, lijeva podlaktica strgana da je ruka visila i morali su je namještati, desna noga jako natučena itd. itd. E da... I da stvar bude bolja još sam u bolnici dobio i upalu pluća.
Što se tiče mog motora.... Još ga nisam vidio u živo, ali sam vidio slike. Od naprijed je gotov, svjetlo, maska, vilica, oklopi i ne znam ni sam što sve ne dok ne vidim. Samo se nadam da nije rama dobila.

Molim vas savjet što da radim i kako da ga popravim. Radi se o Kawasakiu ZX9R iz 2000. godine. Zna li netko (ili možda ima) za kakve dijelove koji bi mi trebali???? Ima li kakvo drugo rješenje mojim mukama??? :?:

Hvala svima unaprijed!!!!! :piva:
 
e stari moj, žao mi je kaj ti se tak nekaj dogodilo  :shock: :shock: , najgora noćna mora preticanje a ovaj odluči skrenut  :palacdolje: :palacdolje:

ajde sad ozdravit što prije  (y) (y) i glavno da je glava ostala na mjestu  :wink:



 
sve se da pokrpat,te plastike..a dijelove,valjda će biti nešto u oglasniku..drži se.. (y)
 
Čim pišeš tu znači da si dobro. :jesus:
Motor prvo raskopaj da znaš na čemu si jer slike su ipak samo slike. Imam vilice koje ti pašu, vrlo povoljno. Imam i oklope, još povoljnije. 8)
 
2 Mate: A nabadam nekako jednom rukom... Me zezaš za dijelove?! Nemoj da me još i srce strefi. To je 9-ka sa dva svjetla naprijed. Ako imaš mešto biti ćemo u kontaktu i javim ti se kad se sve pregleda što trebam.  :piva: :drunk: :naklon:
 
Brz oporavak, a motor bu se slozil.Plastike su najmanja stvar, a vilica trokuti i ostalo bu se slozilo, (y)
Hvala Bogu da nisi u gornjoj podrubrici :wink:
 
bogati,dobro je da si živ...
jebo ja mater svim glupanima koji se tak voze kretenski.

Dijelova će bit,vidi isplati li ti se uopće slagati motor.
 
Dek..Dadek said:
bogati,dobro je da si živ...
jebo ja mater svim glupanima koji se tak voze kretenski.

Dijelova će bit,vidi isplati li ti se uopće slagati motor.

samo ti brzo ozdravi



fightera uvijek lako napravis
 
2 Dek..Dadek: A šta da radim s njim? Pa prošlo ljeto sam za njega dao 7 i nešt tisuća ojera. Nema ni druge nego da slažem.

2 speed atack: Ma fighter mi je zadnje. Ja bi ga vratio u prvobitno stanje. Takav mi je najljepši.
 
:palacdolje: za vozača auta....

jučer mi se desila potpuno ista situacija, samo što sam ja na svoju sreću uspjeo stati u zadnjem momentu, imao sam 15ak metara traga kočenja, ali je motor ( pegaso ) znatno slabiji, pa nisam stigao razviti veću brzinu, na svu sreću... i još lik meni maše, kao ja nisam normalan...  :palacdolje:
 
glavno da tebi nije niš jako opasno a motor buš složio kak i kad buš mogo,vidiš da ti već i djelove nude tak da nema razloga za brigu  (y)
 
Samo ti zarasti druže. (y)
Motor je ipak na kraju hrpetina željeza koje se više-manje da poravnat i zavarit.
 
Ovaj Mate je gori od mene!  :mrgreen:  :jesus:

Inace, ako ces trebat imam ti USD vilice koje idu na 9etku. 
 
mate said:
Pa je, kad voziš japanca....hihihi... :jesus:

Piše ti tu sve: www.zvonkositumfilozof.co.uk
:LOL:
Pa zato i kažem :mrgreen: