Razbio sam se.....

gepeze said:
Ovaj Mate je gori od mene!  :mrgreen:  :jesus:

Inace, ako ces trebat imam ti USD vilice koje idu na 9etku. 
vidin da su lešinari nanjušili "svježi" leš :wink:
 
Frane, jel ko razbija glavu kretenu kasnije? Ako nije, još ima vrimena, nek nauči za ubuduće!!!
 
Frane_vtc said:
Razbio sam motor (i sebe). Jako. Evo sad vam prvi puta pišem od saobračajke (sa gipsom na ruci i langetom na nozi).  :cry:  :polomljen:
Dakle.... 25.03. sam išao na vožnju sa prijateljem i prilikom pretjecanja jednog automobila vozač je odlučio skrenuti u lijevo na sporednu cestu (kažu bez žmigavca) i u tom trenu sam ja baš naišao i udario ga, a kolega je srušio svoj motor (Z1000) i odsklizao u stranu da ga ne udari. Ja sam preletio auto i zahvaljujući opremi koju sam nosio i Bogu ostao sam živ. Bio sam sav natučen, potres mozga, lijeva podlaktica strgana da je ruka visila i morali su je namještati, desna noga jako natučena itd. itd. E da... I da stvar bude bolja još sam u bolnici dobio i upalu pluća.
Što se tiče mog motora.... Još ga nisam vidio u živo, ali sam vidio slike. Od naprijed je gotov, svjetlo, maska, vilica, oklopi i ne znam ni sam što sve ne dok ne vidim. Samo se nadam da nije rama dobila.

Molim vas savjet što da radim i kako da ga popravim. Radi se o Kawasakiu ZX9R iz 2000. godine. Zna li netko (ili možda ima) za kakve dijelove koji bi mi trebali???? Ima li kakvo drugo rješenje mojim mukama??? :?:

Hvala svima unaprijed!!!!! :piva:

Pa Frane ja tek sad vidim da si nagrabusio , kada , gdje .  :shock:
Prvo želim ti brz oporavak , a ako šta trebaš nazovi .
Ako nađeš kakvih dijelova po Slavoniji znaš da pokrivam cijelo područje , mogu ti pogledati , a fala bogu ima mjesta i za dovesti .
Pitati ću i ja neke svoje kolege za dijelove , moram vidjeti i motor da znam što tražiti .
Daj zarasti i pazi s tom upalom .
M900 :(
 
Dek..Dadek said:
jebo ja mater svim glupanima koji se tak voze kretenski.

Misliš na one koji skreču bez žmiugavca ili one koji idu preticat na križanju ceste? :misli:

P.S. Brzo i jeftin oporavak! (y)
 
Sav se naježim kad čujem ovakve slučajeve. Bitno je da je glava na mjestu i da nema trajnijih posljedica, a ostalo će se sve rješit.
Brz oporavak i poruka svima u autima:
Dajte ljudi, dajte malo gledajte kaj radite jer zbog neke gluposti možete nekom upropastit život!!!!!!
 
Toga se uvik bojim, da mi neko ne skrene naglo :palacdolje:
 
Frane_vtc said:
To je 9-ka sa dva svjetla naprijed.

:LOL:

ajd ozdravi što prije (y)
 
zelim ti brzi oporavak..i neke lijepe medicinske setre da te njeguju.. :wink: :mrgreen:
 
Slusajte moju situaciju jucer na AV. Dubrovnik

Vozim se u ljevoj traci nekih 110-120 i zenska iz sporedne ulazi na Av. dubrovnik i preko sve tri trake prelazi u moju ikako bi se na iducem semaforu mogla polukruzno okrenut u drugom smjeru naravno to se dogodio tik ispred mene ja naglo po bremzi kuzim necu stat pustim kocnicu i nagglo desno pored nje ljudi moji ako nisam bio 20 cm od auta :x

Usro sam se ziv
 
Da ponovim sto je vec gomila ljudi rekla: svakodnevna situacija. Glavno da si ziv.

Al da se to ne desi svaki puta kada sjednem na motor, ne bi nista rekao. :palacdolje:
 
Upravo zbog takvih kretena u autima mi motoristi "trebamo znati" kaj tip u autu misli napravit, tj. mislit na najgore i ne ić preticat na mjestima di se može skrenut na sporednu il sl.. Nažalost, kretena ima puno,koji ne znaju čemu služi retrovizor, žmigavac pa ćak i svijetla. Znam vidjeti majmune koje voze auto sa oba retrovizora zaklopljena. Zato, nema druge nego pazit na sebe i mislit umjesto drugih.

Sve u svemu, želim ti brz oporavak i sretno!
 
Pridružujem se svim željama za brz oporavak .......   

Don't wory be happy kaj si se izvuko a dijelova za bike se uvijek može naći ..... 
 
Brz oporavak ti želim  :)


Meni prije par tjedana isto tako pizdarijafrend i ja  išli na rsv-u u šibenik i na ulazu u vodice vozio sam nekih 80 jer je na tom istom mjestu glave izgubilo 10tak motorista i čovik pogleda desno pogleda livo u mene i ja mislim u sebi pa nije moguće da me nije vidio i ja lagano gas kad budala izleti 20m od mene i ide se uključit na glavnu cestu i umjesto da da gas još najgore što se može desit je da se smrzne od straha i zakoći nasred ceste . Stiso obe brenze niža i izbjegnem ga s desne strane uz rub ceste   :?  katzastrofa  :palacdolje: